دانلود پکیج (پروتکل) مدیریت خشم

Published on Author adminwebLeave a comment

پکیج (پروتکل) مدیریت خشم

پکیج (پروتکل) مدیریت خشم

پکیج (پروتکل) مدیریت خشم در 71 صفحه ورد قابل ویرایش با فرمت doc

مشخصات فایل

تعداد صفحات 71
حجم 0 کیلوبایت
فرمت فایل اصلی doc
دسته بندی پکیج های درمانی روانشناسی

توضیحات کامل

پکیج (پروتکل) مدیریت خشم در  71 صفحه ورد قابل ویرایش با فرمت doc

 

 

·         توضیحات ابتدایی :

 

 

 

آماده سازی در 12 جلسه درمانی

 

طراحی شده به صورت آموزش گروهی

 

آماده شده در بیش از  71  صفحه (فونت B lotus)

 

فرمت فایل : ورد (word) با فرمت  doc

 

نوع تایپ متن : کاملا استاندارد و قابل ویرایش

 

دارای رفرنس معتبر و به شیوه   APA

 

توجه: این پکیج (پروتکل) شامل شرح جلسات درمانی به صورت کامل و مفصل برای آموزش و اجرا می باشد. لازم به ذکر است که این پکیج برگفته از پایان نامه های کارشناسی ارشد و دکتری دفاع شده می باشد و در تحقیقات مختلف مورد استفاده قرار گرفته و با جامعه و نمونه ایرانی سنخیت کامل دارد.

 

 

 

 پشتیبانی 09191809834  (لطفا فقط عنوان فایل، نام خریدار و مشکل خود را پیامک بزنید تا سوال و مشکل شما به متخصص مربوطه ارجاع شود).

 

نحوه دانلود : بلافاصله پس از پرداخت آنلاین قادر به دانلود فایل خواهید بود و همچنین یک نسخه از “لینک دانلود” نیز برای شما ایمیل می شود.

 

 

 

نمونه ای از جلسات درمانی پکیج مورد نظر:

 

 

 

 

 

جلسه اول

 

نمای کلی جلسه اول

 

 • دستورالعمل هایی برای رهبران گروه
 • نکات مطرح شده

 

–         هدف و دید کلی

 

–         قوانین گروه

 

–         مشکل خشم : تعدادی تعاریف عملیاتی

 

–         افسانه های مربوط به خشم

 

–         خشم به عنوان یک پاسخ عادتی

 

–         شکستن عادت خشم

 

–         معرفی شرکت کنندگان

 

–         مقیاس خشم

 

 • تکالیف خانه

 

 

دستورالعمل هایی برای رهبران گروه

 

در اولین جلسه، به معرفی هدف، دید كلی، قوانین گروه، چهارچوب مفهومی و اساس درمان مدیدیت خشم می پردازیم. اكثر زمان این جلسه صرف معرفی اطلاعات مفهومی و مشخص كردن اینكه اعضای گروه آن را درك كرده اند، می شود. سپس رهبر گروه، از اعضای گروه می خواهد خود را معرفی کرده و مقیاس خشم را معرفی می کند.

 

نكات مطرح شده

 

(از نوشته زیر استفاده كنید یا آن را در كلماتتان قرار دهید.)

 

هدف و overview دید كلی

 

 1. یادگیری مدیریت كردن خشم
 2. متوقف كردن خشونت یا تهدید به خشونت
 3. ایجاد كردن خود كنترلی روی تفكرات و اعمال
 4. دریافت كردن حمایت و بازخورد از دیگران

 

قوانین گروه

 

 1. امنیت گروه: اجازه هیچ خشونت یا تهدیدی نسبت به كاركنان و دیگر اعضای گروه داده نمی شود. مهم است كه اعضا، گروه را به عنوان مكان امنی درک نمایند كه می توانند تجربیات و احساساتشان را بدون تهدید كردن یا امكان صدمه فیزیكی سهیم شوند.
 2. راز داری: اعضای گروه نباید بیرون از گروه در مورد آنچه كه اعضای گروه در طی جلسات گروهی مطرح می كنند، بحث كنند. هر چند برای رازداری محدودیت هایی وجود دارد. در هر ایالتی ، قوانین سلامت معین می كند كه چطور و چه هنگام متخصصان باید اعمال معینی را به مراجع مربوطه گزارش دهند . این اعمال ممكن است شامل هر نوع سوء استفاده جنسی یا فیزیكی شود كه به كودكان كمتر از 18 سال و افراد بالاتر از 65 سال یا بزرگسالان وابسته تحمیل شود . بزرگسال وابسته شخصی است كه بین 18 تا 64 سال سن دارد و دارای محدودیتهای ذهنی و جسمی است به گونه ای كه تواناییش را برای انجام فعالیت های بهنجار یا دفاع كردن از حقوقش محدود می كند . گزارش كردن سوء استفاده از این اشخاص ، جایگزین قوانین رازداری می شود كه مراجع یا متخصصان با آن درگیر هستند . اگر یكی از اعضای گروه ، عضو دیگری را تهدید به كشتن یا صدمه فیزیكی كند ، گروه موظف است طبق قانون تاراثوف ، جلسه را تعطیل ، جلسه دادرسی را تشكیل و برای آگاهی دادن به قربانی مورد سوء قصد و برای اطلاع دادن پلیس ، شهادت دهد .
 3. تكالیف خانگی : تكالیف مختصر خانگی هر هفته ارائه خواهد شد . انجام دادن تكالیف خانگی ، مهارتهای مدیریت خشم اعضای گروه را بهبود خواهد بخشید و به آنها اجازه خواهد داد حداكثر استفاده را از تجربه گروه ببرند . مدیریت خشم مثل اكتساب هر نوع مهارتی نیاز به زمان و تمرین دارد . تكالیف خانگی فرصتی را برای ایجاد مهارت و پالایش فراهم می كند .
 4. غیبت ها و كنسل كردنها : اعضا زمانی كه نمی توانند در جلسه شركت كنند باید رهبر گروه را با تماس تلفنی یا هر طریق دیگری درجریان بگذارند . به خاطر میزان و مقدار اطلاعات در هر جلسه ، اعضا از 12 جلسه بیشتر از 3 جلسه را نباید غیبت كنند . اگر یكی از اعضا بیشتر از 3 جلسه غیبت كند ، قادر نخواهد بود كه به اندازه كافی مهارت ها و مفاهیمی را كه برای مدیریت خشم موثر و ضروری است ، ایجاد كرده ،تمرین كند و به كار برد . وی می تواند به شركت كردن در جلسات گروه ادامه دهد اما این عضو گروه ، مدرك تكمیل را دریافت نخواهد كرد . وی می تواند در صورتی كه مكان دیگری قابل دسترس باشد ، به جلسات دیگری بپیوندد .

 

5.محروم كردن : رهبر گروه حقی را به نام محروم كردن نگه می دارد. اگر خشم یكی از اعضای گروه به صورت غیر قابل كنترلی افزایش پیدا كند، رهبر از آن عضو درخواست خواهد كرد كه از عنوان و بحث فاصله بگیرد. یعنی اینكه آن عضو، در طی استراحت اعضای گروه، فوراٌ صحبت دربارۀ بحثی كه باعث شد خشم او افزایش پیدا كند را متوقف خواهد كرد. اگر خشم شركت كننده به گونه ای افزایش پیدا كرده است كه نمی تواند نشستن در گروه را تحمل كند، رهبر ممكن است از فرد درخواست كند كه گروه را برای 5 تا 10 دقیقه یا تا زمانی كه می تواند خونسرد باشد، ترك كند. سپس از فرد در برگشت به گروه استقبال شده در نتیجه می تواند ادامه بحث در گروه را تحمل كند.

 

محروم كردن یك راهكار مدیریت خشم موثری است و با جزئیات بیشتر بعداٌ در این جلسه و در جلسه 3 بحث خواهد شد. در نهایت اعضای گروه یاد خواهند گرفت هنگامی كه احساس می كنند ممكن است كنترلشان را در نتیجۀ افزایش خشم از دست بدهند، خودشان محروم كردن را فراخوانی كنند. هر چند كه ضروری است كه رهبر، محروم كردن را ایجاب كرده و اعضای گروه با این قاعده موافق باشند. این قاعده كمك می كند كه مطمئن باشیم گروه در مكان امنی برای بحث كردن و سهیم شدن تجربیات و احساساتش به سر می برند. بنابراین عدم موافقت با قاعده محروم كردن ممكن است منجر به پایان گروه شود.

 

6. بازگشت ها: اگر شركت كننده در طی ثبت نامش در گروه بازگشت داشته باشد، از گروه اخراج نمی شود. هر چند اگر شركت كننده مكرراٌ بازگشت داشته باشد، از او درخواست خواهد شد كه دوباره شروع به درمان كرده و به محیط درمانی شدیدتری ارجاع داده خواهد شد.

 

مشكل خشم : تعدادی تعریف عملیاتی

 

خشم ، به عنوان یك حس کلی، یك احساس یا عاطفه است كه در دامنه ای از ناراحتی تا خشم و غضب یا دیوانگی قرار دارد. خشم یك پاسخ طبیعی به شرایطی است كه ما احساس ترس یا تهدید می كنیم، معتقدیم به ما صدمه وارد خواهد شد یا فردی نگرانی های غیر ضروری در مورد ما دارد. همچنین ممكن است زمانی خشمگین شویم كه احساس كنیم شخص دیگری قصد تهدید یا صدمه زدن را دارد مثلا ً كودك یا فردی نزدیك به ما را كشته اند. به علاوه خشم ممكن است در نتیجۀ ناكامی، زمانی كه به نیازها و تمایلات و اهدافمان دست نیافته ایم باشد. زمانی كه خشمگین می شویم ممكن است شكیباییمان را از دست داده و به گونه ایی تكانشی ، تجاوزكارانه و جابرانه عمل كنیم.

 

اغلب، مردم ، خشم را با پرخاشگری اشتباه می كنند. پرخاشگری رفتاری است كه در آن قصد آسیب رساندن به دیگران و صدمه زدن به اموال وجود دارد. این رفتار می تواند شامل استفاده نادرست از كلمات، تهدید كردن یا ترساندن، یا رفتارهای خصمانه باشد. از طرف دیگر، خشم یك عاطفه است كه ضرورتا ً منجر به پرخاشگری نمی شود. بنابراین شخص می تواند خشمگین باشد بدون اینكه به صورت پرخاشگرانه عمل كند.

 

یك اصطلاح مرتبط با خشم و پرخاشگری، خصومت است . خصومت به مجموعه ای از نگرش ها و قضاوت ها اشاره دارد كه رفتارهای پرخاشگرانه را برمی انگیزد. در حالیكه خشم یك عاطفه است و پرخاشگری یك رفتارست خصومت یك نگرش است كه شامل متنفر بودن از دیگران و ارزیانی منفی آنها می باشد.

 

در این گروه، مراجعان، راهكارها و تكنیك های كمك كننده ای را برای مدیریت خشم، بیان خشم به شیوه ای دیگر، تغییر نگرش های خصمانه، و پیشگیری از اعمال پرخاشگرانه مثل استفاده نادرست كلمات و خشونت را یاد خواهند گرفت.

 

 

چه زمانی خشم مشكل محسوب می شود؟

 

خشم زمانی به عنوان مشكل محسوب می شود كه خیلی شدید احساس شود، خیلی فراوان احساس شود، یا به گونه ای نامناسب بیان شود. احساس خشم خیلی شدید یا خیلی فراوان، نهایت آسیب فیزیكی را در بدن باعث می شود . در طی دوره های فراوان و طولانی شدۀ خشم ، بخش های معینی از سیستم عصبی خیلی زیاد برانگیخته می شوند. در نتیجه فشار خون و ضربان قلب افزایش یافته و برای دوره های طولانی افزایش یافته باقی می ماند. این فشار ممكن است تعدادی مشكلات سلامتی متفاوتی را مثل پرتنشی ( فشار خون بالا )، بیماری قلب و كارامدی كاهش یافته سیستم ایمنی را ایجاد كند. بنابراین از دیدگاه سلامتی، اجتناب از بیماری جسمی، یك انگیزه برای كنترل نمودن خشم است.

 

دلیل اجباری دیگر برای كنترل خشم ، مربوط به نتایج منفی كه در نتیجه بیان نامناسب خشم می باشد ، است. در نهایت خشم ممكن است منجر به خشونت یا پرخاشگری فیزیكی شود كه آن می تواند منجر به نتایج منفی متعددی از جمله دستگیر شدن یا زندانی شدن، آسیب فیزیكی دیدن، تلافی كردن ، از دست دادن عشق دیگری ، منصرف شدن از درمان سوء مصرف مواد یا برنامه خدمات اجتماعی ، یا احساس گناه و شرمندگی یا پشیمانی كردن ، شود.

 

حتی زمانی كه خشم منجر به خشونت نشود، بیان نامناسب خشم مثل استفاده نادرست از کلمات یا ترساندن یا تهدید به رفتاری كردن اغلب منجر به پیامدهای منفی می شود. برای مثال این احتمال وجود دارد كه در دیگران، ترس، رنجش و فقدان اعتماد نسبت به آنانی كه آنها را در معرض طغیانهای خشم قرار داده اند ایجاد كند، كه ممكن است باعث بیزاری اعضای خانواده و دوستان و همكاران از وی شود.

 

 

نتایج و پیامدها

 

بیان نامناسب خشم در ابتدا نتایج ظاهری بسیاری دارد. یكی از نتایجش این است كه آنها را قادر می سازد دیگران را از طریق رفتار تهدید آمیز یا پرخاشگرانه كنترل و اداره كنند : دیگران ممكن است با درخواست های فرد موافقت كنند زیرا از تهدیدهای كلامی یا خشونت می ترسند. نتیجه دیگر رهایی از تنش است كه زمانی اتفاق می افتد كه فرد خشمش را تخلیه کرده و به گونه ای پرخاشگرانه عمل كرده است. فردی ممكن است بعد از فوران خشم احساس بهتری كند و فرد دیگری ممكن است احساس بدتری كند.

 

هر چند بالاخره این نتایج اولیه منجر به پیامدهای منفی می شود. به همین دلیل آنها، نتایج "ظاهری" نامیده می شوند زیرا پیامدهای منفی داز مدت بسیار مهمتر از فواید كوتاه مدت است. به عنوان مثال پدری را در نظر بگیرید كه فرزندش را با استفاده از تن خشمناك صدا وادار به موافقت با درخواستش می كند. این رفتارها به كودكانی اشاده دارد كه اگر آنها فرمانبردار یا مطیع نباشند، آزار بدنی دریافت خواهند كرد. نتیجه فوری برای پدر این است كه بچه ها از دستوراتش پیروی و اطاعت می كنند. اما پیامد دراز مدت آن ممكن است این باشد كه بچه ها یاد می گیرند از او بترسند یا متنفر باشند و از لحاظ عاطفی از او جدا باشند . همان طور كه بزرگتر می شوند ممكن است از تماس با او اجتناب كنند یا از دیدن او امتناع كنند.

 

 

افسانه هایی دربارۀ خشم

 

افسانه 1: خشم وراثتی است. یك تصور غلط یا افسانه این است كه خشم وراثتی است و نمی توانیم تغییرش دهیم. گاهی اوقات است كه ما از افراد می شنویم كه می گویند " من خشمم را از پدرم به ارث برده ام به همین دلیل است كه این گونه هستم. " این جمله اشاره دارد به این كه خشم یك مجموعه ای از رفتارهای ثابت و غیرقابل تغییر است. هر چند كه شواهد مطالعات تحقیقاتی نشان می دهند كه افراد با یك مجموعه شیوه های معینی از بیان خشم به دنیا نمی آیند. بلكه یافته ها نشان می دهند كه چون بیان رفتاری خشم آموخته شده است ، روشهای مناسب تر بیان خشم نیز می تواند آموخته شود.

 

به خوبی ثابت شده است كه بیشتر رفتار افراد با مشاهده كردن دیگران به وی‍‍ژه افراد با نفوذ آموخته می شود. این افراد شامل والدین ، اعضای خانواده و دوستان می شود. اگر بچه ها ، والدینی را مشاهده كنند كه خشمشان را از طریق اعمال پرخاشگرانه مثل استفاده نامناسب از كلمات و خشنونت بیان می كنند، به احتمال زیاد یاد خواهند گرفت كه به شیوه مشابهی خشمشان را بیان كنند. خوشبختانه این رفتار می تواند با یادگیری شیوه های مناسب و جدید بیان خشم تغییر یابد. ضرورتی ندارد كه به بیان خشم با شیوه های خصمانه و پرخاشگرانه ادامه دهیم .

 

افسانه 2 : خشم به طور خودكار منجر به پرخاشگری می شود. افسانه مرتبط شامل این تصور غلط است كه تنها راه موثر برای بیان خشم ، پرخاشگری است. به طور معمول تصور شده است كه خشم چیزی است كه توسط طغیان پرخاشگرانه ایجاد و افزایش می یابد. اما همان طور كه بیان شده است خشم ضرورتا ً منجر به پرخاشگری نمی شود. در حقیقت مدیریت موثر خشم توسط یادگیری مهارتهای ابراز وجود ، تغییر خودگویی خصمانه و منفی ، به چالش كشیدن عقاید نامعقول ، و به كار گیری تنوعی از راهبردهای رفتاری امکان پذیر می باشد. این مهارتها ، تكنیك ها و راهبردها در جلسات بعدی بحث خواهد شد.

 

افسانه 3 : مردم برای بدست آوردن هرآنچه می خواهند، باید پرخاشگر باشند. بسیاری از افراد ابراز وجود را با پرخاشگری اشتباه می كنند. هدف پرخاشگری غلبه پیداكردن ، ترساندن ، صدمه زدن یا آسیب رساندن به دیگری برای برنده شدن، به هر قیمتی است. برعكس هدف ابراز وجود این است كه احساسات خشم را به گونه ای بیان كنیم كه نسبت به دیگران احترام آمیز باشد. به عنوان مثال اگر شما به خاطر اینكه دوستی مكررا ً‌دیر سر ملاقات می آید ، ناراحت هستید می توانید با وقیحانه فریاد زدن و name-calling پاسخ دهید. این رویكرد ، به جای اینكه تلاشی برای نشان دادن رفتاری باشد كه شما ناكام یا عصبانی شده اید، حمله به شخص مقابل است.

 

یك شیوه به كارگیری ابراز وجود می تواند این باشد كه بگویید " زمانی كه شما برای ملاقات با من دیر می آیید من واقعا ً ناامید می شوم. من دوست دارم كه شما اغلب اوقات به موقع بیایید." این جمله احساسات ناكامی و نارضایتی شما را بیان كرده و در مورد اینكه چطور دوست دارید شرایط تغییر كند ، گفتگو می كنید. این بیان ، شخص دیگر را شرمنده یا تهدید نمی كند و شانس صدمه عاطفی ایجاد شده را به حداقل می رساند. ما درباره مهارت های ابراز وجود با جزئیات بیشتر در جلسه 7 و 8 صحبت می كنیم .

 

افسانه 4 : ییرون ریختن خشم همیشه خوشایند یا پسندیده است . سالیان درازی اعتقاد عمده در بین متخصصان سلامت روان و مردم عادی این بود كه بیان پرخاشگرانه خشم مثل جیغ زدن یا كوبیدن روی بالش ، درمانی و سالم است. اما مطالعات تحقیقاتی فهمیده اند كه مردمی كه به صورت پرخاشگرانه خشمشان را برونریزی می كنند به سادگی بیشتر عصبانی می شوند . به عبارت دیگر برونریزی خشم به شیوه پرخاشگرانه ، رفتار پرخاشگری را تقویت می كند.

 

 

پرخاشگری به عنوان یك پاسخ عادتی

 

نه تنها بیان خشم یادگرفتنی است بلكه می تواند یك پاسخ مانوس ، روزمره ، و قابل پیش بینی در گستره ای از شرایط باشد. زمانی كه خشم به طور فراوان و به صورت پرخاشگرانه نشان داده می شود، می تواند یك عادت غیرانطباقی باشد زیرا منجر به پیامدهای منفی می شود. طبق تعریف عادتها مكررا ً و بدون تفكر انجام می شوند . افراد با مشكلات در مدیریت خشم ، اغلب به عنوان افرادی با بروز دادن پرخاشگرانه خشم برای حل كردن مشكلاتشان ، بدون تفكر درباره پیامدهای منفی ای كه ممكن است از آن رنج ببرند یا ممكن است اثرات ناتوان كننده ای روی اطرافیانشان داشته باشند ، طبقه بندی می شوند.

 

 

 • چرا اعتماد به ما ؟

 

وبسایتی که هم اکنون در آن قرار دارید زیر مجموعه سایت آفمَس به نشانی (ofmas.ir) می باشد و شما را به فروشگاه فایل آفمَس برای خرید انتقال می دهد. فروشگاه آفمَس دارای نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد که در صفحه اصلی این سایت قابل مشاهده است .

 

 


توضیحات بیشتر و دانلودصدور پیش فاکتور، پرداخت آنلاین و دانلود

پکیج (پروتکل) مدیریت خشم – ShopProduct

توضیحات کامل : پکیج (پروتکل) مدیریت خشم در 71 صفحه ورد قابل ویرایش با فرمت doc. · توضیحات ابتدایی : آماده سازی در 12 جلسه درمانی. طراحی شده به صورت آموزش گروهی. آماده شده در بیش از 71 صفحه (فونت B lotus). فرمت فایل : ورد (word) با فرمت doc. نوع تایپ متن : کاملا استاندارد و قابل ویرایش. دارای رفرنس معتبر و به شیوه …

پروتکل آموزش کنترل خشم – سایت علمی آموزشی روانشناسی

بخش سوم: راهکارهای عملی کنترل خشم قدم اول: شناسایی موقعیت تحریک کننده قدم دوم: ریشه یابی شرطی شدن یا تداعی خاطرات گذشته قدم سوم: راهکار عملی کنترل خشم.

نمونه پکیج (پروتکل) مدیریت خشم – دانلود آنلاین پروژه های …

رفتن به محتوا. دانلود آنلاین پروژه های دانشجویی. فروشگاه پروژه های دانشجویی , گزارش کارورزی, پاورپوینت آماده پایان نامه , پرسشنامه های روانشناسی, تحقیقات دانشجویی, مقالات دانشجویی, کارورزی دانشگاه , مبانی پایان نامه. برچسب: نمونه پکیج (پروتکل) مدیریت خشم. نوشته‌شده در مارس 27, 2018 · دانلود پکیج (پروتکل) مدیریت خشم …

پکیج (پروتکل) مدیریت خشم – دانلود آنلاین پروژه های دانشجویی

رفتن به محتوا. دانلود آنلاین پروژه های دانشجویی. فروشگاه پروژه های دانشجویی , گزارش کارورزی, پاورپوینت آماده پایان نامه , پرسشنامه های روانشناسی, تحقیقات دانشجویی, مقالات دانشجویی, کارورزی دانشگاه , مبانی پایان نامه. برچسب: پکیج (پروتکل) مدیریت خشم. نوشته‌شده در مارس 27, 2018 · دانلود پکیج (پروتکل) مدیریت خشم …

پکیج(پروتکل) کنترل خشم – سرمتیا

مرکّب دانشمندان با خون شهیدان سنجیده شد، پس بر آن برتری یافت . [پیامبر خدا صلی الله علیه و آله]. سرمتیا. پکیج(پروتکل) کنترل خشم. شنبه 95 آذر 13 , ساعت 11:52 عصر …

پکیج (پروتکل) مدیریت خشم – دانلود پروتکل های درمانی

پکیج (پروتکل) مدیریت خشم. توسط lono · مارس 20, 2018. پکیج (پروتکل) مدیریت خشم , پکیج (پروتکل) مدیریت خشم ,پکیج درمانی کنترل خشم ,پکیج کنترل خشم ,مداخله درمانی کنترل خشم ,پکیج های روانشناسی بالینی ,Package anger management therapy ,پکیج رایگان دانلود. دسته بندی موضوعی : پکیج های درمانی روانشناسی.

پکیج(پروتکل) کنترل خشم | سِرمِت

دارای رفرنس معتبر و به شیوه APA. توجه: این پکیج (پروتکل) شامل مبانی نظری متغیر مربوطه به صورت کامل و شرح جلسات برای آموزش و اجرا می باشد. لازم به ذکر است که این پکیج برگفته از پایان نامه های کارشناسی ارشد و دکتری دفاع شده می باشد و در تحقیقات مختلف مورد استفاده قرار گرفته و با جامعه و نمونه ایرانی سنخیت کامل دارد.

پکیج (پروتکل) مدیریت خشم

پکیج (پروتکل) مدیریت خشم. دوست عزیز سلام.به سایت ما خوش آمدید اینک شما با جستجوی ((پکیج (پروتکل) مدیریت خشم)) وارد صفحه فروش فایل دانلودی -پکیج (پروتکل) مدیریت خشم- شده اید. توضیحات کامل و اطلاع از ریز مطالب این فایل با کلیک روی دکمه ی ادامه ی مطلب پکیج (پروتکل) مدیریت خشم در 71 صفحه ورد قابل ویرایش با …

دانلود پکیج (پروتکل) مدیریت خشم – baharan – بست بلاگ

۵ آذر ۱۳۹۶ – دانلود پکیج (پروتکل) مدیریت خشم – دانلود فایل – baharan.

پکیج (پروتکل) مدیریت خشم – barandownloadu

۴ اسفند ۱۳۹۶ – پکیج (پروتکل) مدیریت خشم. به صفحه دانلود فایل پکیج (پروتکل) مدیریت خشم خوش آمدید. به منظور مشاهده توضیحات بیشتر و دانلود روی دکمه سبز رنگ زیر کلیک کنید. توضیحات بیشتر دانلود. برچسب‌هاخرید پکیج (پروتکل) مدیریت خشم، دانلود پکیج (پروتکل) مدیریت خشم، فایل پکیج (پروتکل) مدیریت خشم، …

دانلود پکیج (پروتکل) مدیریت استرس به شیوه شناختی …

۲۱ اسفند ۱۳۹۶ – پکیج (پروتکل) مدیریت استرس به شیوه شناختی رفتاری در 30 صفحه ورد قابل ویرایش با فرمت doc …. شناختی، د) ارتقاء مهارت های حل تعارض بین فردی و ارتباطی از طریق آموزش ابرازگری و مدیریت خشم و ه) افزایش دسترسی و استفاده از شبکه های حمایت اجتماعی از طریق مهارت های بین فردی و ارتباطی اصلاح شده.

برترین پکیج پکیج (پروتکل) مدیریت استرس به شیوه …

۲۹ اسفند ۱۳۹۶ – وقت بخیراینک شما با جستجوی ((پروپوزال اثر بخشی درمان مدیریت استرس به شیوه ی شناختی رفتاری بر الگوی رفتاری تیپ شخصیتی الف)) وارد صفحه فروش فایل دانلودی -پروپوزال اثر بخشی درمان… فایل پکیج (پروتکل) مدیریت خشم با آرزوی بهترینها برای شما عزیزانهموطن گرامی سلام.به صفحه ی دانلود _پکیج …

پروتکل مداخله درمان شناختی رفتاری مبتنی بر ذهن آگاهی برای …

۲۲ مهر ۱۳۹۶ – پروتکل مداخله درمان شناختی رفتاری مبتنی بر ذهن آگاهی برای مدیریت خشم در سال 2007 در دانشگاه فیلادلفیا آماده شده و آماده دانلود از سایت ایران تحقیق است.

پکیج (پروتکل) مدیریت خشم

سیستم همکاری در فروش فایل آفمَس : فرصتی برای کسب درآمد با فروش و بازارایابی فایل های قابل دانلود.

دانلود پکیج (پروتکل) مدیریت استرس به شیوه شناختی …

۲ خرداد ۱۳۹۶ – توجه: این پکیج (پروتکل) شامل مبانی نظری متغیر مربوطه به صورت کامل و شرح … راهنما، درمان گروهی شناختی رفتاری مدیریت خشم ۱۲ هفته ای را توصیف می کند . … این نتایج همسان با دیگر مطالعات فرا تحلیلی که اثر بخشی مداخلات CBT در درمان افسردگی و اضطراب مورد آزمون قرار داده اند ، هستند . میگنا – پروتکل گروه …

خرید و دانلود پکیج (پروتکل) مدیریت استرس به شیوه …

۱۶ فروردین ۱۳۹۷ – با آرزوی بهترینها برای شما عزیزانبا سلام حضور مشتریان گرامی.شما به صفحه اختصاصی پکیج (پروتکل) مدیریت استرس به شیوه شناختی رفتاری وارد شده اید.برای مشاهده توضیحات کامل روی دکمه توضیحات بیشتر کلیک کنید.پکیج (پروتکل) مدیریت استرس به شیوه شناختی رفتاری در 30 صفحه ورد قابل …

کاملترین فایل پکیج (پروتکل) درمان شناختی-رفتاری (CBT …

۱۶ فروردین ۱۳۹۷ – شعار همیشگی ما مشتری مداری و کسب رضایت شما عزیزان می باشدبه صفحه دانلود فایل(پکیج (پروتکل) مدیریت خشم)خوش آمدید برای دانلود به ادامه مطلب بروید.شما پس از پرداخت هزینه ای ناچیز فایل{پکیج (پروتکل) مدیریت خشم}را دانلود خواهید کرد پکیج (پروتکل) مدیریت خشم در 71 صفحه ورد قابل ویرایش با فرمت…

نحوه نوشتن پروتکل درمانی :: دانلود پرسشنامه

۲ مطلب با کلمه‌ی کلیدی «نحوه نوشتن پروتکل درمانی» ثبت شده است – دانلود پرسشنامه, پیشینه تحقیق,طرح توجیهی, پاورپوینت,فصل دوم پایان نامه,پرسشنامه های مدیریتی, فروش لایک اینستاگرام ارزان,دانلود پرسشنامه کیفیت زندگی, دانلود پرسشنامه رایگان, دانلود پرسشنامه های روانشناسی, ,دانلود پرسشنامه رضایت شغلی ,دانلود …

پروتکل درمانی مدیریت خشم – دانلود از رایگان فایل – دانلود …

۲۸ آبان ۱۳۹۶ – پروتکل درمانی مدیریت خشم,پکیج پروتکل درمانی مدیریت خشم,دانلود پروتکل درمانی مدیریت خشم,دانلود پکیج (پروتکل) درمانی مدیریت خشم. برای اتصال به سایت مبدا و اصلی فایل و دانلود سریع فایل از آنجا روی عنوان اصلی فایل در زیر کلیک کنید. پروتکل درمانی مدیریت خشم. اگر به طور خوکار دانلود شروع نشد روی …

[PDF]متن کامل (PDF)

۷ خرداد ۱۳۹۲ – و وود. 2. 2008،. ). ﺗﻮاﻧﺎﯾﯽ ﻣﺪﯾﺮﯾﺖ ﻫﯿﺠﺎن. ﻫﺎ ﺑﺎﻋﺚ ﻣﯽ. ﺷــﻮد ﮐﻪ ﻓﺮد. در ﻣﻮﻗﻌﯿﺖ. ﻫﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﺧﻄﺮ ﻣﺼــﺮف ﻣﻮاد ﺑﺎﻻﺳــﺖ، از راﻫﺒﺮدﻫﺎي ﻣﻘﺎﺑﻠﻪ. اي ﻣﻨﺎﺳــﺐ اﺳــﺘﻔﺎده. ﮐﻨﺪ (ﺗﺮﯾﻨﯿﺪاد و ﺟﺎﻧﺴـﻮن. 3. 0200،. ). ﻣﺪﯾﺮﯾﺖ ﻣﻮﺛﺮ ﻫﯿﺠﺎﻧﺎت، ﻋﺒﺎرت اﺳـﺖ از: )1. ﺗﺴـﮑﯿﻦ و. آرام ﺳـــﺎﺧﺘﻦ ﺧﻮد ﺑـﻪ ﻫﻨﮕـﺎم ﻧﺎراﺣﺘﯽ. )2. اﻋﻤﺎل ﺧ. ﻮدﮐﻨﺘﺮﻟﯽ. )3. ﻣﺪﯾﺮﯾﺖ ﺧﺸـــﻢ. ﮐﻨﺘﺮل )4. ﺗﮑـﺎﻧـﻪ. )5ﻫـﺎ. اﺑﺮاز ﻫﯿﺠﺎﻧﺎت در زﻣﺎن و ﻣﮑﺎن ﻣﻨﺎﺳـــﺐ. )6.

آزمون یاب: مرجع تخصصی پرسشنامه و پاورپوینت خلاصه …

خلاصه پروتکل درمان شناختی رفتاری براساس الگوی هافمن پکیج درمان شناختی رفتاری براساس الگوی هافمن.

[PDF]متن کامل (PDF) – نشریه پژوهش توانبخشی در پرستاری

۱۰ دی ۱۳۹۳ – ﺎﯾﺎن ﮔﺮدد. ؛. ﺧﺸﻢ و ﺧﺼﻮﻣﺖ از ﻟﺤﺎظ ﻣﻔﻬﻮﻣﯽ ﻣﺮﺗﺒﻂ ﺑﺎ ﭘﺮﺧﺎﺷﮕﺮي ﻫﺴﺘﻨﺪ ﺑﺎ. اﯾﻦ وﺟﻮد اﯾﻦ اﺻ. ﻄ. ﻼﺣﺎت در ﺗﺤﻘﯿﻘﺎت ﻣﺮﺑﻮط ﺑﻪ ﭘﺮﺧﺎﺷﮕﺮي. ﻣﺘﺮادف ﻫﻢ ﺑﻪ ﮐﺎر ﺑﺮده ﻧﻤﯽ. ﺷﻮﻧﺪ . ﺧﺸﻢ اﺣﺴﺎس ﯾﺎ ﻫﯿﺠﺎﻧﯽ اﺳﺖ …. اﯾﻦ ﭘﺮوﺗﮑﻞ ﺗﻮﺳﻂ ﺟﯿﻤﺰ. ﮔﺮاس. اﺑﺪاع ﺷﺪه و ﺑﺮاي آﻣﻮزش ﭼﮕﻮﻧﮕﯽ ﻣﺪﯾﺮﯾﺖ و ﺗﻨﻈﯿﻢ. ﻫﯿﺠﺎﻧﺎت اﻓﺮاد ﻣﻮرد اﺳﺘﻔﺎده ﻗﺮار ﻣﯽ ﮔﯿﺮد . ﻣﺮاﺣﻞ ﻣﺨﺘﻠﻒ آﻣﻮزش. ﺗﻨﻈﯿﻢ ﻫﯿﺠﺎن ﺑﺮاﺳﺎس ﺑﺴﺘﻪ ﻣﺬﮐﻮر در. اﯾﻦ ﭘﮋوﻫﺶ در ﻗﺎﻟﺐ. 8.

پروتکل درمان افسردگی با رویکرد شناختی- رفتاری (CBT) – …

دانلود رایگان پروتکل درمان افسردگی با رویکرد شناختی رفتاری CBT بسیار کامل و کاربردی برنامه و تکلیف برای 12جلسه درمانی 21 صفحه مناسب درمانگران و خصوصا دانشجو. … دانلود پکیج درمان شناختی رفتار …. ﮔﺮوه درﻣﺎﻧﯽ ﻣﺪﯾﺮﯾﺖ ﺧﺸﻢ ﺑﺎ روﯾﮑﺮد ﺷﻨﺎﺧﺘﯽ – رﻓﺘﺎری در ﻧﻮ – SID. ﻫﺪف ﻣﻄﺎﻟﻌﻪ ﺣﺎﺿﺮ ﺑﺮرﺳﯽ ﻣﯿﺰان اﺛــﺮ ﮔﺮوه درﻣـﺎﻧﯽ ﺑـﺎ روﯾﮑـﺮد ﺷـﻨﺎﺧﺘﯽ – رﻓﺘـﺎری …

[PDF]اثربخشي بازي درماني گروهی بر عالئم لجبازي-نافرماني كودكان

توسط N Morshed – ‏2015 – ‏مقالات مرتبط
۲۴ آذر ۱۳۹۴ – بازي بادكنك خشم. هم چنین مديريت خشم با انجام حباب بازي با هدف تمرين تنفس و آرامش دهي و خودگويي مثبت. جلسه ششم. توجه به نشانه هاي عدم پذيرش اشتباهات و برخورد نادرست با ديگران: بازي با عروسك هاي خیمه شب بازي و اسباب بازي هاي نرم. براي طرح ريزي راهبردهاي شناختي نظیر مقابله با عقايد ناسازگار. جلسه هفتم.

[PDF]ﮔﺮوه درﻣﺎﻧﯽ ﻣﺪﯾﺮﯾﺖ ﺧﺸﻢ ﺑﺎ روﯾﮑﺮد ﺷﻨﺎﺧﺘﯽ – رﻓﺘﺎری در ﻧﻮ

توسط F Shakibaei – ‏2004 – ‏بیان شده در 2 یافته – ‏مقالات مرتبط
ﮔﺮوه درﻣﺎﻧﯽ ﻣﺪﯾﺮﯾﺖ ﺧﺸﻢ ﺑﺎ روﯾﮑﺮدﺷﻨﺎﺧﺘﯽ – رﻓﺘﺎری در ﻧﻮﺟﻮاﻧﺎن ﻣﺆﺳﺴﻪای. ﻓﺮﺷﺘﻪ ﺷﮑﯿﺒﺎﯾﯽ و ﻫﻤﮑﺎران. ﺗﺎزهﻫﺎی ﻋﻠﻮم ﺷﻨﺎﺧﺘﯽ، ﺳﺎل 6، ﺷﻤﺎرۀ 1 و 1383 ،2. 61. در اﯾﺮان ﺷﺪه و ﺧﺼﻮﺻﺎً از ﮔﺮوه درﻣﺎﻧﯽ ﻣﺪﯾﺮﯾﺖ ﺧﺸﻢ ﺑﺎ روﯾﮑــﺮد. رﻓﺘﺎری ﺑﺎ ﺷﮑﻞ و ﻗﺎﻟﺐ ﻣﻄﺎﻟﻌﻪ ﺣﺎﺿﺮ اﺳﺘﻔﺎده ﻧﺸﺪه اﺳﺖ. – ﺷﻨﺎﺧﺘﯽ. ﻫﺪف اﯾﻦ ﻣﻄﺎﻟﻌﻪ ﺗﻌﯿﯿﻦ ﺗﺄﺛﯿﺮ ﮔﺮوه درﻣﺎﻧﯽ (ﺑﺮ ﻃﺒﻖ ﭘﺮوﺗﮑﻞ ﺗﺪوﯾــﻦ. رﻓﺘﺎری ﺑﺮ ﮐﻨــﺘﺮل ﺧﺸـﻢ – ﺷﺪه در اﯾﻦ ﭘﮋوﻫﺶ) ﺑﺎ روﯾﮑﺮد ﺷﻨﺎﺧﺘﯽ.

خرید فایل( پکیج (پروتکل) مدیریت خشم)

۱۵ بهمن ۱۳۹۶ – از حضور شما عزیزان در سایت بسیار خوشحالیم و آرزو داریم محصولات ما رضایت شما را فراهم آورد عنوان محصول دانلودی:پکیج (پروتکل) مدیریت خشم یکی از بهترین فایل ها در این موضوع پیش روی شماست. فهرست ، چکیده و لینک دانلود((پکیج (پروتکل) مدیریت خشم)) را در ادامه مطلب ببینید پکیج (پروتکل) مدیریت خشم در …

دانلود فایل ( پکیج (پروتکل) مدیریت خشم)

از حضور شما عزیزان در سایت بسیار خوشحالیم و آرزو داریم محصولات ما رضایت شما را فراهم آورد. مدیریت سایت آرزوی لحظاتی پر از موفقیت برای شما دارد و پس از تلاشهای مستمر همکاران فایل مارکت مجموعه پکیج (پروتکل) مدیریت خشم برایتان آماده شده است تا بتوانید به اهداف خود برسید و خود را به موفقیت برسانید. بخش مهم در خرید های …

فایل پکیج (پروتکل) مدیریت خشم

لحظات خوشی را برای شما آرزومندیم محقق گرامی،شما با جستجوی پکیج (پروتکل) مدیریت خشم وارد این صفحه شده اید محصول دانلودی(پکیج (پروتکل) مدیریت خشم)شما را در رسیدن به اهدافتان یاری می رساند پکیج (پروتکل) مدیریت خشم در 71 صفحه ورد قابل ویرایش با فرمت doc. ادامه مطلب. نوشته شده توسط ادمین در تاریخ 2018-03-19 19: …

برترین فایل پکیج (پروتکل) مدیریت خشم

ما اولین نیستیم ولی بی شک برترین هستیم هموطن گرامی سلام.به صفحه ی دانلود _پکیج (پروتکل) مدیریت خشم_خوش امدید.امیدوارم بهره کافی را از پکیج (پروتکل) مدیریت خشم ببرید پکیج (پروتکل) مدیریت خشم در 71 صفحه ورد قابل ویرایش با فرمت doc. ادامه مطلب. نوشته شده توسط ادمین در تاریخ 2018-03-03 12:29 …

خرید و دانلود پکیج (پروتکل) مدیریت خشم – وندا پیپر

سلام.به وبسایت ما خوش آمدید. با سلام حضور پژوهندگان گرامی.شما به صفحه اختصاصی پکیج (پروتکل) مدیریت خشم وارد شده اید.برای مشاهده توضیحات کامل روی دکمه ادامه مطلب کلیک کنید. کاربران گرامی توجه فرمایید که خرید از فروشگاه فایل مارکت بصورت آنلاین و دانلود بصورت آنی خواهد بود.یک نسخه از فایل نیز به شما ایمیل خواهد شد

دریافت فایل پکیج (پروتکل) مدیریت خشم – پرداخت و دانلود آنی

۱۳ فروردین ۱۳۹۷ – دوست عزیز سلام.به سایت ما خوش آمدید با سلام،محصول دانلودی +{{پکیج (پروتکل) مدیریت خشم}}+آماده ارائه به جویندگان عزیز میباشد.با کلیک روی دکمه ادامه مطلب به صفحه توضیحات کامل پکیج (پروتکل) مدیریت خشم و بررسی کامل هدایت میشوید پکیج (پروتکل) مدیریت خشم در 71 صفحه ورد قابل ویرایش با فرمت doc.

دانلود (پکیج (پروتکل) مدیریت خشم) – پرهام مقاله

ما بهترین محصولات را برای رضایت شما گرد آورده ایم به صفحه دانلود فایل(پکیج (پروتکل) مدیریت خشم)خوش آمدید برای دانلود به ادامه مطلب بروید.شما پس از پرداخت هزینه ای ناچیز فایل{پکیج (پروتکل) مدیریت خشم}را دانلود خواهید کرد. پکیج (پروتکل) مدیریت خشم در 71 صفحه ورد قابل ویرایش با فرمت doc. ادامه مطلب …

خرید آنلاین پکیج (پروتکل) مدیریت خشم

۱۳ فروردین ۱۳۹۷ – ما بهترین محصولات را برای رضایت شما گرد آورده ایم با سلام حضور پژوهندگان گرامی.شما به صفحه اختصاصی پکیج (پروتکل) مدیریت خشم وارد شده اید.برای مشاهده توضیحات کامل روی دکمه ادامه مطلب کلیک کنید. کاربران گرامی توجه فرمایید که خرید از فروشگاه فایل مارکت بصورت آنلاین و دانلود بصورت آنی خواهد بود.

برترین پکیج پکیج (پروتکل) مدیریت خشم – دانلود فایل – …

سلام.به وبسایت ما خوش آمدید. اینک شما با جستجوی ((پکیج (پروتکل) مدیریت خشم)) وارد صفحه فروش فایل دانلودی -پکیج (پروتکل) مدیریت خشم- شده اید. توضیحات کامل و اطلاع از ریز مطالب این فایل با کلیک روی دکمه ی ادامه ی مطلب. پکیج (پروتکل) مدیریت خشم در 71 صفحه ورد قابل ویرایش با فرمت doc. ادامه مطلب …

دانلود (پکیج (پروتکل) مدیریت خشم) – نیمالود

لحظات خوشی را برای شما آرزومندیم اینک شما با جستجوی ((پکیج (پروتکل) مدیریت خشم)) وارد صفحه فروش فایل دانلودی -پکیج (پروتکل) مدیریت خشم- شده اید. توضیحات کامل و اطلاع از ریز مطالب این فایل با کلیک روی دکمه ی ادامه ی مطلب. پکیج (پروتکل) مدیریت خشم در 71 صفحه ورد قابل ویرایش با فرمت doc. ادامه مطلب …

برترین فایل پکیج (پروتکل) مدیریت خشم – faradanesh

۲۹ اسفند ۱۳۹۶ – هموطنان گرامی سلام.وقت بخیر. با سلام حضور مشتریان گرامی.شما به صفحه اختصاصی پکیج (پروتکل) مدیریت خشم وارد شده اید.برای مشاهده توضیحات کامل روی دکمه توضیحات بیشتر کلیک کنید. پکیج (پروتکل) مدیریت خشم در 71 صفحه ورد قابل ویرایش با فرمت doc. ادامه مطلب …

[PDF]اثربخشی آموزش شناختی- رفتاری کنترل خشم بر نوجوانان …

مهارت کنترل خشم یکی از موثرترین برنامه های پیشگیری از شیوع انواع رفتارهای پرخطر و افزایش کارآمدی شخصی و اجتماعی است.زمینه: هدف پژوهش حاضر، بررسی تاثیر آموزش شناختی-رفتاری کنترل خشم بر خشم نوجوانان با اختالل سلوک ساکن در مراکز شبه خانواده بود. روش پژوهش، طرح آزمایشی پیش آزمون–پس آزمون با گروه گواه بود.

پکیج (پروتکل) مدیریت خشم

سلام.به وبسایت ما خوش آمدید. هموطن گرامی سلام.به صفحه ی دانلود _پکیج (پروتکل) مدیریت خشم_خوش امدید.امیدوارم بهره کافی را از پکیج (پروتکل) مدیریت خشم ببرید پکیج (پروتکل) مدیریت خشم در 71 صفحه ورد قابل ویرایش با فرمت doc. ادامه مطلب. نوشته شده توسط ادمین در تاریخ 2018-02-05 10:11 …

دریافت فایل پکیج (پروتکل) مدیریت خشم – پرداخت و … – …

دوست عزیز سلام.به سایت ما خوش آمدید هموطن گرامی سلام.به صفحه ی دانلود _پکیج (پروتکل) مدیریت خشم_خوش امدید.امیدوارم بهره کافی را از پکیج (پروتکل) مدیریت خشم ببرید. پکیج (پروتکل) مدیریت خشم در 71 صفحه ورد قابل ویرایش با فرمت doc. ادامه مطلب …

خرید پکیج (پروتکل) مدیریت خشم – فروشگاه بینهایت فایل

پکیج (پروتکل) مدیریت خشم در 71 صفحه ورد قابل ویرایش با فرمت doc پکیج (پروتکل) مدیریت خشم ,پکیج درمانی کنترل خشم ,پکیج کنترل خشم ,مداخله درمانی کنترل خشم ,پ.

خرید آنلاین پکیج (پروتکل) مدیریت خشم | فروغ دانلود

خرید آنلاین پکیج (پروتکل) مدیریت خشم on فروغ دانلود | امیدواریم از خرید خود بهره کافی را برده و به موفقیت نزدیکتر شویدعنوان محصول دانلودی:پکیج (پروتکل) مدیریت خشم یکی از بهترین فایل ها در این موضوع پیش روی شماست. فهرست ، چکیده و لینک دانلود((پکیج (پروتکل) مدیریت خشم)) را در ادامه مطلب ببینیدپکیج…

دانلود (پکیج (پروتکل) مدیریت خشم)

دانلود (پکیج (پروتکل) مدیریت خشم). ما بهترین محصولات را برای رضایت شما گرد آورده ایم عنوان محصول دانلودی:پکیج (پروتکل) مدیریت خشم یکی از بهترین فایل ها در این موضوع پیش روی شماست. فهرست ، چکیده و لینک دانلود((پکیج (پروتکل) مدیریت خشم)) را در ادامه مطلب ببینید پکیج (پروتکل) مدیریت خشم در 71 صفحه ورد قابل …

دانلود فایل ( پکیج (پروتکل) مدیریت خشم)

دوست عزیز سلام.به سایت ما خوش آمدید هموطن گرامی سلام.به صفحه ی دانلود _پکیج (پروتکل) مدیریت خشم_خوش امدید.امیدوارم بهره کافی را از پکیج (پروتکل) مدیریت خشم ببرید پکیج (پروتکل) مدیریت خشم در 71 صفحه ورد قابل ویرایش با فرمت doc. ادامه مطلب. نوشته شده توسط ادمین در تاریخ 2018-02-13 03:57 …

دریافت فایل پکیج (پروتکل) مدیریت خشم – پرداخت و دانلود آنی

امیدواریم از خرید خود بهره کافی را برده و به موفقیت نزدیکتر شوید با سلام،محصول دانلودی +{{پکیج (پروتکل) مدیریت خشم}}+آماده ارائه به جویندگان عزیز میباشد.با کلیک روی دکمه ادامه مطلب به صفحه توضیحات کامل پکیج (پروتکل) مدیریت خشم و بررسی کامل هدایت میشوید پکیج (پروتکل) مدیریت خشم در 71 صفحه ورد قابل ویرایش …

پکیج (پروتکل) مدیریت خشم – اتریک فایل

پکیج (پروتکل) مدیریت خشم پکیج (پروتکل) مدیریت خشم پکیج (پروتکل) مدیریت خشم در 71 صفحه ورد قابل ویرایش با فرمت doc دسته بندی پکیج های درمانی روانشناسی بازدید ها 137 فرمت فایل doc حجم فایل 112 کیلو بایت تعداد صفحات فایل 71 فروشنده فایل کد کاربری 4084 تمام فایل ها پکیج (پروتکل) مدیریت خشم در…

دانلود پکیج (پروتکل) مدیریت خشم -کامل و جامع

دانلود پکیج (پروتکل) مدیریت خشم -کامل و جامع. هموطنان گرامی سلام.وقت بخیر عنوان محصول دانلودی:پکیج (پروتکل) مدیریت خشم یکی از بهترین فایل ها در این موضوع پیش روی شماست. فهرست ، چکیده و لینک دانلود((پکیج (پروتکل) مدیریت خشم)) را در ادامه مطلب ببینید پکیج (پروتکل) مدیریت خشم در 71 صفحه ورد قابل ویرایش با …

خرید و دانلود پکیج (پروتکل) مدیریت خشم | kiandl

۱۶ فروردین ۱۳۹۷ – خرید و دانلود پکیج (پروتکل) مدیریت خشم on kiandl | کاربران گرامی درود بر شما.به سایت خودتان خوش آمدیدمدیریت سایت آرزوی لحظاتی پر از موفقیت برای شما دارد و پس از تلاشهای مستمر همکاران فایل مارکت مجموعه پکیج (پروتکل) مدیریت خشم برایتان آماده شده است تا بتوانید به اهداف خود برسید و خود را به موفقیت…

دانلود پکیج (پروتکل) مدیریت خشم – خرید آنلاین و دریافت – …

دانلود پکیج (پروتکل) مدیریت خشم – خرید آنلاین و دریافت. ما بهترین محصولات را برای رضایت شما گرد آورده ایم نام محصول دانلودی: پکیج (پروتکل) مدیریت خشم درجه کیفی و رضایت از دانلود:عالی. پکیج (پروتکل) مدیریت خشم در 71 صفحه ورد قابل ویرایش با فرمت doc. ادامه مطلب …

دانلود (پکیج (پروتکل) مدیریت خشم) – آرون دانلود

کاربران گرامی درود بر شما.به سایت خودتان خوش آمدید اینک شما با جستجوی ((پکیج (پروتکل) مدیریت خشم)) وارد صفحه فروش فایل دانلودی -پکیج (پروتکل) مدیریت خشم- شده اید. توضیحات کامل و اطلاع از ریز مطالب این فایل با کلیک روی دکمه ی ادامه ی مطلب. پکیج (پروتکل) مدیریت خشم در 71 صفحه ورد قابل ویرایش با فرمت doc.

دریافت فایل پکیج (پروتکل) مدیریت خشم – پرداخت و … – …

سلام.به وبسایت ما خوش آمدید. با سلام حضور پژوهندگان گرامی.شما به صفحه اختصاصی پکیج (پروتکل) مدیریت خشم وارد شده اید.برای مشاهده توضیحات کامل روی دکمه ادامه مطلب کلیک کنید. کاربران گرامی توجه فرمایید که خرید از فروشگاه فایل مارکت بصورت آنلاین و دانلود بصورت آنی خواهد بود.یک نسخه از فایل نیز به شما ایمیل خواهد شد

آفمس فایل | برترین فایل پکیج (پروتکل) مدیریت خشم

برترین فایل پکیج (پروتکل) مدیریت خشم on آفمس فایل | ما اولین نیستیم ولی بی شک برترین هستیمبا سلام،محصول دانلودی +{{پکیج (پروتکل) مدیریت خشم}}+آماده ارائه…

دانلود فایل ( پکیج (پروتکل) مدیریت خشم) – cmv228 – …

۲۸ اسفند ۱۳۹۶ – هموطنان گرامی سلام.وقت بخیر دوست گرامی سلام.برای مشاهده توضیحات کامل محصول دانلودی|| پکیج (پروتکل) مدیریت خشم || روی دکمه ادامه مطلب کلیک فرمایید. پکیج (پروتکل) مدیریت خشم در 71 صفحه ورد قابل ویرایش با فرمت doc. ادامه مطلب …

خرید آنلاین پکیج (پروتکل) مدیریت خشم | utp756 – …

۲۶ اسفند ۱۳۹۶ – خرید آنلاین پکیج (پروتکل) مدیریت خشم on utp756 | شعار همیشگی ما مشتری مداری و کسب رضایت شما عزیزان می باشدبا سلام حضور مشتریان گرامی.شما به صفحه اختصاصی پکیج (پروتکل) مدیریت خشم وارد شده اید.برای مشاهده توضیحات کامل روی دکمه توضیحات بیشتر کلیک کنید.پکیج (پروتکل) مدیریت خشم در …

خرید آنلاین پکیج (پروتکل) مدیریت خشم | rqq432 – …

۲۶ اسفند ۱۳۹۶ – خرید آنلاین پکیج (پروتکل) مدیریت خشم on rqq432 | شعار همیشگی ما مشتری مداری و کسب رضایت شما عزیزان می باشدبا سلام حضور مشتریان گرامی.شما به صفحه اختصاصی پکیج (پروتکل) مدیریت خشم وارد شده اید.برای مشاهده توضیحات کامل روی دکمه توضیحات بیشتر کلیک کنید.پکیج (پروتکل) مدیریت خشم در …

خرید آنلاین پکیج (پروتکل) مدیریت خشم | iis200

۲۶ اسفند ۱۳۹۶ – خرید آنلاین پکیج (پروتکل) مدیریت خشم on iis200 | شعار همیشگی ما مشتری مداری و کسب رضایت شما عزیزان می باشدبا سلام حضور مشتریان گرامی.شما به صفحه اختصاصی پکیج (پروتکل) مدیریت خشم وارد شده اید.برای مشاهده توضیحات کامل روی دکمه توضیحات بیشتر کلیک کنید.پکیج (پروتکل) مدیریت خشم در …

پکیج (پروتکل) مدیریت خشم | WEBPPT

برچسب: پکیج (پروتکل) مدیریت خشم. پکیج (پروتکل) مدیریت خشم. Package anger management therapy,پکیج (پروتکل) مدیریت خشم,پکیج درمانی کنترل خشم,پکیج رایگان دانلود,پکیج کنترل خشم,پکیج های روانشناسی بالینی,مداخله درمانی کنترل خشم دانلود فایل پکیج (پروتکل) مدیریت خشم در 71 صفحه ورد قابل ویرایش با …

پکیج پروتکل درمانی مدیریت خشم – دومینو فایل

۷ آبان ۱۳۹۶ – پروتکل درمانی مدیریت خشم پروتکل درمانی مدیریت خشم پروتکل درمانی مدیریت خشم دسته بندی روانشناسی بازدید ها 4 فرمت فایل docx حجم فایل 17 کیلو بایت تعداد صفحات فایل 19 فروشنده فایل کد کاربری 1113 تمام فایل ها پروتکل درمانی مدیریت خشم تعداد جلسات آموزشی: 12 جلسه تعداد صفحه (B lotus 14): 17 …

دانلود (پکیج (پروتکل) مدیریت خشم)

ما بهترین محصولات را برای رضایت شما گرد آورده ایم با سلام حضور پژوهندگان گرامی.شما به صفحه اختصاصی پکیج (پروتکل) مدیریت خشم وارد شده اید.برای مشاهده توضیحات کامل روی دکمه ادامه مطلب کلیک کنید. کاربران گرامی توجه فرمایید که خرید از فروشگاه فایل مارکت بصورت آنلاین و دانلود بصورت آنی خواهد بود.یک نسخه از فایل …

خرید فایل( پکیج (پروتکل) مدیریت خشم)

شعار همیشگی ما مشتری مداری و کسب رضایت شما عزیزان می باشد. مدیریت سایت آرزوی لحظاتی پر از موفقیت برای شما دارد و پس از تلاشهای مستمر همکاران فایل مارکت مجموعه پکیج (پروتکل) مدیریت خشم برایتان آماده شده است تا بتوانید به اهداف خود برسید و خود را به موفقیت برسانید. بخش مهم در خرید های اینترنتی اطمینان از تحویل آنی …

دانلود پکیج (پروتکل) مدیریت خشم – خرید آنلاین و دریافت …

۲۶ اسفند ۱۳۹۶ – سلام.به وبسایت ما خوش آمدید. با سلام،محصول دانلودی +{{پکیج (پروتکل) مدیریت خشم}}+آماده ارائه به جویندگان عزیز میباشد.با کلیک روی دکمه ادامه مطلب به صفحه توضیحات کامل پکیج (پروتکل) مدیریت خشم و بررسی کامل هدایت میشوید. پکیج (پروتکل) مدیریت خشم در 71 صفحه ورد قابل ویرایش با فرمت doc.

پکیج پروتکل درمانی مدیریت خشم | DANESHJOPAPER

پروتکل درمانی مدیریت خشم,پروتکل های روانشناسی,پکیج پروتکل درمانی مدیریت خشم,دانلود پروتکل درمانی مدیریت خشم,درمانی مدیریت خشم,فایل پروتکل درمانی مدیریت خشم دانلود فایل پروتکل درمانی مدیریت خشم تعداد جلسات آموزشی: 12 جلسه تعداد صفحه (B lotus 14): 17 صفحه نوع فایل: word توضیحات: جلسه اول: در جلسه اول، اهداف و …

پکیج پروتکل درمانی مدیریت خشم | دانلود

برچسب: پکیج پروتکل درمانی مدیریت خشم. پروتکل درمانی مدیریت خشم, دانلود پروتکل درمانی مدیریت خشم,فایل پروتکل درمانی مدیریت خشم,پکیج پروتکل درمانی مدیریت خشم, پروتکل های روانشناسی, درمانی مدیریت خشم – پروتکل درمانی مدیریت خشم. دانلود فایل اصلی مقاله ی پروتکل درمانی مدیریت خشم با لینک مستقیم… این فایل …

دانلود پکیج (پروتکل) درمانی مدیریت خشم | NICPAPER

برچسب: دانلود پکیج (پروتکل) درمانی مدیریت خشم. پروتکل درمانی مدیریت خشم. پروتکل درمانی مدیریت خشم,پکیج پروتکل درمانی مدیریت خشم,دانلود پروتکل درمانی مدیریت خشم,دانلود پکیج (پروتکل) درمانی مدیریت خشم پروتکل درمانی مدیریت خشم تعداد جلسات آموزشی: 12 تعداد صفحات: 17 نوع فایل: WORD و قابل ویرایش …

دانلود فایل کامل پکیج (پروتکل) مدیریت خشم | ehk721 – …

۲۷ اسفند ۱۳۹۶ – دانلود فایل کامل پکیج (پروتکل) مدیریت خشم on ehk721 | ما بهترین محصولات را برای رضایت شما گرد آورده ایمبا سلام،محصول دانلودی +{{پکیج (پروتکل) مدیریت خشم}}+آماده ارائه به جویندگان عزیز میباشد.با کلیک روی دکمه ادامه مطلب به صفحه توضیحات کامل پکیج (پروتکل) مدیریت خشم و بررسی کامل هدایت میشوید …

دانلود پکیج (پروتکل) مدیریت استرس به شیوه شناختی …

۲۸ اسفند ۱۳۹۶ – به صفحه ی دانلود _پکیج (پروتکل) مدیریت خشم_خوش امدید.امیدوارم بهره کافی را از پکیج (پروتکل) مدیریت خشم ببرید پکیج (پروتکل) مدیریت خشم در 71 صفحه ورد قابل ویرایش… دانلود پروپوزال اثر بخشی درمان مدیریت استرس به شیوه ی شناختی رفتاری بر الگوی رفتاری تیپ شخصیتی الف -کامل و جامع بیننده …

خرید آنلاین پکیج (پروتکل) مدیریت خشم

۴ بهمن ۱۳۹۶ – امیدواریم از خرید خود بهره کافی را برده و به موفقیت نزدیکتر شوید عنوان محصول دانلودی:پکیج (پروتکل) مدیریت خشم یکی از بهترین فایل ها در این موضوع پیش روی شماست. فهرست ، چکیده و لینک دانلود((پکیج (پروتکل) مدیریت خشم)) را در ادامه مطلب ببینید پکیج (پروتکل) مدیریت خشم در 71 صفحه ورد قابل …

خرید آنلاین پکیج (پروتکل) مدیریت خشم

۲ بهمن ۱۳۹۶ – خرید آنلاین پکیج (پروتکل) مدیریت خشم. سلام.به وبسایت ما خوش آمدید. محقق گرامی،شما با جستجوی پکیج (پروتکل) مدیریت خشم وارد این صفحه شده اید محصول دانلودی(پکیج (پروتکل) مدیریت خشم)شما را در رسیدن به اهدافتان یاری می رساند پکیج (پروتکل) مدیریت خشم در 71 صفحه ورد قابل ویرایش با فرمت doc.

دریافت فایل پکیج (پروتکل) مدیریت خشم – پرداخت و دانلود آنی

دریافت فایل پکیج (پروتکل) مدیریت خشم – پرداخت و دانلود آنی.

دریافت فایل پکیج (پروتکل) مدیریت خشم – پرداخت و دانلود آنی

امیدواریم از خرید خود بهره کافی را برده و به موفقیت نزدیکتر شوید هموطن گرامی سلام.به صفحه ی دانلود _پکیج (پروتکل) مدیریت خشم_خوش امدید.امیدوارم بهره کافی را از پکیج (پروتکل) مدیریت خشم ببرید پکیج (پروتکل) مدیریت خشم در 71 صفحه ورد قابل ویرایش با فرمت doc. ادامه مطلب. نوشته شده توسط ادمین در تاریخ 2017-12-26 …

پروتکل درمانی مدیریت خشم – sidodoc

۳ بهمن ۱۳۹۶ – دانلود فایل اصلی مقاله ی پروتکل درمانی مدیریت خشم با لینک مستقیم… این فایل ارسالی در مواردی همچون پروتکل درمانی مدیریت خشم, دانلود پروتکل درمانی مدیریت خشم,فایل پروتکل درمانی مدیریت خشم,پکیج پروتکل درمانی مدیریت خشم, پروتکل های روانشناسی, درمانی مدیریت خشم کاربرد فراوانی دارد و همه افراد در تمام …

دانلود پکیج (پروتکل) مدیریت خشم -کامل و جامع

سلام.به وبسایت ما خوش آمدید. هموطن گرامی سلام.به صفحه ی دانلود _پکیج (پروتکل) مدیریت خشم_خوش امدید.امیدوارم بهره کافی را از پکیج (پروتکل) مدیریت خشم ببرید پکیج (پروتکل) مدیریت خشم در 71 صفحه ورد قابل ویرایش با فرمت doc. ادامه مطلب. نوشته شده توسط ادمین در تاریخ 2018-01-20 21:53 …

پروتکل درمانی مدیریت خشم | دانلود تحقیق ، مقاله و پاورپوینت

۱۵ اسفند ۱۳۹۶ – در جلسه اول، اهداف و بررسی اجمالی، قوانین گروه، چارچوnب مفهومی و منطق درمان مدیریت خشم ارائه می شود. بیشتر زمان این جلسه صرف ارائه اطلاعات مفهومی و بررسی این موضوع می شود که آیا اعضای گروه متوجه این اطلاعات شده اند یا خیر. سپس رهبر گروه به اعضای گروه تمرینات مقدماتی می دهد و به معرفی سنجش خشم می پردازد.

وارن | دانلود پکیج (پروتکل) مدیریت خشم – خرید آنلاین و …

۲۸ دی ۱۳۹۶ – دانلود پکیج (پروتکل) مدیریت خشم – خرید آنلاین و دریافت on وارن | بیننده گرامی سلام.به وب ما خوش آمدیدمحقق گرامی،شما با جستجوی پکیج (پروتکل) مدیریت خشم وارد…

خرید و دانلود پکیج (پروتکل) مدیریت خشم

ما اولین نیستیم ولی بی شک برترین هستیم. مدیریت سایت آرزوی لحظاتی پر از موفقیت برای شما دارد و پس از تلاشهای مستمر همکاران فایل مارکت مجموعه پکیج (پروتکل) مدیریت خشم برایتان آماده شده است تا بتوانید به اهداف خود برسید و خود را به موفقیت برسانید. بخش مهم در خرید های اینترنتی اطمینان از تحویل آنی فایل است که از این …

دانلود پروتکل درمانی مدیریت خشم;فایل پروتکل درمانی …

۵ فروردین ۱۳۹۶ – پروتکل درمانی مدیریت خشم; دانلود پروتکل درمانی مدیریت خشم;فایل پروتکل درمانی مدیریت خشم;پکیج پروتکل درمانی مدیریت خشم; پروتکل های روانشناسی; درمانی مدیریت خشم …

پکیج (پروتکل) مدیریت خشم – دانلود مقاله های آموزشی

۱۸ دی ۱۳۹۶ – پکیج (پروتکل) مدیریت خشم. محقق گرامی سلام. به صفحه دانلود فایل با عنوان پکیج (پروتکل) مدیریت خشم خوش آمدید . امروز با جدیدترین فایل در زمینه پکیج (پروتکل) مدیریت خشم در خدمت شما هموطن گرامی هستیم . امیدواریم که با مفید بودن این فایل برای شما ، گامی در جهت رسیدن شما به هدفتان برداشته شود . هم اکنون …

پروتکل درمانی مدیریت خشم – دانلود فایل

۱۸ فروردین ۱۳۹۷ – پروتکل درمانی مدیریت خشم از دسته بندی علوم انسانی ارائه شده از سایت دانلود تحقیق و پاورپوینت و مشخص شده با برچسبهای پروتکل گروه درمانی کنترل خشم,پروتکل مدیریت خشم,پروتکل کنترل خشم,پروتکل درمانی خشم,پروتکل درمانی مدیریت خشم,پکیج کنترل خشم,پکیج مدیریت خشم جهت دانلود شما دوستان مهیا …

مخزن مقاله | خرید آنلاین پکیج (پروتکل) مدیریت خشم

۲۰ دی ۱۳۹۶ – خرید آنلاین پکیج (پروتکل) مدیریت خشم on مخزن مقاله | بیننده گرامی سلام.به وب ما خوش آمدیدبا سلام،محصول دانلودی +{{پکیج (پروتکل) مدیریت خشم}}+آماده ارائه به…

کاملترین فایل پکیج (پروتکل) مدیریت خشم

۳ بهمن ۱۳۹۶ – ما بهترین محصولات را برای رضایت شما گرد آورده ایم اینک شما با جستجوی ((پکیج (پروتکل) مدیریت خشم)) وارد صفحه فروش فایل دانلودی -پکیج (پروتکل) مدیریت خشم- شده اید. توضیحات کامل و اطلاع از ریز مطالب این فایل با کلیک روی دکمه ی ادامه ی مطلب پکیج (پروتکل) مدیریت خشم در 71 صفحه ورد قابل ویرایش …

کسری | خرید آنلاین پکیج (پروتکل) مدیریت خشم

۷ دی ۱۳۹۶ – خرید آنلاین پکیج (پروتکل) مدیریت خشم on کسری | کاربران گرامی درود بر شما.به سایت خودتان خوش آمدیدعنوان محصول دانلودی:پکیج (پروتکل) مدیریت خشم یکی از بهترین…

دانلود (پکیج (پروتکل) روان نمایشگری (سایکو درام))

۱۹ فروردین ۱۳۹۷ – کاملترین فایل پکیج (پروتکل) مدیریت خشم ما اولین نیستیم ولی بی شک برترین هستیممحقق گرامی،شما با جستجوی پکیج (پروتکل) مدیریت خشم وارد این صفحه شده اید محصول دانلودی(پکیج (پروتکل) مدیریت خشم)شما را در رسیدن به اهدافتان یاری می رساند… برترین پکیج پروتکل (پکیج) آموزش درمانی تنظیم …

برترین پکیج بررسی ژنوم ارقام سیب با استفاده از مارکرها …

۱۰ اسفند ۱۳۹۶ – برترین پکیج پکیج (پروتکل) مدیریت خشم – دانلود فایل کاربران گرامی درود بر شما.به سایت خودتان خوش آمدیداینک شما با جستجوی ((پکیج (پروتکل) مدیریت خشم)) وارد صفحه فروش فایل دانلودی -پکیج (پروتکل) مدیریت خشم- شده اید. توضیحات کامل و اطلاع از ریز… برترین پکیج بررسی و شناسایی مولکولی …

برترین پکیج پایان نامه اكراه – دانلود فایل | digiarticle98.ir

۱ فروردین ۱۳۹۷ – برترین پکیج پایان نامه اكراه – دانلود فایل on digiarticle98.ir | ما اولین نیستیم ولی بی شک برترین هستیممحقق گرامی،شما با جستجوی پایان نامه اكراه وارد این صفحه شده اید محصول دانلودی(پایان نامه اكراه)شما را در رسیدن به اهدافتان یاری می رساند پایان نامه اكراه ادامه مطلب.

حسام رایانه

-برترین فایل پاورپوینت رابطه سرسختی روانشناختی و خودتاب آوری با سلامت روان -برترین فایل پکیج (پروتکل) خانواده درمانی به شیوه شناختی رفتاری -برترین پکیج پاورپوینت مفاهیم اصلی بودجه بندی (فصل ششم کتاب حسابداری مدیریت تألیف شباهنگ) – دانلود فایل -دانلود پروژه کارآفرینی کارگاه تولید نوار آب بندی تفلون …

دانلود فایل کامل پکیج (پروتکل) درمان شناختی-رفتاری …

۹ بهمن ۱۳۹۶ – ذخیره شده. ۲۲ مهر ۱۳۹۶ – پروتکل مداخله درمان شناختی رفتاری مبتنی بر ذهن آگاهی برای مدیریت خشم در سال 2007 در دانشگاه فیلادلفیا آماده شده و آماده دانلود از سایت ایران تحقیق است. جدیدترین فایل پکیج (پروتکل) درمان شناختی-رفتاری (CBT … www.billboarddoc.ir/جدیدترین-فایل-پکیج-پروتکل-درمان-شناخت/.

حسام رایانه

برترین پکیج پاورپوینت زندگینامه و آثارآراتا ایسوزاکی – دانلود فایل · دانلود پاورپوینت بررسی مهارت های ارتباطی بین فردی برای کتابداران – خرید آنلاین و دریافت · مقاله مکتب تربیتی امام خمینی (ره) · کاملترین فایل پاورپوینت آموزش و توسعه ی منابع انسانی ( فصل چهارم کتاب مدیریت منابع انسانی ابطحی) · نظارت در سازمانهای …

آموزش ساخت شخصیت های کارتونی| در نرم افزار تری دی مکس – …

-برترین پکیج مبانی نظری و پیشینه پژوهش اختلال اسکیزوفرنیا (فصل دو) – دانلود فایل -دانلود فایل ( پرسشنامه خود ابرازی) -دریافت فایل پکیج (پروتکل) مدیریت خشم – پرداخت و دانلود آنی -دانلود فایل کامل پاورپوینت بررسی صفحات لمسی Touch Screen -خرید آنلاین پاورپوینت تنظیم شرایط محیطی اقلیم استان قزوین

نسیم پگاه

نقاشی یا نگارگری به اثری که رنگ بر روی سطحی مانند کاغذ بوم یا دیوار به جا می‌گذارد، می‌گویند. نگارگری نسبت به زبان نوشتاری دارای پیشینه بسیار قدیمی تری است. نقاشیهای یافت شده در غارها نشان می‌دهد که انسان‌های اولیه با کشیدن نقش حیوانات وشکارشان به نوعی خود را آماده نبرد با آنها می‌کردند. نقاشی عمل بکار بردن رنگ دانه محلول …

line

تعداد صفحات, 16. حجم, 0 کیلوبایت. فرمت فایل اصلی, doc. دسته بندی, مدیریت …. 20:46 | نویسنده : ماجدی | بازدید : 0. پکیج (پروتکل) زوج درمانی هیجان مدار (EFT). پکیج (پروتکل) زوج درمانی هیجان مدار (EFT) در 41 صفحه ورد قابل ویرایش با فرمت doc … و حالات ناخوشایند (خشم تنفر، غمگینی، حسادت و اضطراب) توضیج و شرح جلسه:::

بررسی احساسات و تبیین نقش آنها در زندگی افراد – line – …

۲۱ فروردین ۱۳۹۷ – توضیحات محصول : بررسی احساسات و تبیین نقش آنها در زندگی افراد. افراد بالغ در ارتباط برقرار كردن با دیگران دارای تفاوت‌هایی هستند كه ریشه در كودكی آنها دارد، بدین مفهوم كه اگر پدر یا مادر با كودك ارتباط نزدیك و دوستانه داشته باشند در مقابل كودك هم همین رفتار را با آنها خواهد داشت، حال اگر پدر و مادر به كودك توجه لازم …

فیلم: جواب تمارین کتاب studio d – A1 Losungen / ویدیو …

▶ 0:13

۵ روز پیش
http://ampf.ir/ap/51192   تلگرام: @ampf_ir   جواب تمارین کتاب Studio d A1، انتشارات Cornelsen، کتاب studio d، A1 Losungen، studio d، A1 Losungen، حل تمرین …

فیلم: عربی – عربی کنکور / ویدیو کلیپ | پرشین ناز

۴ روز پیش – آفبا تی وی ایاد فیلی 96/05/11 28422090-021 afbatv.ir برای خرید DVD های آفبا با شماره ۲۸۴۲۲۰۹۰-۰۲۱(۲۰ بگیرید ۹۰ درصد بزنید) تماس حاصل نمایید همچنین برای خرید محصولات و مشاهده لیست قیمت به سایت WWW.AFBATV.IR و یا WWW.AFBANET.COM مراجعه نمایید dvdv دی وی دی جزوه درس dvd دی وی دی جزوه درس …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *