دانلود کاملترین فایل پکیج (پروتکل) درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد برای افسردگی

Published on Author adminwebLeave a comment

پکیج (پروتکل) درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد برای افسردگی

پکیج (پروتکل) درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد برای افسردگی

پکیج (پروتکل) درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد برای افسردگی در 83 صفحه ورد قابل ویرایش با فرمت doc

مشخصات فایل

تعداد صفحات 83
حجم 0 کیلوبایت
فرمت فایل اصلی doc
دسته بندی پکیج های درمانی روانشناسی

توضیحات کامل

پکیج (پروتکل) درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد برای افسردگی در 83 صفحه ورد قابل ویرایش با فرمت doc·         توضیحات ابتدایی :

 

آماده سازی در 12 جلسه درمانی

طراحی شده به صورت آموزش گروهی

آماده شده در بیش از  83  صفحه (فونت B lotus)

فرمت فایل : ورد (word) با فرمت  doc

نوع تایپ متن : کاملا استاندارد و قابل ویرایش

دارای رفرنس معتبر و به شیوه   APA

 

توجه: این پکیج (پروتکل) شامل جلسات درمانی برای آموزش و اجرا می باشد و به صورتی که در زیر آورده شده است توضیح داده شده است همچنین این پکیج شامل مبانی نظری و پیشینه متغیر مربوطه می باشد.

لازم به ذکر است که این پکیج برگفته از پایان نامه های کارشناسی ارشد و دکتری دفاع شده می باشد و در تحقیقات مختلف مورد استفاده قرار گرفته و با جامعه و نمونه ایرانی سنخیت کامل دارد.

 

 پشتیبانی 09191809834  (لطفا فقط عنوان فایل، نام خریدار و مشکل خود را پیامک بزنید تا سوال و مشکل شما به متخصص مربوطه ارجاع شود).

نحوه دانلود : بلافاصله پس از پرداخت آنلاین قادر به دانلود فایل خواهید بود و همچنین یک نسخه از “لینک دانلود” نیز برای شما ایمیل می شود.

 

نمونه ای از جلسات درمانی پکیج مورد نظر:

 

* این پروتکل خلاصه ای از کتابچه راهبر افسردگی “راب زتل” می باشد. که جلسات درمانی آن را می بایست به شکل زیر دنبال کنید:

 


جلسه اول


 هدف:

 O هدف از این جلسه معرفی درماندگی خلاق است. کشف اهداف و تلاشهای ناموفق و اینکه درمانجو به این بینش برسد که راهبردهای کنترل او در مقابله با افسردگی تا کنون ناکارآمد بوده است. درمانگر نیز به درک افسردگی از دیدگاه ACT )مانند همجوشی، راهبردهای کنترل عاطفی، فاصله از ارزشها( و ارائه آن می پردازد.

 

  تمرینات حمایتی بالقوه:

O  کسب اهداف اساسی درمانجو

 O کسب و آشنایی با تلاش های گذشته درمانجو برای به انجام رساندن اهداف

O  استعاره گودال

O  معرفی سیستم ناکارآمدی گذشته

O  انتخاب گزینه و حرکت به سمت اینکه “کنترل به عنوان یک مشکل” است (اگر زمان اجازه دهد)

 

 تکلیف:

O  ثبت تجربه های روزانه

 

 

 

جلسه دوم

 

 اهداف:

 O هدف از این جلسه شرح نتیجه جلسه قبل و اینکه حالت افسردگی مراجع نمایانگر پاسخ محدود به شیوه راهبردهای کنترل می باشد. تمرینات تجربی برای چالش با اثربخشی راهبردهای کنترل مورد استفاده قرار گیرد. درمانگر باید به معرفی این ایده بپردازد که “کنترل مساله است، نه راه حل .” درمانگر نیز باید به آموزش رابطه بین خلق و خوی و رفتار با استفاده از نمونه های از زندگی خود درمانجو بپردازد، هدف از آن افزایش تعامل درمانجو در فعالیت هایی است که موجب حس مهارت یا لذت وی می شود

 

 تمرینات حمایتی بالقوه:

 O کنترل به عنوان مشکل/ کنترل رویدادهای درونی

 O استعاره دروغ سنجی

O  استعاره ژله شیرینی (دونات ژله ای)

 O استعاره تقلا درجنگ با هیولا

O  منطق فعال سازی رفتاری (برای زندگی کاملتر و غنی تر، برای قطع الگوهای اجتناب به عنوان تغییر افکار و احساسات مخالف)

 O تنظیم اولیه هدف رفتاری

O  انتخاب تمایل /پذیرش (اگر زمان اجازه دهد)

 

 

  تکلیف:

عملکردی از اهداف رفتاری اولیه و شناخته شده

O یادداشت روزانه تمایل /پذیرش (یا در صورت لزوم به تعویق انداختن برای جلسه 3).

 

 

 

جلسه سوم

 

  اهداف:

 O هدف از این جلسه ادامه استخراج تجربه درمانجو برای تقویت این شناخت بوده که “کنترل یک مشکل است” و معرفی تمایل به تجربه افسردگی بعنوان یک جایگزین برای کنترل است. درمانگر نیز باید مشکلات را ارزیابی و با فعال سازی رفتاری احتمال موفقیت درمانجو را افزایش دهد.

 

 • تمرینات حمایتی بالقوه:

 O درجه موفقیت ظاهری درکنترل عمدی احساسات

 O برنامه نویسی از رویدادهای درونی: تمرین اعداد چه هستند؟

 O درجه تمایل به عنوان یک جایگزین برای کنترل: استعاره دو مقیاس

 O هزینه های عدم تمایل: ناراحتی ناپاک/ بازنگری

 O استعاره جعبه پر از مسائل

 O تشخیص ساده هدف رفتاری که نیاز به تمایل دارد.

 

  تکلیف:

 O ناراحتی پاک در مقابل ناراحتی ناپاک

 O عملکرد در هدف رفتاری تعیین شده

 O خاطرات روزانه تمایل (اگر در جلسه 2 تکمیل نشده باشد)

 

 

 

جلسه چهارم

 

اهداف:

– هدف از این جلسه معرفی مفهوم گسلش از افکار و احساسات افسرده ساز می باشد. درمانگر باید راهبردهایی را برای گسلش و تغییر کلامی که در خدمت افزایش به تمایل گرایی باشد را تسهیل کند.

 

تمرینات حمایتی بالقوه:

– تمرین ذهن شما دوست شما نیست (و نمی تواند بدون آن کار انجام دهد)

-تمرین شیر، شیر، شیر

– مسافران دراتوبوس

– برگها در جویبار روان

شناسایی هدف ساده رفتاری که نیازمند تمایل و گسلش باشد. –

 

تکالیف:

– تمرین ذهن آگاهی

– برگه راهنمای “ذهن آگاهی چیست”

– شناسایی عملکرد هدف رفتاری تعیین شدهنظریه درمان پذیرش و تعهد

درمان پذیرش و تعهد براساس RFT است، یك تبین رفتاری جامع از زبان و شناخت انسان كه شیوه­هایی كه فرایندهای شناختی بهنجار منجر به مشكلات روان­شناختی می شوند، را نشان می­دهد. به طور خلاصه، وحدت اجتماعی­-­ كلامی كه موجودات انسانی در آن قرار گرفته­اند، از درهم تنیدگی شناختی و اجتناب تجربه­گرایانه حمایت می­كند. درهم تنیدگی شناختی افكار هیجان­های مرتبط با آن به معنای واقعی، درست و علل رفتار در نظرگرفته می­شوند یعنی قبل از اینكه زندگی خوشایند دنبال شود باید كنترل شوند. برای مثال نگرانی­های مربوط به آینده ممكن است شرح درستی از آنچه الزاماً در آینده روی می­دهد، در نظر گرفته شوند تا اینكه صرفاً افكاری باشند در مورد پدیده­های درونی ( برای مثال اگر من به مهمانی بروم به من بی­محلی می­شود). اجتناب تجربه گرایانه به عدم تمایل به تجربه پدیده­های ناخوشایند درونی (‌مثل عواطف،‌ احساسات، ‌شناخت­ها یا تمایلات) ‌و اقدام به اجتناب، فرار یا حذف این تجربیات حتی اگر چنین اقدامی آسسیب­زا باشد گفته می­شود. درمان پذیرش تعهد و RFT اشاره می­كنند كه قراردادهای اجتماعی زبان به نظر می­رسد از چندین معروضه حمایت می­كنند: 1) تجربیات درونی منفی علل معتبر رفتار هستند (‌برای مثال من نمی­توانم به مهمانی بروم چون مضطرب هستم)‌ و 2) اینكه برای به دست آوردن نتایج ارزشمندی همچون تعامل اجتماعی این تجربیات درونی منفی باید كنترل شوند (برای مثال تا من نتوانم اضطرابم را كنترل كنم نمی­توانم زندگی اجتماعی داشته باشم).

درمان پذیرش و تعهد و RFT مدعی هستند كه این مفروضات در اساس درست نیستند بلكه توسط جریان اشتراك كلامی به وجود آمده­اند و تجربیات منفی درونی (هیجان و شناخت ها) ذاتاً خطرناك یا آسیب­زا نیستند و بنابراین لازم نیست كنترل یا حذف شوند. افكار و احساسات مشكلاتی نیستند كه باید حل شوند. در عوض مشكلات هنگامی سر برمی­آورد كه این پدیده­ ها جدی گرفته شوند (در هم ­آمیختگی) و اموری در نظر می­آیند كه قبل از دنبال كردن یك زندگی مطلوب باید تغییر پیدا كنند یا حذف شوند (اجتناب گرایانه).

برای مثال افرادی كه تلاش می­كنند تجربیات درونی خود، مثل اضطراب را كنترل كنند ممكن است از راهبردهای بی­حاصل همچون سركوب فكر استفاده كنند که اغلب به طور متضاد منجر به افزایش فراوانی افكار ناخواسته می­شود. آنها امكان دارد درگیر رفتارهای آسیب­زایی چون سوء مصرف دارو، الكل، پرخوری یا تجزیه شوند. آنها ممكن است از طیف وسیعی از موقعیت­های اضطراب برانگیز هم اجتناب كنند، از این رو زندگی­شان را طوری محدود می­كنند كه مانع دنبال كردن عمیق­ترین اهداف و ارزش­هایشان مثل داشتن روابط خوشایند یا انجام­ دادن مطلوب كارهای می­شود. به این ترتیب ACT ادعا می­كند كه بیشتر آسیب­های روانی و رفتارهای بیمارگون به تلاش­های غیر ضروری و بیهوده برای اجتناب از تجربیات منفی درونی مرتبط است.

در ACT انعطاف­پذیری روان شناختی جایگزین درهم­آمیختگی شناختی و اجتناب تجربه­گرایانه است، سازه­ای متشكل از شش جزء به هم مرتبط كه در ادامه می­آیند. درمان پذیرش و تعهد ذهن­آگاهی را تركیبی از چهار جزء اول این مجموعه می­داند.

1-    تماس با لحظه حاضر كه منظور از آن مشاهده و برچسب زدن به هرچیزی است كه هم اكنون در درون یا در محیط حاضر است.

2-    پذیرش، حالتی از استقبال فعال و غیر قضاوتگرانه تجارب است آن گونه كه اتفاق می­افتند بدون تلاش برای كنترل­شان -شامل حساسیت شناختها و هیجانها.

3-    خنثی كردن شامل یادگیری این نكته است كه تجارب درونی را رویدادهای بی­ضرر قلمداد كنیم كه در آمد و شد هستند و اجباراً رفتار را كنترل نمی­كنند.

4-    خود به عنوان یك بافت، بازشناسی این نكته است كه خود قلمرو و فضایی است كه شناخت­ها، هیجانها و حسیات در آن روی می­دهند و از این تجربیات مجزا است. این مساله از طریق بازشناسی خود مشاهده­گر كه این تجارب را مجزا از دارنده آنها می بیند، تقویت می شود.

5-    ارزشها كه جهت­گیری­های خودبرگزیده در جنبه­های مهم زندگی هستند، مثل محفل، ‌روابط سلامتی یا معنویت.

6-    عمل همراه با تعهد شامل تعریف اهداف همسان با ارزش­های فرد و شناسایی تغییرات رفتاری لازم برای دنبال كردن آنها.

معمولاً موانع انجام این رفتارها به شكل افكار و احساسات منفی ظاهر می­شود. بنابراین ACT در كل یك رویكرد درمانی است كه از فرایندهای پذیرش و ذهن­آگاهی و فرآیندهای تعهد و تغییر رفتار برای ایجاد انعطاف­پذیری روان­شناختی استفاده می­كند.

 

  • چرا اعتماد به ما ؟

وبسایتی که هم اکنون در آن قرار دارید زیر مجموعه سایت آفمَس به نشانی (ofmas.ir) می باشد و شما را به فروشگاه فایل آفمَس برای خرید انتقال می دهد. فروشگاه آفمَس دارای نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد که در صفحه اصلی این سایت قابل مشاهده است .

 


توضیحات بیشتر و دانلودصدور پیش فاکتور، پرداخت آنلاین و دانلود

پکیج (پروتکل) درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد برای افسردگی

توضیحات کامل : پکیج (پروتکل) درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد برای افسردگی در 83 صفحه ورد قابل ویرایش با فرمت doc. · توضیحات ابتدایی : آماده سازی در 12 …

پکیج (پروتکل) درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد برای افسردگی

با سلام،محصول دانلودی +{{پکیج (پروتکل) درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد برای افسردگی}}+آماده ارائه به جویندگان عزیز میباشد.با کلیک روی دکمه ادامه مطلب به صفحه …

دانلود فایل پکیج (پروتکل) درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد …

۹ اردیبهشت ۱۳۹۷ – درود بر شما و تشکر که به ما اعتماد کردید. این فروشگاه مفتخر هست محصول با عنوانپکیج (پروتکل) درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد برای افسردگی با …

پروتکل درمان افسردگی – سایت علمی آموزشی روانشناسی

این پروتکل خلاصه ای از کتابچه راهبر افسردگی راب زتل می باشد و در 12 جلسه درمانی بسته شده است. همچنین این پروتکل مبتنی بر پذیرش و تعهد می باشد. ترجمه این …

خرید فایل( پکیج (پروتکل) درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد …

۱۵ فروردین ۱۳۹۷ – لحظات خوشی را برای شما آرزومندیممدیریت سایت آرزوی لحظاتی پر از موفقیت برای شما دارد و پس از تلاشهای مستمر همکاران فایل مارکت مجموعه پکیج …

دانلود پکیج (پروتکل) درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد برای …

۵ فروردین ۱۳۹۷ – پکیج (پروتکل) درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد برای افسردگی. به صفحه دانلود فایل پکیج (پروتکل) درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد برای افسردگی …

پروتکل درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد برای افسردگی – سیدو

اهداف، راهبردهای ممکن ، تکالیف و تمرین های پیشنهادی توجه: درمانگر باید با تلاش و حرکتی متوالی، به طور مناسب از طریق انجام قسمت های چک لیست زیر به مشکلات …

پکیج (پروتکل) درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد برای …

۲۵ دی ۱۳۹۶ – پکیج (پروتکل) درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد برای افسردگی پکیج (پروتکل) درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد برای افسردگی پکیج (پروتکل) …

پکیج (پروتکل) درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد برای …

۱۷ دی ۱۳۹۶ – پکیج (پروتکل) درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد برای افسردگی. محقق گرامی سلام. به صفحه دانلود فایل با عنوان پکیج (پروتکل) درمان مبتنی بر …

پروتکل درمان مبتنی بر تعهد و پذیرش (ACT) برای اختلال …

۲۶ مهر ۱۳۹۶ – پروتکل درمان مبتنی بر تعهد و پذیرش (ACT) برای اختلال وسواس نوجوانان … پروتکل مداخله درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد برای اختلال استرس پس از …

برترین پکیج پکیج (پروتکل) درمان مبتنی بر پذیرش و …

دوست عزیز سلام.به سایت ما خوش آمدید محقق گرامی،شما با جستجوی پکیج (پروتکل) درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد برای افسردگی وارد این صفحه شده اید محصول …

پکیج (پروتکل) درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد برای …

پکیج (پروتکل) درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد برای افسردگی. امیدواریم از خرید خود بهره کافی را برده و به موفقیت نزدیکتر شوید دوست گرامی سلام.برای مشاهده …

دانلود پکیج (پروتکل) درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد برای …

دانلود پکیج (پروتکل) درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد برای افسردگی – خرید آنلاین و دریافت.

پروتکل درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد برای افسردگی – دانلود …

دانلود پکیج (پروتکل) درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد برای افسردگی – خرید آنلاین و دریافت. پروتکل درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد برای افسردگی – ایران فایل دانلود.

پکیج (پروتکل) درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد برای …

پکیج (پروتکل) درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد برای افسردگی در 83 صفحه ورد قابل ویرایش با فرمت doc. توضیحات پکیج درمانی آموزشی روانشناسی. مبانی نظری و …

پکیج (پروتکل) درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد برای افسردگی

۳ خرداد ۱۳۹۵ – با سلام،محصول دانلودی +{{پکیج (پروتکل) درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد برای افسردگی}}+آماده ارائه به جویندگان عزیز میباشد.با کلیک روی دکمه …

پکیج پروتکل درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد برای افسردگی …

۱۶ مهر ۱۳۹۶ – برچسب: پکیج پروتکل درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد برای افسردگی. دانلود کامل فایل پروتکل درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد برای افسردگی.

پکیج (پروتکل) درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد برای …

۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۵ – بیننده گرامی سلام.به وب ما خوش آمدید دوست گرامی سلام.برای مشاهده توضیحات کامل محصول دانلودی|| پکیج (پروتکل) درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد …

پروتکل درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد برای افسردگی

پروتکل درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد برای افسردگی. قیمت فایل فقط 22,000 تومان. پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود. پرداخت و دانلود.

پکیج (پروتکل) درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد برای …

۱۸ بهمن ۱۳۹۵ – فایل دانلودی با عنوان ((پکیج (پروتکل) درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد برای افسردگی)) می تواند شما را در جهت رسیدن به اهداف تحقیقاتتان یاری …

دانلود فایل ( پکیج (پروتکل) درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد .. …

۳۰ تیر ۱۳۹۵ – به صفحه دانلود فایل(پکیج (پروتکل) درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد برای افسردگی)خوش آمدید برای دانلود به ادامه مطلب بروید.شما پس از پرداخت هزینه …

پروتکل درمان وسواس با شیوه درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد …

طرح درمان وسواس,پروتکل درمان وسواس با شیوه درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد,پروتکل اکت,طرح درمان وسواس … پکیج تکنیک های کاهش استرس مبتنی بر ذهن آگاهی.

[PDF]اثربخشی درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد (ACT) بر رضایت …

Based on acceptance and commitment therapy protocol a 12-session … پروتکل درمان مبتنی بر پذیرش و ت هد به صورت. مداخله. 52 …. پکیج مداخله و ابزار انهدازه.

فایل پکیج (پروتکل) درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد برای … …

۳ فروردین ۱۳۹۷ – پکیج (پروتکل) درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد برای افسردگی. به صفحه دانلود فایل پکیج (پروتکل) درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد برای افسردگی …

پکیج (پروتکل) درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد برای افسردگی

۶ اردیبهشت ۱۳۹۶ – پکیج (پروتکل) درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد برای افسردگی در 83 صفحه ورد قابل ویرایش با فرمت doc دانلود …

دانلود پروتکل اکت – درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد act – یک …

۹ آبان ۱۳۹۳ – پیشنهاد ما مطالعه نوشته: آموزش کامل درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد – اکت – قسمت اول. در درمان مبتنی بر تعهد و پذیرش (ACT) همه بر سر این نکته …

پروتکل درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد برای افسردگی …

اهداف، راهبردهای ممکن ، تکالیف و تمرین های پیشنهادی توجه: درمانگر باید با تلاش و حرکتی متوالی، به طور مناسب از طریق انجام قسمت های چک لیست زیر به مشکلات …

(پروتکل) درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد برای افسردگی – لین …

۲۴ تیر ۱۳۹۶ – پکیج (پروتکل) درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد برای افسردگی در 83 صفحه ورد قابل ویرایش با فرمت doc. · توضیحات ابتدایی : آماده سازی در 12 …

پروتکل درمان – دانلود پایان نامه و پرسشنامه

۷ اسفند ۱۳۹۶ – پروتکل درمان وسواس کودکان با شیوه درمان مبتنی بر پذیرش و تعهدپکیج (پروتکل) درمانی حضور ذهن یا ذهن آگاهی مبنی بر کاهش استرس (MBSR) …

پکیج (پروتکل) درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد برای افسردگی

۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ – امیدواریم از خرید خود بهره کافی را برده و به موفقیت نزدیکتر شوید اینک شما با جستجوی ((پکیج (پروتکل) درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد برای …

درمان اضطراب با رویکرد درمانی مبتنی بر پذیرش و تعهد – …

رتبه: ۴٫۶ – ‏۸ رأی

۲۹ بهمن ۱۳۹۴ – به اولین کلاس از کلاس های مربوط به راه های بهتر برای درمان اضطراب بر اساس رویکرد درمانی مبتنی بر پذیرش و تعهد خوش آمدید. بسیاری از شما که …

میگنا – درآمدی بر درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد ACT

درمان مبتنی بر تعهد و پذیرش (ACT) یکی از رفتاردرمانی‌های مبتنی بر توجه آگاهی … اثربخشی ACT در طیف گسترده‌ای از وضعیت‌های بالینی نظیر افسردگی، اختلال وسواس … ACT علاوه بر این‌ها به‌جای تأکید بر پیروی از یک پروتکل راهنمایی شده به …

پروتکل درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد برای افسردگی | …

۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ – http://ketabkhanepsychology.sellfile.ir/prod-737306-پروتکل+درمان+مبتنی+بر+پذیرش+و+تعهد+برای+افسردگی.html. پکیج (پروتکل) درمان …

پکیج (پروتکل) درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد برای افسردگی

پکیج (پروتکل) درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد برای افسردگی در 83 صفحه ورد قابل ویرایش با فرمت doc. توضیحات پکیج درمانی آموزشی روانشناسی. مبانی نظری و …

[PDF]اﺛﺮﺑﺨﺸﻲ درﻣﺎن ﻣﺒﺘﻨﻲ ﺑﺮﭘﺬﻳﺮش و ﺗﻌﻬﺪ ﺑﺮ ﻛﺎﻫﺶ ﭘﺮﻳﺸﺎﻧ M.

توسط شیدایی اقدم – ‏2015 – ‏مقالات مرتبط

اﻳﻦ ﺑﻴﻤﺎري ﻓﺮد را دﭼﺎر اﺳﺘﺮس، اﻓﺴﺮدﮔﻲ و ﭘﺮﻳﺸﺎﻧﻲ ﻣﻲ ﻛﻨﺪ و. ﻋﻤﻠﻜﺮد ﺣﺴﻲ و ﺣﺮﻛﺘﻲ او را ﺗﺤﺖ. ﺗﺎﺛﻴﺮ. ﻗﺮار ﻣﻲ دﻫﺪ . ﻫﺪف ﭘﮋوﻫﺶ ﺣﺎﺿﺮ. ، ﺑﺮرﺳﻲ اﺛﺮﺑﺨﺸﻲ درﻣﺎن. ﻣﺒﺘﻨﻲ ﺑﺮ. ﭘﺬﻳﺮش و ﺗﻌﻬﺪ. در. ﻛﺎﻫﺶ. اﻓﻜﺎر. ﻧﺎﻛﺎرآﻣﺪ. و ﭘﺮﻳﺸﺎﻧﻲ ﺑﻴﻤﺎران ﻣﺒﺘﻼ ﺑﻪ. M.S. ﺑﻮد ….. ﺧﻼﺻﻪ اي از ﭘﻜﻴﺞ درﻣﺎﻧﻲ. ACT … ﭘﺮوﺗﻜﻞ اﺟﺮاﻳﻲ ﺟﻠﺴﺎت. ACT.

پکیج (پروتکل) درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد برای …

۲ اسفند ۱۳۹۵ – پکیج (پروتکل) درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد برای افسردگی در ۸۳ صفحه ورد قابل ویرایش با فرمت doc. توضیحات پکیج درمانی آموزشی …

پکیج (پروتکل) درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد برای افسردگی

دانلود تحقیق و مقالات رشته روانشناسی و علوم تربیتی با عنوان دانلود پکیج (پروتکل) درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد برای افسردگی در قالب ورد و قابل ویرایش و در …

پیش فاکتور و خرید پکیج (پروتکل) درمان مبتنی بر …

۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ – سلام بر شما. به صفحه دانلود پکیج (پروتکل) درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد برای افسردگی خوش آمدید. این فایل با مشخصات پکیج (پروتکل) درمان …

دانلود فایل کامل مبانی نظری و پیشینه پژوهش درمان مبتنی بر …

۶ روز پیش – برترین فایل پکیج (پروتکل) درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد برای افسردگی با آرزوی بهترینها برای شما عزیزاناینک شما با جستجوی ((پکیج …

خرید فایل( پکیج (پروتکل) درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد …

۲۷ اسفند ۱۳۹۶ – خرید فایل( پکیج (پروتکل) درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد برای افسردگی). بیننده گرامی سلام.به وب ما خوش آمدید. مدیریت سایت آرزوی لحظاتی پر از …

درمان مبتنی بر شفقت چیست و برای چه کسانی مناسب است؟ – …

۳۱ شهریور ۱۳۹۵ – با روان حامی همراه باشید تا درمان مبتنی بر شفقت را توضیح دهیم. … این چرخه‌ی معیوب نشخوار علاوه بر افسردگی باعث ایجاد اضطراب نیز می‌شود. در درمان … استفاده از درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد برای تعدیل طرحواره‌های ناسازگار اولیه …

(پروتکل) درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد برای افسردگی – …

۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ – پژوهشگرعزیز، شما برای دانلود محصول با عنوان پکیج (پروتکل) درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد برای افسردگی به این صفحه از فروشگاه مراجعه نموده …

برترین پکیج پکیج (پروتکل) درمان مبتنی بر پذیرش و …

۲۱ فروردین ۱۳۹۷ – شما به صفحه اختصاصی پکیج (پروتکل) درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد برای افسردگی وارد شده اید.برای مشاهده توضیحات کامل روی دکمه ادامه مطلب …

خرید فایل( پکیج (پروتکل) درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد …

۲۷ مهر ۱۳۹۶ – امیدواریم از خرید خود بهره کافی را برده و به موفقیت نزدیکتر شوید هموطن گرامی سلام.به صفحه ی دانلود _پکیج (پروتکل) درمان مبتنی بر پذیرش و …

(پروتکل) درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد برای افسردگی – …

۲۹ مرداد ۱۳۹۶ – پکیج (پروتکل) درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد برای افسردگی در 83 صفحه ورد قابل ویرایش با فرمت doc. · توضیحات ابتدایی : آماده سازی در 12 …

دانلود (پکیج (پروتکل) درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد برای …

۱۱ مهر ۱۳۹۶ – دنیایی از مقالات و تحقیقات در سایت ما موجود است که شما به صفحه اختصاصی پکیج (پروتکل) درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد برای افسردگی وارد شده …

دانلود پکیج (پروتکل) درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد برای …

۴ آبان ۱۳۹۶ – شما به صفحه اختصاصی پکیج (پروتکل) درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد برای افسردگی وارد شده اید.برای مشاهده توضیحات کامل روی دکمه توضیحات …

برترین فایل پکیج (پروتکل) درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد …

۱۲ خرداد ۱۳۹۶ – به صفحه دانلود فایل(پکیج (پروتکل) درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد برای افسردگی)خوش آمدید برای دانلود به ادامه مطلب بروید.شما پس از پرداخت هزینه …

دانلود پکیج (پروتکل) درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد برای …

۲۱ مهر ۱۳۹۶ – دانلود پکیج (پروتکل) درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد برای افسردگی -کامل و جامع. کاربران گرامی درود بر شما.به سایت خودتان خوش آمدید.

دانلود فایل پکیج (پروتکل) درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد …

۷ آبان ۱۳۹۶ – پکیج (پروتکل) درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد برای افسردگی در ۸۳ صفحه ورد قابل ویرایش با فرمت doc. · توضیحات ابتدایی : آماده سازی در ۱۲ …

کاملترین فایل پکیج (پروتکل) درمان مبتنی بر پذیرش و …

۳ دی ۱۳۹۶ – پکیج (پروتکل) درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد برای افسردگی در ۸۳ صفحه ورد قابل ویرایش با فرمت doc. · توضیحات ابتدایی : آماده سازی در ۱۲ …

دانلود فایل اصلی پکیج (پروتکل) درمان مبتنی بر پذیرش و …

۷ آذر ۱۳۹۶ – پکیج (پروتکل) درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد برای افسردگی در ۸۳ صفحه ورد قابل ویرایش با فرمت doc. · توضیحات ابتدایی : آماده سازی در ۱۲ …

دانلود (پکیج (پروتکل) درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد برای …

۱۶ فروردین ۱۳۹۷ – هموطنان گرامی سلام.وقت بخیراینک شما با جستجوی ((پکیج (پروتکل) درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد برای افسردگی)) وارد صفحه فروش فایل دانلودی …

دانلود پکیج (پروتکل) درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد برای …

وقت بخیربه صفحه دانلود فایل(پکیج (پروتکل) درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد برای افسردگی)خوش آمدید برای دانلود به ادامه مطلب بروید.شما پس از پرداخت هزینه ای …

پکیج (پروتکل) درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد برای افسردگی

لینک کانال عجایب جهان جهت ورود و جوبن شدن کلیک کنین. پکیج (پروتکل) درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد برای افسردگی در 83 صفحه ورد قابل ویرایش با فرمت doc …

پروتکل درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد برای افسردگی …

اهداف، راهبردهای ممکن ، تکالیف و تمرین های پیشنهادی توجه: درمانگر باید با تلاش و حرکتی متوالی، به طور مناسب از طریق انجام قسمت های چک لیست زیر به مشکلات …

پکیج (پروتکل) درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد برای …

۷ آبان ۱۳۹۶ – محقق گرامی،شما با جستجوی پکیج (پروتکل) درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد برای افسردگی وارد این صفحه شده اید محصول دانلودی(پکیج (پروتکل) …

[PDF]اثربخشی گروه درمانی پذیرش و تعهد بر میزان عالئم افسردگی، …

توسط S Sabour – ‏2016 – ‏بیان شده در 2 یافته – ‏مقالات مرتبط

کوتـاه مقیـاس افسـردگي و اسـترس )DASS-21( و پرسشـنامه جمعیـت شـناختی بـود. … نتایـج پژوهـش نشـان داد کـه مداخلـه گـروه درمانـی مبتنـی بـر پذیـرش و تعهـد باعـث ایجـاد یافتــه هـا: ….. بـر آن تأکیـد مـي شـود و نقـش آن در ایـن پروتـکل درمانـي نیـز.

خرید فایل( پکیج (پروتکل) درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد …

۲۶ اسفند ۱۳۹۶ – بیننده گرامی سلام.به وب ما خوش آمدیدبا سلام حضور مشتریان گرامی.شما به صفحه اختصاصی پکیج (پروتکل) درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد برای …

پکیج (پروتکل) درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد برای …

۱۱ اسفند ۱۳۹۶ – وقت بخیربا سلام،محصول دانلودی +{{پکیج (پروتکل) درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد برای افسردگی}}+آماده ارائه به جویندگان عزیز میباشد.با کلیک …

درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد بر کاهش علائم استرس اضطراب …

مقدمه: روابط فرا زناشویی یا خیانت زناشویی همسررا می‌توان یکی ازپیچیده ترین و آسیب زا ترین مشکلات عاطفی بین زوجین دانست. پیمان شکنی در روابط زناشویی …

کاملترین فایل پروپوزال نقش پذیرش و تعهد درمانی (ACT) در …

۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ – دانلود پکیج (پروتکل) درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد برای افسردگی – خرید آنلاین و دریافت امیدواریم از خرید خود بهره کافی را برده و به موفقیت …

دریافت فایل پکیج (پروتکل) درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد …

ما اولین نیستیم ولی بی شک برترین هستیم با سلام حضور پژوهندگان گرامی.شما به صفحه اختصاصی پکیج (پروتکل) درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد برای افسردگی …

خرید فایل( پکیج (پروتکل) درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد …

هموطنان گرامی سلام.وقت بخیر عنوان محصول دانلودی:پکیج (پروتکل) درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد برای افسردگی یکی از بهترین فایل ها در این موضوع پیش روی …

دانلود پکیج (پروتکل) درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد برای …

دانلود پکیج (پروتکل) درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد برای افسردگی – خرید آنلاین و دریافت.

فایل پکیج (پروتکل) درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد برای …

ما بهترین محصولات را برای رضایت شما گرد آورده ایم دوست گرامی سلام.برای مشاهده توضیحات کامل محصول دانلودی|| پکیج (پروتکل) درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد برای …

(پروتکل) درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد برای افسردگی

شما به صفحه اختصاصی پکیج (پروتکل) درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد برای افسردگی وارد شده اید.برای مشاهده توضیحات کامل روی دکمه ادامه مطلب کلیک کنید.

خرید فایل( پکیج (پروتکل) درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد …

ما اولین نیستیم ولی بی شک برترین هستیم هموطن گرامی سلام.به صفحه ی دانلود _پکیج (پروتکل) درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد برای افسردگی_خوش امدید.امیدوارم …

(پروتکل) درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد برای افسردگی – …

۲۳ فروردین ۱۳۹۷ – کاربران گرامی درود بر شما.به سایت خودتان خوش آمدیدبا سلام،محصول دانلودی +{{پکیج (پروتکل) درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد برای افسردگی}}+آماده …

دانلود فایل ( پکیج (پروتکل) درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد .. …

۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ – وقت بخیرعنوان محصول دانلودی:پکیج (پروتکل) درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد برای افسردگی یکی از بهترین فایل ها در این موضوع پیش روی شماست …

دانلود (پکیج (پروتکل) درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد برای …

دانلود (پکیج (پروتکل) درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد برای افسردگی). دوست عزیز سلام.به سایت ما خوش آمدید. مدیریت سایت آرزوی لحظاتی پر از موفقیت برای شما دارد …

فایل پکیج (پروتکل) درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد برای …

۲۳ فروردین ۱۳۹۷ – با آرزوی بهترینها برای شما عزیزان به صفحه دانلود فایل(پکیج (پروتکل) درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد برای افسردگی)خوش آمدید برای دانلود به ادامه …

خرید و دانلود پکیج (پروتکل) درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد .. …

ما بهترین محصولات را برای رضایت شما گرد آورده ایممحقق گرامی،شما با جستجوی پکیج (پروتکل) درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد برای افسردگی وارد این صفحه شده اید …

(پروتکل) درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد برای افسردگی – …

پکیج (پروتکل) درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد برای افسردگی. به صفحه دانلود فایل پکیج (پروتکل) درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد برای افسردگی خوش آمدید.

دانلود فایل ( پکیج (پروتکل) درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد .. …

برای مشاهده توضیحات کامل محصول دانلودی|| پکیج (پروتکل) درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد برای افسردگی || روی دکمه ادامه مطلب کلیک فرمایید پکیج (پروتکل) درمان …

(پروتکل) درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد برای افسردگی – …

کاربران گرامی درود بر شما.به سایت خودتان خوش آمدید با سلام،محصول دانلودی +{{پکیج (پروتکل) درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد برای افسردگی}}+آماده ارائه به جویندگان …

برترین فایل پکیج (پروتکل) درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد …

۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ – شما پس از پرداخت هزینه ای ناچیز فایل{پکیج (پروتکل) درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد برای افسردگی}را دانلود خواهید کرد پکیج (پروتکل)…

دانلود رایگان پکیج (پروتکل) درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد …

برچسب: دانلود رایگان پکیج (پروتکل) درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد برای افسردگی. کاملترین فایل پکیج (پروتکل) درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد برای افسردگی.

فایل پکیج (پروتکل) درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد برای …

۲۷ اسفند ۱۳۹۶ – فایل پکیج (پروتکل) درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد برای افسردگی. سلام.به وبسایت ما خوش آمدید. مدیریت سایت آرزوی لحظاتی پر از موفقیت برای …

برترین فایل پکیج (پروتکل) درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد …

خرید آنلاین پکیج (پروتکل) مدیریت استرس به شیوه شناختی رفتاری سلام. … کاملترین فایل مبانی نظری و پیشینه پژوهش درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد ( فصل دوم …

فایل پکیج (پروتکل) درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد برای …

۲۴ فروردین ۱۳۹۷ – شعار همیشگی ما مشتری مداری و کسب رضایت شما عزیزان می باشدبه صفحه دانلود فایل(پکیج (پروتکل) درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد برای …

پکیج پروتکل درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد برای افسردگی …

Categories بنرفایلTags پروتکل, پروتکل درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد برای افسردگی, پکیج پروتکل درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد برای افسردگی, دانلود فایل …

خرید فایل( پکیج (پروتکل) درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد …

۲۷ اسفند ۱۳۹۶ – شعار همیشگی ما مشتری مداری و کسب رضایت شما عزیزان می باشداینک شما با جستجوی ((پکیج (پروتکل) درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد برای …

(پروتکل) درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد برای افسردگی

ما بهترین محصولات را برای رضایت شما گرد آورده ایم نام محصول دانلودی: پکیج (پروتکل) درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد برای افسردگی درجه کیفی و رضایت از دانلود: …

دانلود پکیج درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد برای افسردگی – …

۴ بهمن ۱۳۹۶ – برچسب: دانلود پکیج درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد برای افسردگی. دانلود پکیج (پروتکل) درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد برای افسردگی.

(پروتکل) درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد برای افسردگی – …

۲۶ اسفند ۱۳۹۶ – ما اولین نیستیم ولی بی شک برترین هستیمعنوان محصول دانلودی:پکیج (پروتکل) درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد برای افسردگی یکی از بهترین …

دانلود کامل پکیج (پروتکل) درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد …

۲۹ شهریور ۱۳۹۶ – پکیج (پروتکل) درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد برای افسردگی در 83 صفحه ورد قابل ویرایش با فرمت doc. · توضیحات ابتدایی : آماده سازی در 12 …

پروتکل درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد برای افسردگی – فایل …

توضیح پیرامون علوم انسانی The sale of the file پروتکل درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد برای افسردگی is now possible on this site. آیا میدانید پروتکل درمان مبتنی …

پکیج پروتکل درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد برای افسردگی …

دانلود فایل اصلی مقاله ی پروتکل درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد برای افسردگی با لینک مستقیم… این فایل ارسالی در مواردی همچون پروتکل درمان مبتنی بر پذیرش و …

پروتکل درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد برای افسردگی – دانلود …

پکیج (پروتکل) درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد برای افسردگی. پکیج (پروتکل) درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد برای افسردگی Package (protocol) based on …

دانلود فایل کامل پکیج (پروتکل) درمان مبتنی بر پذیرش و …

۲۱ فروردین ۱۳۹۷ – شما به صفحه اختصاصی پکیج (پروتکل) درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد برای افسردگی وارد شده اید.برای مشاهده توضیحات کامل روی دکمه توضیحات …

پروتکل درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد برای افسردگی|article90

اهداف، راهبردهای ممکن ، تکالیف و تمرین های پیشنهادی توجه: درمانگر باید با تلاش و حرکتی متوالی، به طور مناسب از طریق انجام قسمت های چک لیست زیر به مشکلات …

فایل پکیج (پروتکل) درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد برای …

دوست عزیز سلام.به سایت ما خوش آمدید. با سلام حضور مشتریان گرامی.شما به صفحه اختصاصی پکیج (پروتکل) درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد برای افسردگی وارد شده …

پکیج (پروتکل) درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد برای …

۱۶ فروردین ۱۳۹۷ – پکیج (پروتکل) درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد برای افسردگی on rzn788 | شعار همیشگی ما مشتری مداری و کسب رضایت شما عزیزان می باشداینک …

پکیج (پروتکل) درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد برای …

۱۶ فروردین ۱۳۹۷ – پکیج (پروتکل) درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد برای افسردگی on pvp555 | شعار همیشگی ما مشتری مداری و کسب رضایت شما عزیزان می باشداینک …

فایل پروتکل درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد برای افسردگی …

۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ – پروتکل,پروتکل درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد برای افسردگی,پکیج پروتکل درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد برای افسردگی,دانلود فایل پروتکل …

پروتکل درمانی مبتنی بر پذیرش و تعهد افسردگی | جستجو – …

پکیج (پروتکل) درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد برای افسردگی. پکیج (پروتکل) درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد برای افسردگی. ادامه مطلب درخواست حذف مطلب منبع …

دانلود (پکیج (پروتکل) درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد برای …

۱۳ اسفند ۱۳۹۶ – بیننده گرامی سلام.به وب ما خوش آمدید عنوان محصول دانلودی:پکیج (پروتکل) درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد برای افسردگی یکی از بهترین فایل ها در …

پکیج (پروتکل) درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد برای …

دید کلی : پکیج (پروتکل) درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد برای افسردگی در 83 صفحه ورد قابل ویرایش با فرمت doc توضیحات کامل : پکیج (پروتکل) درمان مبتنی …

دانلود پکیج (پروتکل) درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد برای …

۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ – به سایت ما خوش آمدیدبه صفحه دانلود فایل(پکیج (پروتکل) درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد برای افسردگی)خوش آمدید برای دانلود به ادامه مطلب بروید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *