دانلود فایل پروپوزال ارزیابی میزان مهارت مدیریت زمان در افراد 12 تا 30 ساله و ارائه راهکارهایی برای تقویت آن

Published on Author adminwebLeave a comment

پروپوزال ارزیابی میزان مهارت مدیریت زمان در افراد 12 تا 30 ساله و ارائه راهکارهایی برای تقویت آن

هدف از این پروپوزال ارزیابی میزان مهارت مدیریت زمان در افراد 12 تا 30 ساله و ارائه راهکارهایی برای تقویت آن بصورت جامع و کامل و جامع و با منابع جدید می باشد
دسته بندی روانشناسی،علوم تربیتی واجتماعی
بازدید ها 3
فرمت فایل doc
حجم فایل 46 کیلو بایت
تعداد صفحات فایل 48

پروپوزال ارزیابی میزان مهارت مدیریت زمان در افراد 12 تا 30 ساله و ارائه راهکارهایی برای تقویت آن

فروشنده فایل

کد کاربری 2

کاربر

دانلود پروپوزال پایان نامه کارشناسی ارشد رشته روان‌شناسی تربیتی

ارزیابی میزان مهارت مدیریت زمان در افراد 12 تا 30 ساله و ارائه راهکارهایی برای تقویت آن

بیان مسئله

زمان، ارزشمندترین سرمایه هر فرد، گروه و سازمان است. در واقع تنها سرمایه برگشت ناپذیر در اختیار انسان، زمان است، زیرا تولید پول، ماشین ، فناوری و حتی نیروی انسانی، وابسته به صرف وقت و تأمین زمان است همجنین تنها سرمایه غیرقابل خریداری و غیرقابل تولید و بازیافت، زمان می‌باشد. برای هر فردی در همه عرصه‌های زندگی وقت ارزشی فرا طلایی دارد ، به جهت تغییراتی که در دهه‌های اخیر در عرصه علوم و فنون انجام شده، زمان اهمیت بیشتری یافته و مردم مجبور هستند با سرعت بیشتری کارهای خود را انجام دهند، به همین دلیل لزوم مدیریت زمان، بیشتر احساس می‌شود.( در حقیقت مدیریت زمان یکی از راهبردهای مؤثر در جهت کاهش میزان اتلاف وقت است ، هدف آن جلوگیری از اتلاف وقت و نظم دادن کارها است (هاشمی‌زاده، 1385)).

همچنین با توجه به اینکه زمان، یک منبع محدود به شمار می‌آید لزوم مدیریت آن به خصوص در محیط‌های آموزشی برای دانش‌آموزان (نوجوانان و جوانان) از اهمیت بالایی برخوردار است، به طوری که به منظور کسب موفقیتهای تحصیلی باید از کارهای غیرمهم صرف نظر کرد و کارها را الویت‌بندی نمود.دوره نوجوانی و جوانی یکی از مهمترین و بحرانی‌ترین زمان زندگی هر فرد محسوب می‌شود.طبق تعریف سازمان ملی جوانان، افراد 11تا29 سال نوجوان و جوان محسوب می شوند.

نوجوان از دوره کودکی گذر کرده و وارد مرحله نوینی از زندگی می‌شود، ورود از دوره کودکی به دوره نوجوانی ،فرد را با مسائل و مشکلات فراوانی مواجه می‌کند. بررسی این مسائل و مشکلات در دنیای امروز از پیچیدگی خاصی برخوردار است ، بررسی این مسائل و مشکلات مستلزم بررسی همه جانبه نسلی است که در حال دگرگونی عمیق شخصیتی است و برای سازگاری، از هیچ تلاش و کوششی دریغ نمی‌کند . با توجه به اینکه تمامی قوای زیستی، روحی، روانی، فکری و عاطفی فرد از دوران بلوغ دچار تغییر و تحول می‌شود، لازم است که به نوجوانان درخصوص مدیریت برخود (مدیریت بر زمان) اطلاعات و آگاهی‌هایی داد ، همچنین با توجه به ویژگی‌های شخصیتی نوجوانان و جوانان با تنوع احوال، دگرگونی‌های رفتار، موضع‌گیری در برابر امور و طغیان، مبارزه ،احساسات گرم و آتشین، سن خودنمایی و غرور، اضطراب و بیقراری، حادثه‌جویی و شرایط خاصی که نوجوانان و جوانان دارند بصورت بالقوه آمادگی انواع آسیب‌های اجتماعی را در خود نهفته دارند .

اگر در این سنین ویژگی‌های مذکور و نیازهای نوجوانان و جوانان از طرف مسئولین ذیربط ، خانواده‌ها و مربیان پرورشی و تربیتی مورد توجه واقع نشود نسل نوجوان و جوان با مسائل و مشکلات فراوان مواجه خواهد شد.یکی از مواردی که در مدیریت زمان نوجوانان و جوانان نقش بسزایی دارد، خود تنظیمی می‌باشد. یادگیری خودتنظیمی[1] از مقوله‌هایی است که به نقش فرد در فرآیند یادگیری توجه دارد. این سازه ابتدا در سال 1967 توسط بندورا مطرح شد (کدیور، 1380) . این سازه در نظریه‌های مختلف روانشناسی از جمله نظریه‌های رفتاری، شناختی، شناخت اجتماعی، و ساخت‌گرایی مورد توجه قرار گرفته است. صاحب‌نظران مختلف الگوهای متفاوتی از خود تنظیمی در یادگیری ارائه داده‌اند. از جمله این الگوها، الگوی پینتریچ[2] (1986) است. در این الگو، خود تنظیمی در یادگیری به استفاده از راهبردهای شناختی[3]، فراشناختی[4]، و مدیریت منابع[5] اطلاق می‌شود.

راهبردهای شناختی، به راهبردهایی که دانش‌آموزان برای یادگیری، به خاطرسپاری، یادآوری، و درک مطلب از آنها استفاده می‌کنند ، اشاره دارد، این راهبردها هم برای تکالیف ساده و حفظ کردنی و هم برای تکالیف پیچیده‌تر که به درک و فهم نیازمندند کاربرد دارد(صمدی،1383).

راهبردهای فراشناختی، راهبردهایی هستند که جهت برنامه‌ریزی- بازبینی- اصلاح فعالیت‌های شناختی مورد استفاده قرار می‌گیرند. (براون و همکاران، به نقل از صمدی، 1373).

راهبردهای مدیریت منابع، راهبردهایی هستند که یادگیرندگان از آن برای کنترل و اداره محیط، مثل مدیریت در تنظیم وقت، نحوه تلاش، انتخاب محیط مطالعه، همچنین از افراد دیگر مثل معلمان، همسالان، و مانند آن استفاده می‌کنند. این راهبردها به دانش‌آموزان کمک می‌کند تا با محیط سازگار شده و آن را با توجه به هدف‌ها و نیازهای خود تغییر دهند. (زیمرمن و مارتینز- پونز[6]، 1986)

در دوره نوجوانی باید به نوجوان خود نظم‌دهی رفتار را آموخت ، اینکار بوسیله آموزش و از طریق رسانه‌ها قابل حل می‌باشد.همانطور که بندورا در مورد خود نظم‌دهی رفتار گفته‌اند، رفتار آدمی عمدتاً یک رفتار خود نظم داده شده است و رفتار شخصاً تقویت شده بهتر از رفتارِ از بیرون تقویت شده، نگهداری می‌شود، باید به گونه‌ای رفتار کرد که نوجوان خود پی به مسئله زمان ببرد (سیف، 1385، ص 370). از جمله چیزهایی که نوجوان و جوان از تجربه مستقیم و غیرمستقیم (جانشینی) می‌آموزد، معیارهای عملکرد می‌باشد و زمانی که این معیارها آموخته شده‌اند، پایه‌ای می‌شود بر ارزشیابی شخصی فرد . کارآمدی شخصی تصوری یا خود کارآمدی تصوری، همانند معیارهای عملکرد درونی شده، نقش مهمی در رفتار خود نظم‌دهی ایفا می‌کند.زمانی که به نوجوان و جوان درخصوص خود نظم‌دهی آگاهی داده شود و یادگیری ایجاد کرد ،فرد در تلاش است تا به کارآمدی شخصی تصوری، سطح بالایی برسد، زمانی که به این سطح رسیدند بیشتر می‌کوشد و پشتکار بیشتری از خود نشان می‌دهد و موفق می‌شوند.بندورا می‌گوید که چون افراد دارای کارآمدی شخصی تصوری سطح بالا بر روی امور، کنترل بیشتری دارند، عدم اطمینان کمتری را تجربه می‌کنند و کمتر می‌ترسند (سیف، 1385، ص 370).

نوجوانان و جوانان برای مدیریت کردن زمان در انجام فعالیتها باید از یکسری فنون بهره کافی را ببرند تا بتوانند بر زمان خود مدیریت کنند، از جمله برای کارهای خود هدف را مشخص کنند ،برنامه‌ریزی در کارها داشته باشند، کارهای خود را تجزیه کنند و آنرا از کوچک یا کم به بزرگتر یا زیاد انجام دهد ، کارها را اولویت‌بندی کند، کارهای موظفی را پیگیری کند که آیا آن کار انجام شده یا خیر و همچنین نگذارد که تغییرات در برنامه‌ها آن هارا مضطرب کند و استرس ایجاد کند.تغییرات پردامنه و سریع بلوغ موجب می‌شود نوجوان تقدم و تأخر کارهایش را از دست بدهد. او نمی‌تواند برای روزمرگی‌اش اولویت خاصی را برگزیند و از این رو ممکن است در امور درسی به افت و بی‌انگیزگی دچار شود یا تعادلی منطقی میان ساعات بازی،‌خواب و کارهای روزمره برقرار نکند. ممکن است انرژی زیادی برای یکی از فعالیتهای روزمره صرف کند و ازکارهای دیگر باز بماند، مشاوره و دادن اطلاعات و آگاهی در این باره ضروری می‌باشد.

نوجوانان و جوانان از جمله کسانی هستند که با درک اهمیت زمان و استفاده صحیح از زمان می‌توانند علاوه بر اینکه خود، از زمان، بهره کافی ببرند به اهداف مورد نظر در محیط جامعه و مدرسه دست یابند.رسانه‌ها با تحولاتی که در جنبه‌های مختلف از بعد فن‌آوری تجهیزاتی و حجم و روش داشته‌اند به عنوان حاملان و منتقل کنندگان پیام، می‌توانند در باورها و افکار نوجوانان و جوانان موثر باشند. رسانه‌ها بدون در نظر گرفتن مرزهای جغرافیایی، عقیدتی و فرهنگی، امکان حضور در همه نقاط جغرافیایی پیدا کرده‌اند.تاثیررسانه ها بر نوجوانان و جوانان با استفاده از ابزارهایی است که آن ابزارها امکان این تأثیرگذاری را معین می‌کند.

صداوسیما به عنوان یکی از ابزارها در این راستا مطرح است. چون نفوذ، حضور، نحوه بیان و شکل انتقال پیام در رسانه صدا و سیما به طرز ویژه‌ای است که مخاطب را می‌تواند با انواع و اقسام شگردها و روش‌هایی که در آن وجوددارد به خود جلب کند. این رسانه می‌تواند در نحوه تغییر دگرگونی در نوجوانان و جوانان پرنفوذترین و موثرترین عامل باشد. البته نقش و سهم تلویزیون در تاثیرپذیری بر روی جوانان و نوجوانان حائز اهمیت می‌باشد، ضمن اینکه از تلویزیون در همه ساعات شبانه‌روز و در خانه می‌توان استفاده کرد. نقش آموزش رسانه‌ها مهم‌تر از آموزش رسمی مراکز آموزشی می باشد، زیرا دامنه کار مراکز آموزشی محدود است در صورتی که آموزش از طریق وسایل ارتباط جمعی گسترده و همیشگی است. البته وسایل ارتباط جمعی خصوصاً تلویزیون آموزش را همراه با صحنه‌های زنده ارائه می‌دهد که شوق بیشتری را برای یادگیری ایجاد می‌نماید ، رسانه‌ها بخصوص تلویزیون می‌تواند تآثیر خیلی زیاد بر روی نوجوانان و جوانان داشته باشد. حال این پرسش مطرح می‌شود که مدیریت زمان در این میان چه نقشی را ایفا می‌کند؟ همه می‌دانند که زمان ،گذراست و در اختیار ما نیست و فرصت از دست رفته جبران ناپذیر است. پس مدیریت این سرمایه با چنین اهمیتی چه مفهومی می‌تواند داشته باشد؟ بسیاری از صاحبنظران مدیریت، بر این باورند که کاربرد مفهوم مدیریت زمان، صحیح نیست و به جای آن استفاده از برنامه‌ریزی زمان، مطلوب‌تر است. با بررسی‌ها و جستجوهایی که در مراکز پژوهشی و دانشگاهی انجام شد،

تحقیقی با عنوان «بررسی میزان مهارت مدیریت زمان در نوجوانان و جوانان» به دست نیامده است، عمده بررسی‌ها حول محور مدیریت زمان بوده است که نشان می‌دهد اتلاف وقت زیاد می‌باشد و مدیریت زمان اندک. در این تحقیق سعی شد با بررسی میزان مهارت نوجوانان و جوانان در مدیریت زمان، مورد تحلیل قرار گیرد. بنابراین در این تحقیق در پی پاسخ به این سؤال می باشد که آیا برنامه‌ریزی برای کارهای محوله از مدیریت زمان، تبعیت می‌کند؟ آیا توانایی مدیریت زمان در نوجوانان بیشتر از جوانان است ؟ آیا بین مهارت مدیریت زمان در نوجوانان و جوانان تفاوت وجود دارد؟ آیا نوجوانان و جوانان طبقه پایین با نوجوانان و جوانان طبقه بالای جامعه از نظر مدیریت زمان تفاوت دارند؟آیا نوجوانان و جوانان دختر نسبت به نوجوانان و جوانان پسر از مدیریت زمان بهتر استفاده می کنند؟آیا رابطه ای بین اتلاف وقت و مدیریت زمان وجود دارد؟ایا بین میزان مدیریت زمان و میزان تماشای تلویزیون رابطه ای وجود دارد؟1- Self-Regulation learning

2- Pintrich

3-Cognitive Strategies

4-Metacognitive Strategies

5-Resource Management Strategies

1- Zimmerman & Matinez- Pons

واژگان کلیدی: مهارت مدیریت زمان، نوجوانان، جوانان
اهمیت و ضرورت تحقیق
در جامعه ما، الگوی صرف وقت به میزان قابل ملاحظه‌ای کمیاب است. با وجود آنکه همه به یک میزان، زمان در اختیار داریم، ولی دیده می‌شود آنهایی موفق‌ترند که از وقت خود بهتر استفاده می‌‌کنند، الگوی رفتاری صحیح را باید با آموزش ایجاد کرد، مدیریت زمان، دانش، نگرش و رفتار افراد را در جهت بهره‌برداری هر چه بیشتر از عمر ارتقاء می‌بخشد. زمان و چگونگی مدیریت بهینه آن، یکی از مسائلی است که برای انسان‌ها حائز اهمیت است. ارزش زمان برای همه برابر نیست و همه به نحو یکسانی از آن استفاده نمی‌کنند. بسیاری ازانسان‌ها علاقه‌مندند که به نحو احسن از زمان، نهایت بهره را ببرند، در حالیکه برای دیگران این چنین نیست ،در این خصوص که چگونه از زمان استفاده شود، مسلماً به یک‌سری مهارت‌ها و مدیریت‌های ویژه‌ای مورد نیاز است، به عبارتی هر چه میزان آشنایی با این مهارت بیشتر باشد به همان نسبت کنترل و مدیریت آن ساده‌‌تر و دقیق‌تر صورت می‌گیرد.
تحقیقات انجام شده نشان می‌دهد که مدیریت زمان در اهمالکاری تحصیلی تأثیرگذار است. مدیریت زمان یکی از مسائل مهم و جدی در سطح بین‌المللی است. جوانان و نوجوانان نیز بدون مدیریت زمان گاهی تمامی وقت خود را در امور غیر ضروری از بین می‌برند، استفاده درست و مؤثر از زمان، می‌تواند بعنوان رفتاری در جهت تأیید وجود انگیزش پیشرفت و موفقیت در نوجوانان و جوانان باشد. با این حال موضوع مهارت نوجوانان و جوانان در مدیریت زمان، موضوعی است که کمتر به آن پرداخته شده است.
بنابراین انجام پژوهش به منظور شناسایی رابطه و تعامل میان مهارت نوجوانان با مهارت جوانان در مدیریت زمان به مشاوران و برنامه‌ریزان در امور نوجوانان و جوانان کمک خواهد کرد تا در جهت ارائه شیوه‌های مناسب برنامه‌ها و راهکارهاموفق شوندو راهنمایی لازم بدهند ،در اهمیت مدیریت زمان می‌توان گفت که نوجوانان و جوانانی که نتوانند وقت خود را تنظیم کنند ازعهده انجام هیچ‌کاری بر نخواهند آمد. در زمینه مهارت نوجوانان و جوانان در مدیریت زمان تاکنون در کشورمان تحقیقات اندکی انجام شده ،در نتیجه فقدان سابقه تحقیقی در بستر بومی جامعة مورد مطالعه، یکی از دل مشغولی‌های جدی تحقیق می‌باشد.از سوی دیگر مواجه با ازدیاد منابع در به انحراف کشاندن قشر نوجوان و جوان ،دسترسی محدود نوجوانان و جوانان به مشاوران و روانشناسان تربیتی متخصص و ماهر از جمله مشکلاتی است که نشان می‌دهد نوجوان و جوان در چه شرایط بحرانی روبرو می باشند.
مدیریت ضعیف زمان را نمی‌توان پنهان نمود و اثربخشی بیشتری مورد نیار است، زیرا برای موفقیت بیشتر چه در زندگی شخصی و چه در زندگی حرفه‌ای، نیازمند بکارگیری راهبردهای مدیریت زمان می‌باشیم. این راهبردها برای استفاده بهینه از وقت، تنظیم شده و بعنوان روش‌هایی برای کنترل زمان به کار می‌رود. با استفاده مؤثر از زمان می‌توان اهداف را مشخص کرد و وظایف و فعالیت‌ها را برنامه‌ریزی و اولویت‌بندی نمود، با برنامه‌ریزی ، درک نوجوان و جوان از زمانِ در دسترس، افزایش یافته در نتیجه می‌توانند از زمان خود به صورت هدفمند و سازمان یافته بهره‌مند شوند. بیشترین کاربرد مدیریت زمان می‌تواند در جوانان و نوجوانان باشد چرا که این قشر از جامعه در آینده بعنوان نسل جدید چرخهای اقتصادی، علمی، فرهنگی کشور را به عهده خواهند داشت. با توجه به اهمیت فراگیری اصول مدیریت زمان و آگاهی از مهارت نوجوانان و جوانان در مدیریت زمان، تأثیر آن در سلامت جامعة فردای ما می‌باشد.
این تحقیق شاید وسیله‌ای جهت فراگیری و انتقال آن به دیگران و گامی در جهت رشد و تعامل جامعه برداشته شود. ضرورت توجه به مدیریت زمان بخصوص درکلان شهر تهران که نوجوانان و جوانان زیادی از وقت خودشان را به طرق مختلف از جمله ماندن در ترافیک و استفاده نادرست از اینترنت و بازی‌های کامپیوتری و قدم زدن (پرسه زدن) در کوچه و خیابان و از این قبیل از دست می‌دهند، حائز اهمیت است.از طرفی دیگر، پیچیدگی شرایط زندگی به واسطه ظهور رسانه‌های مختلف، موقعیت‌های پیچیده اجتماعی و اخلاقی، تغییرات اجتماعی، انتظارات و ارزش‌ها، فرصت را برای نوجوانان وجوانان تنگ‌تر و شرایط را بسیار سخت‌تر کرده است. به همین دلیل، آموزش راهبردهای مدیریت درست زمان برای نوجوانان وجوانان در کشور ما یک ضرورت است. از آنجا که نوجوانان و بخصوص جوانان پرمشغله‌ترین قشر جمعیت جوان هستند، همچنین قشر عظیمی از جمعیت کشور مان را تشکیل می دهند،ارائه راهبردهای مدیریت زمان به آنان، بسیار مهم به نظر می‌رسد.
نتابج:
نتایج این بررسی نشان داد که بیش از نیمی از نوجوانان و جوانان به صورت منظم تلویزیون تماشا می‌کنند و از این تعداد بین ساعات 24-19 تلویزیون تماشا می‌کنند. برای ترویج فرهنگ استفاده بهینه از زمان، صداوسیما در این ساعات می‌تواند از طریق پخش برنامه‌های آموزشی در خصوص مدیریت زمان، تولید فیلم و سریال در زمینه فرهنگ استفاده بهینه از زمان، ارائه بحث‌های کارشناسی از طریق متخصصین، مشاوران و روانشناسان، نشان دادن الگوهای عینی از طریق مجریانی که خودشان استفاده بهینه از زمان کنند، می‌توانند در زمینه استفاده بهینه از زمان به نوجوانان و جوانان آموزش دهند.
در بررسی رابطه بین میزان تماشای تلویزیون و مدیریت زمان نشان داد که با افزایش میزان تماشای تلویزیون در نوجوانان و جوانان مدیریت کردن زمان کاهش می‌یابد و نمی‌توانند از وقت خود به نحو احسن استفاده کنند، برای جلوگیری از این کار، صداوسیما باید برنامه‌هایی پخش کند که زمانی که نوجوانان و جوانان وقت خود را به تلویزیون تماشا کردن صرف می‌کنند باید استفاده بهینه از آن زمان ببرند و آن برنامه‌ها باید متنوع و در عین حال جذاب و آموزنده باشد. از آنجا که بیش از نیمی از نوجوانان به ویژه جوانان مهمترین عامل اتلاف وقت خود را نداشتن شغل مناسب، بازی‌های کامپیوتری، نبود برنامه‌ریزی منظم، نبود تفریح و سرگرمی برای اوقات فراغت دانسته‌اند، بنابراین شایسته است فرهنگ استفاده و بجا از امکانات و وسایل در قالب فیلم‌ها، سریال‌ها و برنامه‌های دیگر به نوجوانان و جوانان آموزش داده شود.
با توجه به نقش محوری و پرمسئولیت نوجوانان و جوانان در آینده و با توجه به اینکه شاخص میزان برنامه‌ریزی و نظم در پسرها کمتر از دخترها بوده است، لازم است پسرها متناسب با نقش و وظایف خاصی که برعهده آنها گذاشته می‌شود از حیث اصول برنامه‌ریزی، نظم و مدیریت زمان آموزش داده شوند و دست‌اندرکاران آموزه‌های مبتنی بر اصول برنامه‌ریزی و نظم، مدیریت زمان را در متن برنامه‌ها، فیلم‌ها و سریال‌ها به آنها انتقال دهند.
با توجه به اینکه شاخص میزان برنامه‌ریزی و نظم در گروه نوجوانان کمتر از جوانان بوده است و با توجه به نقش سازنده این قشر (دانش‌آموزان) در آینده این مرز و بوم لازم است صداوسیما در برنامه‌هایی از کارشناسان و مشاوران تحصیلی و تربیتی برای حل مشکلات و پاسخ به سؤالات نوجوانان دعوت کنند.
صداوسیما می‌تواند با معرفی افراد نمونه و شایسته‌ای که در طول زندگی به موفقیت‌های بسیاری دست یافته و موفقیت خود را مرهون برنامه‌ریزی و نظم در زندگی می‌دانسته‌اند، مشوق مخاطبان در این زمینه باشد. به نظر می‌رسد از آنجا که نوجوانان نسبت به برنامه‌ریزی و نظم اقبال نشان داده‌اند، معرفی دانش‌آموزان ممتاز که موفقیت‌هایی کسب کرده‌اند مؤثر باشد.
به تصویر کشیدن آثار و عواقب نبود برنامه‌ریزی، بی‌نظمی و مدیریت زمان، می‌تواند انگیزه افراد را به سمت اجتناب از بی‌نظمی و بی‌برنامگی و اتخاذ هدف و برنامه‌ریزی در کارها و وظایف زندگی سوق دهد.
به نظر می‌رسد به تصویر کشیدن تأثیرات روانی همچون بالا بودن میزان رضایت خاطر و آرامش در افرادی که دارای برنامه‌ریزی و مدیریت زمان در زندگی هستند و فرصت‌های زندگی خود را غنیمت شمرده و در جهت رشد و بالندگی خود و جامعه تلاش می‌کنند، در تقویت و رواج فرهنگ مدیریت زمان در زندگی مخاطبان مؤثر باشند.
فهرست مطالب
چکیده 1
فصل اول: چارچوب تحقیق 2
مقدمه 3
بیان مسئله 5
اهمیت و ضرورت تحقیق 10
اهداف تحقیق 12
سؤال‌های تحقیق 13
فرضیه‌های تحقیق 13
تعریف مفاهیم 14
روش تحقیق 139
جامعه آماری 140
نمونه و روش نمونه‌گیری 140
حجم نمونه 142
ابزار اندازه‌گیری 142
نمره‌گذاری پرسشنامه مدیریت زمان 143
روایی 143
پایایی 144
روش تجزیه و تحلیل داده‌ها 144
روش اجرا
منابع ومآخذ
منابع فارسی
منابع انگلیسی

پروپوزال ارزیابی میزان مهارت مدیریت زمان در افراد ۱۲ تا ۳۰ …

۷ ساعت پیش – پروپوزال ارزیابی میزان مهارت مدیریت زمان در افراد 12 تا 30 ساله و ارائه راهکارهایی برای دسته: روانشناسی،علوم تربیتی واجتماعی بازدید: ۱ بار فرمت فایل: doc حجم فایل: ۴۶ کیلوبایت تعداد صفحات فایل: ۴۸. هدف از این پروپوزال ارزیابی میزان مهارت مدیریت زمان در افراد ۱۲ تا ۳۰ ساله و ارائه راهکارهایی برای تقویت آن …

دانلود کتاب های الکترونیک مقاله جزوه منبع علمی و پژوهشی …

دانلود کتاب های الکترونیک و منابع آموزشی و تحقیقاتی در زمینه ی مدیریت در گرایش های مدیریت دولتی صنعتی بازرگانی اجرایی مالی آموزشی تحول منابع انسانی استراتژیک مقاله … SA62-بررسي رضايت مندي كارشناسان شركت توانير از مسير پيشرفت شغلي و ارائه راهكارهايي جهت بهبود آن … با میزان رضایت شغلی معلمان در سال 93-92.

,دانلود,رایگان,پایان نامه,پروژه,مقاله,مقالات, تحقیق آماده, …

دانلود,رایگان,پایان نامه,پروژه,مقاله,مقالات, تحقیق آماده, پاورپوینت,

پروپوزال-مدیریت-زمان – دانلود پایان نامه و پروژه – فایلینا

ورود همکار تبلیغ کننده · ثبت نام همکار تبلیغ کننده. بلوک کد اختصاصی. ايجاد فروشگاه فايل. محصولاتی که دارای عبارت ‘پروپوزال-مدیریت-زمان’ هستند. پروپوزال ارزیابی میزان مهارت مدیریت زمان در افراد 12 تا 30 ساله و ارائه راهکارهایی برای تقویت آن · پروپوزال ارزیابی میزان مهارت مدیریت زمان در افراد 12 تا 30 ساله و ارائه راهکارهایی …

دانشكده بهداشت – جلسات دفاع پایان نامه

عنوان پایان نامه : ارزیابی مواجهه شغلی با صدا و ارائه راهکارهای کنترلی در یک شرکت تایرسازی … زمان : شنبه 96/6/25 ساعت : 12-11 مکان : سالن کنفرانس دانشکده بهداشت … عنوان پایان نامه : بررسی تأثیر برنامه آموزشی بر وضعیت شادکامی سالمندان(60 تا 75) سال مراجعه‌کننده به کانون‌های سالمندی شهر همدان؛کاربرد تئوری حمایت اجتماعی.

[PDF]ﺑﺮﺭﺳﻲ ﺭﺍﺑﻄﻪ ﻣﺪﻳﺮﻳﺖ ﺯﻣﺎﻥ ﺑﺎ ﻓﺮﺳﻮﺩﮔﻲ ﺷﻐﻠﻲ ﻛﺎﺭﻛﻨﺎ

ﺷﻐﻠﻲ» ﻓﺸﺎﺭ ﻛﺎﺭﻱ ﺑﻴﺶ ﺍﺯ ﺣﺪ ﻭ ﻧﺪﺍﺷﺘﻦ ﻭﻗﺖ ﻛﺎﻓﻲ ﻣﻲ ﺑﺎﺷﺪ ﺍﻣﺎ ﻣﻴﺰﺍﻥ ﻓﺸﺎﺭﻛﺎﺭﻱ ﻭ ﺑﻪ ﺗﺒﻊ ﺁﻥ ﻓﺸﺎﺭ ﺭﻭﺍﻧﻲ … ﺗﺎ ﻫﻤﻴﻦ 20-30 ﺳﺎﻝ ﭘﻴﺶ ﺑﺮﺍﻱ ﻛﺴﺎﻧﻲ ﻛﻪ … ﮔﺮﻳﮕﺰ ﻣﻲ ﮔﻮﻳﺪ : ﻣﺪﻳﺮﻳﺖ ﺯﻣﺎﻥ ﺁﻥ ﺩﺳﺘﻪ ﺍﺯ ﺗﻮﺍﻧﺎﻳﻰ ﻫﺎ ﻭ ﻣﻬﺎﺭﺕ ﻫﺎﻳﻰ. ﺍﺳــﺖ ﻛﻪ ﺑﻪ ﻛﻨﺘﺮﻝ ﺑﻬﻴﻨﻪ ﺯﻣﺎﻥ ﺗﻮﺳــﻂ ﻓﺮﺩ ﻣﻨﺠﺮ ﻣﻰ ﺷــﻮﺩ (ﭘﻮﺭ ﻇﻬﻴﺮ، 1380 ). ﺑﻪ ﻧﻈﺮ ﺳــﺮﻭﺵ، ﻣﺪﻳﺮﻳﺖ. ﺯﻣﺎﻥ ﺍﺭﺍﺋﻪ ﺷــﻴﻮﻩ ﻫﺎﻯ ﻋﻠﻤﻰ ﻭ ﻣﻮﺛﺮ ﺻﺮﻓﻪ ﺟﻮﻳﻰ ﺩﺭ ﻭﻗﺖ ﻭ ﻣﻬﺎﺭ ﻛﺮﺩﻥ ﺁﻥ ﺟﻬﺖ ﺩﺳــﺘﻴﺎﺑﻰ ﺑﻪ ﻣﻮﻓﻘﻴﺖ ﺑﻴﺸﺘﺮ.
وارد نشده: پروپوزال

[PDF]ﺑﺮرﺳﯽ ﻋﻮاﻣﻞ ﺗﺄﺛﯿﺮ ﮔﺬار در اﯾﺠﺎد ﻧﻮآوري،ﺧﻼﻗﯿﺖ و ﮐﺎرآﻓﺮ

ﻣﻮرد ارزﯾﺎﺑﯽ ﻗﺮار. داده و ﺑﺎ ﺗﺤﻠﯿﻞ ﺷﮑﺎف ﺑﯿﻦ ﺳﻄﺢ ﻣﻄﻠﻮب و وﺿﻊ ﻣﻮﺟﻮد. ﻓﺮﺻﺘﻬﺎﯾﯽ ﺑﺮاي. رﺷﺪ ﺷﺘﺎﺑﺎن و. ﺳﺎزﻣﺎن دﻫﯽ ﺷﺪه ﻧﻮآوري ﺟﻬﺖ. اراﺋﻪ اﯾﺪه ﻫﺎ ﺑﻪ ﺑﺎزار. را در ﺷﺮﮐﺖ ﻓﺮاﻫﻢ ﺳﺎزد ﺗﺎ ﺑﺘﻮان ﺑﺎ ﻣﺪﯾﺮﯾﺖ ﺟﻬﺎدي در ﭘﯿﺎده … و ﺳﻨﺠﺶ ﻣﯿﺰان. ﺧﻼﻗﯿﺖ و ﻧﻮآوري در ﺷﺮﮐﺖ ﺗﻮﻟﯿﺪ ﺗﺠﻬﯿﺰات و ﻣﺎﺷﯿﻦ آﻻت. راﻫﺴﺎزي ﻫﭙﮑﻮ راﻫﮑﺎرﻫﺎي اﻓﺰاﯾﺶ اﯾﻦ ﺷﺎﺧﺺ ﮐﻪ ﻣﻨﺠﺮ ﺑﻪ اﯾﺠﺎد ﮐﺎرآﻓﺮﯾﻨﯽ و ﺗﺤﻮل ﺳﺎزﻣﺎﻧﯽ و ﭘﻮﯾﺎﯾﯽ در ﻣﺤﯿﻂ رﻗﺎﺑﺖ. ﻣﯿﮕﺮدد را اراﺋﻪ دﻫﯿﻢ.
وارد نشده: 30

[PDF]ســـال اول شـــامرهf فروردین و اردیبهشت139f … – دانشگاه …

1. س. دانشــــگاه تــربـیت مـــدر. ت 1396. فروردین و اردیبهش. شـــامره 6. ســـال اول. خـبــــرنـامــه تـخــصـصی. Strategic Change Plan 2016-25. خـبــــرنـامــه تـخــصـصی …. اجرایی و باالبردن توقعات، از اصلی ترین نکات قابل تأمل در فرایند. اجرای طرح در موج اول برشمرد که باید برای بهبود آنها راهکارهایی. ارائه شود. در ادامه این جلسه روش های …

دانشکده علوم ارتباطات – سامانه بانک اطلاعات پایان نامه – …

30, ارزیابی و مقایسه عملکرد اتصالات گیردار فلنجی اجرا شده در کارگاه ها با تغییر فواصل پیچها به سمت مساوی شدن، با اتصالات از پیش تایید شده 4 یا 8 پیچی مطرح در آیین نامه که فواصل …. 80, لباسهاي بدون پايان (ارائه راهكارهايي جهت افزايش طول عمر استفاده از محصول), محمد رفيعيان كوپايي, دانشکده هنر, طراحى صنعتى, 1396-06-08.

پايان نامه‌هاي دفاع شده – پرديس البرز دانشگاه تهران

دکتر سيد مجتبي ميرلوحي, مطالعه ميزان تبعيت از گام تصادفي قيمت‌هاي سهام شركت‌هاي پذيرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران و چالش‌هاي رفتاري, مديريت – مديريت مالي …. دکتر مهناز حسين زاده, شناسايي عوامل كليدي موفقيت در انتخاب زمان ارائه محصول جديد به بازار, مديريت صنعتي گرايش تحقيق در عمليات, کارشناسي ارشد, اميرنامدار …
وارد نشده: 12 ‏30

University of Social Welfare and Rehabilitation Sciences – …

مینا مرادی, دکتر مسعود فلاحی خشکناب دکتر اصغر دالوندی, پرستاری, تبیین فرآیند و ارائه مدل مراقبت توان بخشی در کودکان با کاشت حلزون شنوایی, 96/11/01, 13:00 ….. بررسی تأثیر توان بخشی ” گفتارو نویز دارای فاصله فضایی” بر عملکرد درک گفتار درحضور نویز کودکان 8 تا 12 ساله استفاده کننده از bimodal fitting (سمعک در …

دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی – کارشناسی ارشد

مریم یکه زارع, دکتراصغر دالوندی, پرستاری, بررسی تأثیر اموزش مهارت هوش هیجانی بر مهارتهای اجتماعی و پرخاشگری دختران بی سرپرست 18-12 سال مرکز نگهداری … ارتوپی فنی, مقایسه تأثیر کفش آکسفورد با راکر پاشنه تا پنجه با کفش آکسفورد بدون راکر بر میزان مصرف انرژی افراد سالم, 96/10/27, 13:30, سالن جلسات ابن سینا.

[PDF]اولویت های پژوهشی وزارت آموزش و پرورش – دفتر ارتباط با …

مدارس موجب شد، تا در چارچوبي هماهنگ اولویت هاي تحقيقاتي پيشنهادي. از كميته هاي … تفكيك واحدهاي ســتادي مربوط، براي اجرا در سال 1395 و 1396 به فراخوان …. امكان سنجي اجراي نظام دوري در دوره ابتدایي. 27. آسيب شناسي اجراي ساختار جدید نظام آموزشي و ارائه. راهكارهاي بهبود آن. 28. بررسی و چگونگی توسعه كمی و كيفی آموزش و پرورش.

[PDF]ﺷﻨﺎﺳﺎﻳﻲ و رﺗﺒﻪ ﺑﻨﺪي ﻋﻮاﻣﻞ ﻣﻮﺛﺮ ﺑﺮ ﺟﺬب : ﻣﺪﻳﺮﻳﺖ اﺳﺘﻌﺪ

توسط رضا طهماسبی – ‏2016
ﻫﺎي ﻣﺪﻳﺮﻳﺖ. ﻋﻤﻮﻣﻲ. ﺳﺎل. ﭘﻨﺠﻢ. ، ﺷﻤﺎره. ﻫﻔﺪﻫﻢ. ،. ﭘﺎﻳﻴﺰ. 1391. ﺻﻔﺤﻪ. 26- 5. ﻣﺪﻳﺮﻳﺖ اﺳﺘﻌﺪادﻫﺎ. : ﺷﻨﺎﺳﺎﻳﻲ و رﺗﺒﻪ ﺑﻨﺪي ﻋﻮاﻣﻞ ﻣﻮﺛﺮ ﺑﺮ ﺟﺬب. و ﻧﮕﻬﺪاﺷﺖ اﺳﺘﻌﺪادﻫﺎي ﻋﻠﻤﻲ. دﻛﺘﺮ رﺿﺎ ﻃﻬﻤﺎﺳﺒﻲ. *. دﻛﺘﺮ. آرﻳﻦ ﻗﻠﻲ ﭘﻮر ….. اي از ﻗﺎﺑﻠﻴﺖ. ﻫﺎي ﻓﺮدي ﺷـﺎﻣﻞ. ﻣﻬﺎرت. ﻫﺎ، داﻧﺶ و ﻗﺎﺑﻠﻴﺖ ﺗﻮﺳﻌﻪ و ﺑﻬﺒﻮد ﺗﻌﺮﻳـﻒ ﻣـﻲ. ﻛﻨﻨـﺪ. (. Michaels, 2001:30. ). در. ﺗﻌﺮﻳﻔﻲ دﻳﮕﺮ اﺳﺘﻌﺪاد ﺷﺎﻣﻞ اﻓ. . ﺮاد ﺑ. . ﺎ ﻗﺎﺑﻠﻴﺖ. ـﻫ. ﺎي ﺑﺎﻻ و ﻳﺎ اﻓﺮاد ﺑﺎ ﻋﻤﻠﻜﺮد ﺑﺎﻻ. 3.

[PDF]بررسی اثربخشی برنامه آموزشی مراکز مشاوره قبل از ازدواج …

طالق، بارداري هاي ناخواسته و ازدواج هاي ناموفق سبب وارد شدن آسيب هاي شديد، رواني، عاطفي، جسمي و مادي، بر افراد، خانواده ها و در نهايت جامعه مي گردد. زمينه و هدف: ….. جدول 1 توزيع فراواني ويژگي هاي دموگرافيك در نمونه هاي مورد مطالعه. درصد. فراوانی. 76. 213. 99. 12. 19. 53/2. 24/8. 3. زير 18 سال. 19 تا 25 سال. 26 تا 35 سال. باالي 35 سال.

[DOC]Word – دانشگاه آزاد اسلامی واحد یاسوج

صورتجلسه شورای پژوهش و فناوری. دانشگاه آزاد اسلامی واحد یاسوج. تاريخ برگزاری جلسه: 24/12/95. زمان جلسه: ساعت 15. شماره جلسه:46. شماره :1090/2 …… به ازدواج در جوانان 20 تا 30 ساله شهرستان گچساران” باراهنمايي دكتر سید سلیمان حسینی نیک مطرح و با توجه به تایید گروه تخصصی و تائید صلاحیت علمی پروپوزال مصوب گردید.

[PDF]( ﻋﺎم ﺳﻬﺎﻣﻲ ) ﺗﻮﻟﻴﺪ ﺧﻮدرو ﺳﺎﻳﭙﺎ ﻛﺎﺷﺎن ﮔﺰارش ﻓﻌﺎﻟﻴﺖ ﻫﻴ

۱۸ آذر ۱۳۹۳ – ﺑﺮاي ﻋﻤﻠﻜﺮد ﺳﺎل ﻣﺎﻟﻲ ﻣﻨﺘﻬﻲ ﺑﻪ. 29/12/. 1392. 22. ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ زﻣﺎن ﺑﻨﺪي ﭘﺮوژه ارﺗﻘﺎء ﻣﻬﺎرت ﭘﺮﺳﻨﻞ. EWT. (. ﻣﺪرﺳﻪ ﻣﻬﺎرت. ) ﻓﺎز. ﻓﻌﺎﻟﻴﺖ. ﻓﻌﺎﻟﻴﺖ ﻫﺎ. ﺳﺎﻟﻦ. /. ﺧﻂ. ﻣﺴﺌﻮل اﻧﺠﺎم. ﺗﺎرﻳﺦ ﺷﺮوع. ﺗﺎرﻳﺦ ﭘﺎﻳﺎن. درﺻﺪ ﭘﻴﺸﺮﻓﺖ. ﻓﺎز. دوم. ١٠. ارزﻳﺎﺑﻲ اوﻟﻴﻪ ﻣﻬﺎرت. اﭘﺮا. ﺗﻮرﻫﺎ در ﺳﻄﺢ. I. و اﻋﻼم. ﻧﺘﺎﻳﺞ ارزﻳﺎﺑﻲ ﻫﺎ در ﻗﺎﻟﺐ. ﻣﺎﺗﺮﻳﺲ ﻣﻬﺎرت ﺷﻐﻠﻲ ﺑﻪ. واﺣﺪﻫﺎي ﺗﻮﻟﻴﺪ و اداري. ﺑﺪﻧﻪ. ﭘﺮاﻳﺪ. ﻣﻬﻨﺪﺳﻲ ﺑﺪﻧﻪ. ١٣٩١. 30/05/. 1392.

Iranian Journal of Medical Education مجله ایرانی آموزش در …

نتیجه‌گیری: با توجه به پایین بودن مدت زمان تعامل استاد با بیماران و همچنین پایین بودن این زمان در تعامل استاد با فراگیران، لذا بررسی علل و راه‌کارهای ارائه شده جهت بهبود ….. پژوهش حاضر با هدف ارزیابی مهارت‌های تفکر انتقادی دانشجویان دانشگاه اصفهان و علوم پزشکی اصفهان در طی دو نیمسال تحصیلی متوالی در سال 89 طراحی گردید.

پژوهشگاه فرهنگ هنر و ارتباطات

فرهنگ ديداری ارائه كننده: پرستو كشاورز نشست تخصصی «فرهنگ دیداری» شنبه 19 اردیبهشت 1394 با حضور پرستو کشاورز، در پژوهشگاه فرهنگ، هنر و ارتباطات برگزار شد. …. هدف اصلی این کتاب، شناخت و سنجش میزان احساس امنیت شغلی در میان روزنامه ‌نگاران ایران، عوامل تهدیدکننده امنیت شغلی و راهکارهای افزایش و پیشبرد آن است.

واحد رساله در دوره دندانپزشکی چه نقشی دارد؟ بررسی دیدگاه …

توسط اکبری – ‏2013 – ‏مقالات مرتبط
یافته ها: میزان تاثیر پایان نامه در فعالیت های منجر به تولید و علوم پایه و افزایش مهارت ها و دانش حرفه ای متوسط ارزیابی شد و تاثیر آن در آموزش روش های تحقیق زیاد برآورد شد. دانشجویان و فارغ التحصیلان و اساتید در گذراندن یک پروژه تحقیقی مشترک در سال های آغازین تحصیل و گذراندن واحد آموزشی برای آشنایی با اهداف پایان نامه با …

[PDF]Untitled – تحقیقات کاربردی

بررس ی و ارزیابی آالینده ها در رودخانه های اس تان و تحلیل اثرات زیس ت محیطی مربوطه و ارائه. راهکارهای کنترل آنها. 11. روش های سازه ای و غیر سازه ای مدیریت …. 12. شناخت آلودگی آبهای زیرزمینی دشت سرایان با استفاده از مدل GMS. 13. ارزیابی کیفیت آب در قنات های نزدیک معادن صنعتی در بخش مرکزی بیرجند. 14. ارزیابی میزان …

[PDF]مديريت كيفيت جامع در صنعت بيمه ايران و ارائه يك الگوي …

دهد . -2. دیدگاه بازاریابی رابطه. مند بر حداکثرسازی ارزش مورد. نظر مشتریان متمرکز است . -. استر. اتژی. های بازاریابی رابطه. مند به توسعه و تقویت. روابط قوی با مشتریان و عرضه. کنندگان،. بازارهای حاصل. از مشتریانِ توصیه. کننده، بازارهای حاصل از تاثیر افراد. بانفوذ، و بازارهای جذب نیروی انسانی، و بازار داخلی. –. که درون سازمان است.

معاونت پژوهش و فناوری – معاونت پژوهش و فناری | دانشگاه علوم …

12. بررسي موانع تهيه طرح درس و ارائه راهكارهاي اصلاحي از ديدگاه اساتيد. 13. پديدار شناسي تجارب بيماران مبتلا به ديابت نوع 1. 14. بررسي پديدار شناسي تجارب اشتغال بانوان دانشگاه علوم پزشكي ياسوج. 15. بررسي همبستگي نتايج ماموگرافي با برخي عوامل زمينه اي در زنان بالاي 35 سال دانشگاه علوم پزشكي ياسوج. 16. تعيين ميزان …

[PDF]Untitled – وزارت بهداشت

۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ – 12 .8. ﻛﻤﻴﺘﻪ ﻃﺮاﺣﺎن ﻓﺮآﻳﻨﺪ ارزﺷﻴﺎﺑﻲ. 13 .9. ﻟﻴﺴﺖ ارزﻳﺎﺑﺎن. 14 .10. اﻋﻀﺎي ﻛﻤﻴﺘﻪ اﺟﺮاﺋﻲ. 15 .11. ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ. ﻛﻠﻲ ﻫﻤﺎﻳﺶ. 18 .12. ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ اراﺋﻪ ﺳﺨﻨﺮاﻧﻲ ﻫﺎي ﻛﻮﺗﺎه. 29 .13. ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ اراﺋﻪ ﭘﻮﺳﺘﺮﻫﺎ …… ﺑﺮ ﺷﻮاﻫﺪ، ﻣﻬﺎرﺗﻲ ﺿﺮوري در ﺗﻘﻮﻳﺖ ﻣﻬﺎرت ارزﻳﺎﺑﻲ ﻧﻘﺎداﻧﻪ. ﻛﺎﻣﺮان. ﻣﻴﺮزاﻳﻲ. 6. ارزﺷﻴﺎﺑﻲ ﺷﺶ دوره ﭘﺬﻳﺮش داﻧﺸﺠﻮي ﭘﺰﺷﻜﻲ از ﻣﻘﻄﻊ ﻛﺎرﺷﻨﺎﺳﻲ در داﻧﺸﮕﺎه ﻋﻠﻮم ﭘﺰﺷﻜﻲ. ﺗﻬﺮان از ورودي. 1387. ﺗﺎ ورودي.

[PDF]ﮔﺰﻳﺪﻩ اوﻟﻮﻳﺖ هﺎي ﭘﮋوهﺸﻲ دﺳﺘﮕﺎﻩ هﺎ – موسسه عالی آموزش وپژوهش مدیریت …

راﻫﻜﺎرﻫﺎي اﻓﺰاﻳﺶ ﺑﻬﺮه. وري در ﻧﻈﺎم ﺑﺎﻧﻜﻲ. ﺑﺮرﺳﻲ اﻣﻜﺎن اﺳﺘﻔﺎده از اﺑﺰارﻫﺎي ﺟﺪﻳﺪ. ﻣﺎﻟﻲ در ﻣﺪﻳﺮﻳﺖ ﻋﻤﻠﻴﺎت ﺑﺎﻧﻜﻲ. ﺑﺮرﺳﻲ ﻧﻘﺶ ﺑﺎﻧﻚ. ﻫﺎ در ﺗﻮﺳﻌﻪ ﻣﻨﺎﻃﻖ آزاد. اراﺋﻪ ﺷﺎﺧﺺ. ﻫﺎي ارزﻳﺎﺑﻲ ﻋﻤﻠﻜﺮد ﺷﻌﺐ ﺑﺎﻧﻚ …… ﺳﺎل ﭘﺮوﭘﻮزال ﺣﺪاﻛﺜﺮ ﺗﺎ ﭘﺎﻳﺎن روز. 30/9/90. ﻣﻲ ﺑﺎﺷﺪ . ﺗﻮﺟﻪ. : ﻃﺮﺣﻬﺎي ﭘﮋوﻫﺸﻲ ﺑﺮ اﺳﺎس ﺗﺎرﻳﺦ وﺻﻮل ﺑﻪ دﺑﻴﺮﺧﺎﻧﻪ ﺷﻮراي ﺗﺤﻘﻴﻘﺎت در اوﻟﻮﻳﺖ ﺑﺮرﺳﻲ ﻗﺮار ﻣﻲ ﮔﻴﺮﻧﺪ . داﻧﺸﺠﻮﻳﺎن ﻛﺎرﺷﻨﺎﺳﻲ ارﺷﺪ ودﻛﺘﺮي ﻧﻴﺰ ﺟﻬﺖ اﻧﺠﺎم …

دانشکده علوم تربیتی و روانشناسی دانشگاه فردوسی مشهد :: …

در پایان با بهرهگیری از ابزار مصاحبه راهکارهایی برای بهبود وضعیت تیمسازی در دانشگاه ارائه شد که عبارتند از: اعتمادسازی، آموزش مدیران، ارزیابی دقیق مدیران، … تیمی و ارتقا مهارت تیمسازی، ساختار سازمانی منعطف و غیررسمی، توسعه روابط غیررسمی و ارتباطات باز، برنامهریزی و زمانبندی مدیران و اختصاص وقت کافی به مدیریت، ایجاد …

مدرسه کارآفرینی اجتماعی پرتو خورشید ده سال بعد کجاست؟ | …

۱۴ خرداد ۱۳۸۹ – چنان که مثلا دوستانی که در زمینه‌ی توانمندسازی افراد دارای کاستی حرکتی فعالیت می‌کردند، سه سال در خورشید فعالیت کردند و بعد با حفظ نام خود انجمن باور را به طور مستقل تاسیس … 12-آیا تا به حال با موسسه‌ی مشابهی—در حوزه کاری خود—در خارج از کشور (عرصه بین المللی) در تبادل اطلاعات و دانش قرار گرفته اید؟

[PDF]Untitled – World Health Organization

بازدید بنده از مقر سازمان بهداشت جهانی و انجام مذاکراتی با همکاران نشريه GOHNETباعث گردید تا با هدف افزایش ….. در این مقاله چارچوبی برای پرداختن به این مسئله ارائه شده و در آن به بحث پیرامون ابداع یک بسته مدیریت مخاطرات … بطور مثال در بررسی سال ۱۹۹۶ مؤسسه اروپایی راجع به شرائط کار در اتحادیه اروپا ملاحظه کردید که ۵۷٪ از.

[PDF]دریافت نسخه PDF – ایرانداک

۱۴ دی ۱۳۸۹ – 12. -1. -4. ط. رح. های پژوهشی. همه ساله پژوهشگران و استادان داخل و خارج از پژوهشگاه در قالب فرم پیشنهاد طرح،. عناوین پیشنهادی خود را به شورای پژوهش پژوهشگاه ارائه می. دهند و شورا. نیز با توجه به. کیفیت. پروپوزال. ها و میزان انطباق با. مأمور. تی. ها. ، اساسنامه و برنامه. استراتژیك. پژوهشگاه. نسبت به تصویب یا رد. آن.

[DOC]فعالیت های قطب علمی و آموزشی مدیریت سلامت ایران در قالب …

قطب علمی و آموزشی مدیریت سلامت ایران، متشکل از متخصصين علوم مديريت سلامت با ارائه راهکارها و ايده هايي نو براي حل مشکلات و چالش هاي نظام سلامت ايران پا به عرصه …. تقویت سیستم نرم افزاری و سخت افزاری وب سایت قطب تا پایان سال 1394; تهیه بانک اطلاعات جامع از متخصصین داخل و خارج از کشور در زمینه مدیریت سلامت به منظور …

[PDF]سند ملی دیابت – معاونت درمان

عنوان و نام پدیدآور : چارچوب ملی ارایه خدمت در بیماری دیابت )در راس تای س ند ملی پیشگیری و کنترل بیماریهای غیرواگیر( / پدید …. راهکاری برای دستیابی به اهداف سند ملي پیشگیري و کنترل بیماري هاي غیرواگیر …… جهانی بهداشت، هدف کالن ۲5 درصد کاهش میزان مرگ و میر زودرس ناشی از بیماری های غیرواگیر در افراد 30 تا.

[PDF]اﻗﺪاﻣﺎت ﻣﺪﯾﺮﯾﺖ ﭘﺎﯾﺪار ﮐﻮﻫﺴﺘﺎن زاﮔﺮس ﻣﺮﮐﺰي ارزﯾﺎﺑﯽ و – سازمان حفاظت …

ﻫﺪف اﺳــﺎﺳــﯽ اﯾﻦ ارزﯾﺎﺑﯽ. ،. ﺷــﻨﺎﺳــﺎﯾﯽ. و ﻣﻌﺮﻓﯽ درس. ﻫﺎي آﻣﻮﺧﺘﻪ از ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ ﭘﺎﯾﻠﻮت ﻫﺎ اﺳــﺖ. ،. ﺑﻪ ﻃﻮرﯾﮑﻪ ﺑﺘﻮان از آن ﺑﻪ. راﺣﺘﯽ در ﻃﺮاﺣﯽ ﺳﯿﺴﺘﻢ ﻣﺪﯾﺮﯾﺖ ﺑﻠﻨﺪ ﻣﺪت و ﭼﮕﻮﻧﮕﯽ ﺑﻪ اﺟﺮا در آﻣﺪن آن، اﺳﺘﻔﺎده ﻧﻤﻮد . ﻧﮑﺘﻪ ﻣﻬﻢ و ﮐﻠﯽ اﯾﻦ ارزﯾﺎﺑﯽ، در ﻣﺴﯿﺮ درﺳﺖ ﻗﺮار ﻧﮕﺮﻓﺘﻦ ﭘﺮوژه در ﺳﺎل ﻫﺎي اﺑﺘﺪاﯾﯽ ﻋﻤﺮ آن و ﻫﺪر رﻓﺖ ﺑﺨﺶ ﻋ. ﻤ. ﺪه. اي از زﻣﺎن و ﻣﻨﺎﺑﻊ در ﻋﻤﺮ ﺗﻌﯿﯿﻦ ﺷﺪه ﺑﺮاي ﭘﺮوژه ﻣﯽ ﺑﺎﺷﺪ ﮐﻪ. ﻣﺘﺎﺳﻔﺎﻧﻪ. ﻣﻮﺟﺐ ﺷﺪه ، ﺳﺎﺧﺘﺎرﻫﺎي ﺗﻌﯿﯿﻦ ﺷﺪه.

[PDF]2932 / 24 / 42 مورخ 482 پروپوزال های کارشناسی ارشد مصوب …

مدیریت. آموزشی. 392537193. محمد رضا. رستگار. بررسی رابطه ارزیابی عملکرد آموزشی و عزت نفس اساتید با. عملکرد تحصیلی دانشجویان پسر دانشگاهی فرهنگیان ….. 392930333. امیر. جعفر. شجاعی. تحلیل رابطه میان درآمدهای نفتی و رشد اقتصاد ایران در محدوده سالهای. 33. تا. 30. فرزانه طاهری. -. *. اقتصاد انرژی. 311372392. سهیال.

[PDF]ریاست نظارت و ارزیابی – وزارت مبارزه علیه مواد مخدر

وزار ت مبـــارزه علیه مــواد مخــدر. د. نشه ئی توکوپرخالف دمبارزی وزارت. Islamic Republic of Afghanistan. Ministry of Counter Narcotics. میکانیزم. نظارت. و. ارزیابی …… و معیارها و مهارت های تیم ارزیابی به تفصل شرح داده شده است . از آ. نجایی که بخش مهم ارزیابی. مدیریت. ارزیابی است. ، در. این بخش اشاره ای به مدیریت ارزیابی شده است و …

[PDF]روش تحقیق

Nature. در. سال. 2004. ایران. را. جزء. 35. کشور. منتخب. قرار .داد. ○. بر. اساس. این. آمار. بیشترین. میزان. افزایش. در. سهم. جهانی. با. 12. درصد. متعلق. به. ایران. است . ○ …. باال. بردن. مهارت. افراد. شرکت. کننده. در. یک. زمینه. خاص. است . ○. همایش و کنفرانس هر دو محلی برای گردهمایی سخنرانان و تبادل اطالعات د. ر. مورد موضوعات خاص است . ○.

[PDF]ديدار مهكاران مديريت پژوهش و فناوري با معاون حمرتم وزير نفت …

۱ اسفند ۱۳۸۹ – ايران و روساي واحدهاي اين مديريت گزارش كاملي در خصوص پروژه هاي انجام شده و برنامه هاي آتي اين مديريت ارائه نمودند. متن كامل خبر صفحه 12. گزارش برگزاري سمينار علمي-پژوهشي با معرفي دو پروژه در خصوص توپك هوشمند و سامانه شناسايي نشت گاز. مديريت پژوهش و فناوري شركت ملي گاز ايران در مهر ماه سال جاري اقدام به …

[DOC]فرم درخواست برای ارائه پیشنهاد(RFP) پروژه طراحی – شرکت …

پروپوزال ارائه شده در زمينه موضوع مناقصه. 1-WBS حداقل تا سطح سه (8 امتياز). 2- مکانيسم مديريت پروژه (3 امتياز). 3- فهرست نقشها و مسئوليتها و اختصاص آنها به افراد كليدي در تيم پيشنهادي (8 امتياز). 4- تشريح مختصر فعاليتهاي هر فاز و مشخص نمودن خروجي هر فاز (4 امتياز). 5- ارائه برنامه هاي آموزشي مورد نياز (2 امتياز). 6- ارائه …

[PDF]بررسی میزان تأثیر استفاده از فضای مجازی بر ارزش های خانواده

توسط خدامرادی – ‏2014
اسـت؛ 2( ایـن ارزش هـا در میـان اسـتفاده کنندگان از فضـای مجـازی، متناسـب بـا طـول زمـان اسـتفاده )روزانـه،. هفتگـی، ماهانـه(، متفـاوت اسـت؛ 3( ارزش هـای خانوادگـیِ افـرادی کـه از فضـای مجـازی اسـتفاده می کننـد، بـا. توجـه بـه ….. دانش آمـوزان مقطع متوسـطه شـهر شـیراز و ارائـه ی راهکارهایی برای پیشـگیری و درمان« نشـان داد کـه: 64/3. درصـد آنـان بـه …

[DOC]پيشينه تجربي – پژوهشگاه مطالعات آموزش و پرورش

17, ارزشیابی عملکرد تشکل های دانش آموزی در مدارس متوسطه استان. 18, ارزیابی اردوهای دانش آموزی و ارائه راهکارهای مناسب جهت ارتقاء کیفیت آن. 19, بررسی میزان شیوع اختلالات رفتاری ( وسواس ، بیش فعالی ، ناامیدی ، اضطراب و … ) بین دانش آموزان ( کشوری ). 20, مطالعه ی راهکارهای افزایش رغبت و علاقه دانش آموزان به مطالعات غیردرسی.

[DOC]بررسی رابطه سبک مدیریت مشارکتی و خلاقیت با … – خانه …

2-2-7. مهارت های مدیران 31. 2-2-8. وظایف مدیران 32. 2-2-9. مبانی و تعاریف مشارکت33. 2-2-10. نگاهی به مشارکت در اسلام و مدیریت 35. 2-2-11. سطوح عمده مشارکت37. 2-2-12. … 2-2-30. موانع و محدودیت های مدیریت مشارکتی62. 2-2-31. طرفداران و منتقدان مدیریت مشارکتی64. 2-2-32. مدیریت مشارکتی در جمهوری اسلامی ایران69. 2-2-33.

[XLS]پایان نامه ها – دانشگاه شهید بهشتی

35, 34, تحلیل محتوای درسی اجتماعی دوره ابتدایی از مفاهیم سازمان و مدیریت سال تحصیلی 75 – 74, علا ء نوری, دکتر ملیحه آشتیانی, محمدحسن پرداختچی، محبوبه عارفی, 1376, مدیریت آموزشی, ارشد. 36, 35, بررسی تاثیر سبک مدیریت بر میزان شناخت و توجه مدیران به عوامل انگیزش معلمان مدارس ابتدایی و راهنمایی پسرانه تهران, علی اکبر …

آرشیو کامل پایان نامه های سایت | پایان نامه , پروژه و پروپوزال …

بررسی و مقایسه‌ میزان اضطراب دانشجویان پسر دانشگاه تبریز قبل از امتحانات و در ایام امتحانات در سال تحصیلی ۸۶-۱۳۸۵ ۱; بررسی رابطه منبع کنترل (درونی- برونی) … بازار فروش فیروزه ۷۸; ررسی رابطه بین مهارت مذاکره مدیران بازرگانی با فروش شرکت ۷۸; بررسی عملکرد سایت بازار بیز در جذب مشتریان و ارائه راهکارهای اقتصادی ۸۰ …

[PDF]PDF-شماره اول-زمستان90 – دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله

و پویایی پرستاری در حیطه های مختلف آن برای ارائه خدمات با. کیفیت تر … ساعت اول يا کمتر، بعد از جراحی قلب اکستوبه مي شوند، در مقايسه با افرادی که فرايند اکستوباسیون در آن ها ديرتر انجام می شود؛ …. طبق آمار مرکز فدرال کنترل و پيشگيري از بيماري هاي آمريکا ميزان سکته مغزي در ميان پسرهاي 5 تا 14 ساله 31 درصد و در ميان.

تخصصی انرژی، نفت و گاز – موسسه فصل – آموزش و مشاوره …

موسسه توسعه و آموزش فصل؛ ارائه دهنده تخصصي خدمات مشاوره اي و آموزشي در حوزه هاي مديريت پروژه، مدیریت دانش، مديريت حقوقي، مدیریت کسب و کار، مديريت مالي-سرمايه گذاري و مدیریت کالا مي باشد. اين مجموعه با هدف رفع نيازهاي افراد و بنگاه هاي اقتصادي به توسعه مهارت هاي حرفه اي و پياده سازي راهكارهاي سازماني بر توليد و ارائه خدمات …

[PDF]نانوکامپوزیت های زیست تخریب پذیر برای بسته بندی مواد … …

22 مهرماه؛ برگزاری اولين كنفرانس ملی فيزیک نانو و فرامواد از شبيه سازی تا صنعت. منتشر شد Nanomedicine ….. 30. 1. مطالعه مروری پتنت به صورت یک فصل از پایان نامه یا پيوستی از پایان نامه ارائه شده باشد. .2 Prototype. ســال‌چهاردهم‌ ‌مرداد‌‌9۴ ‌شماره‌‌۵ ‌پیاپي‌21۴. ۴. نانـو‌در‌ايــران ….. و همچنین زمان پولین مورد ارزيابی قرار گرفته است.

بایگانی‌ها مدیریت بازرگانی – آزاد مدیر | azadmodir – …

مدیریت شهری؟ کدام بعد این رشته برجسته تر است ؟ – آیا وجود این رشته الزامی است ؟ وظایف افراد در این رشته چیست ؟ – آیا مدیریت شهری فقط به ظاهر و و زیباسازی … مدیریت شهری از آغاز یعنی از سال ۱۹۸۹ میلادی تا به امروز تغییرات بنیادی زیادی را به شرح زیر تجربه کرده است : … عامل بعدی ارائه راهکارهایی جهت فقر زدایی شهری است :.

Journal Archive – Articles – مجله علمی دانشگاه – دانشگاه علوم …

ارزیابی رهبری مدیران آزمایشگاه های بالینی بیمارستان های آموزشی دانشگاه های علوم پزشکی شهر تهران در سال 1394: رویکرد رهبری کوانتومی …. وضعیت سلامت و رفتارهای خودمراقبتی دهان و دندان در کودکان 5 تا 6 و 12ساله استان قزوین (1392) ….. نقش افزایش ظرفیت بخش فوریت‌های بیمارستان در میزان پذیرش مصدوم زمان بحران.

لیست پایان نامه ها – دانشگاه آزاد اسلامی تاکستان

7, آذرون ، حسن, تاثير زمان و دوز کاربرد علف کش بنتازون در مديريت علف هاي هرز لوبيا, کارشناسي ارشد, ۱۳۹۰. 8, آرامش ، نيما, بررسي اثر ساچمه پاشي و غلتک ….. 228, بيک محمدي ، احمد, بررسي وضعيت موجود و ارائه راهکارهاي مناسب براي توسعه مکانيزاسيون کشاورزي شهرستان بجنورد, کارشناسي ارشد, ۱۳۹۱. 229, بيکي بندر آبادي ، مليحه …

[PDF]اوشـــــــیدا – معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت

چگونه یک پروپوزال بنویسیم؟ / 30. مدیریت زمان / 31. آموزش جستجوی مقاالت علمی / 32. 34 / ENGLISH STATION. طنز: ترمينولوژي اصطالحات پزشكي در فرهنگ عامه ايراني / 36 … در سال 1382 حوزه معاونت تحقیقات و فناوری اغاز به کار نموده و این کمیته درجﻬت ارتقاء و توسعه پژوهشی و فناوری ….. با راهکارهای موثر تقویت حافظه آشنا کنیم.

[PDF]مدیریت سرعت – Global Road Safety Partnership

مدیریت سرعت. راهنمای عملی ایمنی راه برای سیاست گزاران و کارکنان. گروه جهانی ایمنی راه. 2008. منتشر شده توسط. گروه جهانی ایمنی راه در سال 2007. به همت: دکتر حمید …… حدود مجاز سرعت( گرفته تا راهکارهای عملی تر )به طور مثال: مهندسی، اجرای قوانین وآموزش( … چهارچوب ساده ای برای ارزيابی ايمنی راه و برنامه مديريت سرعت ارائه می دهد.

پایان نامه بررسی میزان اثر بخشی آموزش مهارت های مدیریت بر …

پایان نامه بررسی میزان اثر بخشی آموزش مهارت های مدیریت بر استرس بر کاهش سبک کنار آیی اجتنابی دانش آموزان فصل اول مقدمه انسان در زندگی روزمره خود با استرس ها و … در این میان آنچه که اهمیت و ضرورتش را نمایان می‌سازد قدرتمند کردن نوجوانان به شیوه ها و راهکارهایی صحیح در جهت کنار آمدن با این استرس زاهاست، تا بتوانند از این مراحل …

عوامل شکل‌دهنده برنامه‌ درسی پنهان در آموزش عالی ایران: یک مردم …

این عوامل باعث شده است تا برنامه درسی پنهان در آموزش عالی ایران ماهیتی منحصر به فرد داشته باشد و تبیین آن از طریق نظریه‌های غیربومی چندان منطقی نباشد. در این مقاله سعی کرده‌ام تا تجربیات زیسته خود از حضور 10 ساله در دانشگاه‌های ایران را در چارچوب عوامل شکل‌دهنده برنامه درسی پنهان تبیین نمایم. بدین منظور ابتدا تجربیات خود را به …

[PDF]ﮔﺰارش ﭘﺎﻳﺎﻧﻲ ﻃﺮح – معاونت آموزشي

۲۳ آبان ۱۳۸۲ – ﺳﺎﻟﻪ. ﺳﺎﻣﺎﻧﺪﻫﻲ ﺷﺪه و ﺑﺮاي ﻫﺮ ﻳﻚ از اﻗﺪاﻣﺎت، ﭘﺮوژه ﻫﺎي ﻣﺘﻨﺎﻇﺮ ﺑﺎ آﻧﻬﺎ ﺗﻌﺮﻳﻒ ﮔﺮدد . اﻳﻦ ﻃﺮح ﺑﺮ آن اﺳﺖ ﺗﺎ ﺑﺎ. اراﺋﻪ ﻳﻚ ﺳﺎزوﻛﺎر ﻋﻠﻤﻲ و ﻣﻮرد ﺗﻮاﻓﻖ ﺻﺎﺣﺒﻨﻈﺮان ﻣﺠﻤﻮﻋﻪ ﭘﺮوژه ﻫﺎي. 4. ﺳﺎل اول اﺟﺮاي اﻳﻦ ﺳﻨﺪ …… اﻓﺰاﻳﺶ ﺟﺬب ﻫﻴﺄت ﻋﻠﻤﻲ ﺑﻪ ﻣﻴﺰان. 30%. ﻇﺮﻓﻴﺖ. ﻫﺎي ﺧﺎﻟﻲ ﻣﻮﺟﻮد در ﭘﺴﺖ. ﻫﺎي اﻋﻀﺎي ﻫﻴﺄت. ﻋﻠﻤﻲ. (. ﻋﻼوه ﺑﺮ ﺟﺎﻳﮕﺰﻳﻨﻲ. ) ، ﺗﺪوﻳﻦ و اﺟﺮاي آﻳﻴﻦ ﻧﺎﻣﻪ و راﻫﻜﺎرﻫﺎي ﺗﺴﻬﻴﻞ روﻧﺪ ﺟﺬب اﻓﺮاد ﺗﻮاﻧﻤﻨﺪ ﺑﻪ …

[PDF]سال 1395 سال گفتمان مشترک بین دانشگاه و صنعت – معاونت …

شمارة 12. گاهنامۀ علوم، تحقیقات و فناوری. 2. وزیر علوم: طرح آمایش آموزش عالی. راهکاری برای مقابله با. کمّی گرایی است. وزیر علوم تحقیقات و فناوری گفت: طرح آمایش …. جامعه علمی ارائه می دهد. حتی این امکان فراهم آمده است. که به طور منظم و ســاالنه، و البته بر اســاس ارزیابی آثار. ارسالی به دبیرخانه جشنواره، پایش علوم انسانی در ایران به.

گروه HSR معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات …

موضوع:صورتجلسه شوراي پژوهشي H.S.Rدي ماه. جلسه شوراي پژوهشيH.S.Rمعاونت بهداشتي با دعوت قبلي از اعضا راس ساعت 30/12مورخ 4/10/92تشكيل گرديد. 1-طبق دستور كار جلسه پروپوزال طرح تحقيقاتي ؛بررسي ميزان سواد سلامت ساكنين استان يزد و عوامل موثر بر آن؛توسط مجري پروژه ارائه گرديد، كه پس از طرح سئوال از مجري و تبادل …

[PDF]اولويت

ﻓﺮاﺧﻮان اوﻟﻮﯾﺖ ﻫﺎي ﺳﺎل. 1395. ﻗﺎﺑﻞ واﮔﺬاري در ﻗﺎﻟﺐ ﺣﻤﺎﯾﺖ از ﭘﺎﯾﺎن ﻧﺎﻣﻪ و. رﺳﺎﻟﻪ ﻫﺎي دﮐﺘﺮي. ﺗﺨﺼﺼﯽ. ﺻﻔﺤﻪ 1 از 5. ردﯾﻒ. ﻋﻨﻮان. ﺑﻬﺮه ﺑﺮدار. 1. ﺑﺮرﺳﯽ ﻣﯿﺰان ﺳﻄﺢ داﻧﺶ و راﻫﮑﺎرﻫﺎي ارﺗﻘﺎي آﮔﺎﻫﯽ ﺣﻘﻮﻗﯽ … ﺖ ﻫﺎي ﻓﻮق ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ ﺗﺮﺑﯿﺖ ﺑﺪﻧﯽ ﻣﺪارس و اراﺋﻪ راﻫﮑﺎرﻫﺎي ﻣﻨﺎﺳﺐ. ﻣﻌﺎوﻧﺖ ﺗﺮﺑﯿﺖ ﺑﺪﻧﯽ. و ﺳﻼﻣﺖ. 12. ﻧﯿﺎزﺳﻨﺠﯽ آﻣﻮزﺷﯽ ﻣﻌﻠﻤﺎ. ن و ﮐﺎرﺷﻨﺎﺳﺎن ﺗﺮﺑﯿﺖ ﺑﺪﻧﯽ ﺑﻪ ﺗﻔﮑﯿﮏ دوره ﻫﺎي ﺗﺤﺼﯿﻠﯽ. ﻣﻌﺎوﻧﺖ ﺗﺮﺑﯿﺖ ﺑﺪﻧﯽ. و ﺳﻼﻣﺖ …

ستاد ويژه توسعه فناوري نانو | گزارش آنلاین

ستاد ویژه توسعه فناوری نانو هر ساله افراد و نهادهای موثر در توسعه علم و فناوری نانو را ارزیابی نموده و برترین ها را در مراسمی با عنوان جشنواره برترین های فناوری نانو ….. ۸۳ درصد؛ افزایش مقاومت کششی بتن تا حد ۱۰۰ درصد؛ کاهش میزان جذب آب و کاهش میزان خوردگی تا حد ۵۷ درصد؛ کاهش ترک‌ها در سطح و عمق بتن؛ کاهش زمان گیرش؛ مناسب جهت …

[PDF]بندر و دریا – سازمان بنادر و دریانوردی

در ســفرهای دريايی، از چند ســال گذشــته. تاكنــون، ارائه ي تســهیالت بانکــي به میزان. حدود 400 میلیارد تومان با سود صفر درصد. از محــل منابع وجوه اداره شــده ي ســازمان. بنادر و دريانوردی، برای ســاخت و نوســازی. شــناورهای مســافری بــه بخــش خصوصی. اختصــاص يافته اســت كه تا كنــون تعدادي. شناور مسافري مجهز به ناوگان دريايي اضافه.

[PDF]دانلود – سازمان مديريت استان كردستان – سازمان برنامه و بودجه

ﭼﻜﻴﺪه اي از ﻃﺮح ﻫﺎي ﭘﮋوﻫﺸﻲ ﺳﺎل ﻫﺎي. 78. ﺗﺎ. 85. ” در ﺳﺎل. 1390. ﺗﻮﺳﻂ دﻓﺘﺮ آﻣﻮزش و. ﭘﮋوﻫﺶ. (. ﺳﺎﺑﻖ. ) ﺑﻪ ﭼﺎپ رﺳﻴﺪ. ه اﺳﺖ . اﻣﺎ ﺑﺪﻟﻴﻞ اﻳﻨﻜﻪ ﺗﻌﺪادي از اﻳﻦ ﻃﺮح ﻫﺎ در زﻣﺎن ﭼﺎپ ﻛﺘﺎب ﺑﻪ ﭘﺎﻳﺎن ﻧﺮﺳﻴﺪه ﺑﻮد. و. ﻣﺸﺨ. ﺼﺎت و ﭼﻜﻴﺪه آن ….. ﺑﻪ ﻛﻤﻚ اراﻳﻪ ﻳﻚ ﻣﺪل ﻣﻴﺘﻮان زﻧﺠﻴﺮه ﻫﺎي ﻧﺎﻗﺺ ﺗﻮﻟﻴﺪ را ﺷﻨﺎﺳﺎﻳﻲ ﺗﺎ اﻗﺪاﻣﺎت ﻻزم ﺟﻬﺖ ﺗﺮﻣﻴﻢ آﻧﻬﺎ ﺻﻮرت ﮔﻴﺮد در ﺿﻤﻦ ﻣﻴﺘﻮان ﺻﻨﺎﻳﻊ ﻛﺎرﺑﺮ و ﻣﻴﺰان اﺛﺮات ﺑﺨﺸﻬﺎي ﻣﺨﺘﻠﻒ. ﺑﺮ اﺷﺘﻐﺎل را ﺷﻨﺎﺳﺎﻳﻲ ﺗﺎ …

[PDF]Untitled – دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرری

30. بررسي راهكارهاي توسعه كتابخانه مدارس و كالس هاي. درس. 31. بررسي راهكارهاي توسعه فرهنگ كتاب خواني در بين. دانش آموزان. 32. مقايسه وضعيت فيزيكي مدارس كشور با استانداردهاي. بهداشت محيط. 33. بررسي وضعيت سطح علمي و تخصصي معلمان تربيت. بدني در مدارس و ارائه الگوها و شيوه هاي تقويت آن. 34. بررسي ميزان آمادگي جسماني …

جستجوی پایان نامه، پروپوزال و پروژه دانشجویی در مورد …

برای دانلود پایان نامه و پروپوزال در مورد بازاریابی دهان به دهان و گزارش سمینار و پروژه دانشجویی و تز در مورد بازاریابی دهان به دهان در مقطع کارشناسی ارشد و دکترا و کارشناسی موارد زیر درسایت یافت شد. … پایان نامه بررسی میزان تأثیر اصلاح و بهبود شیوه ها و روش های ارائه خدمات بر رضایت مشتریان با محوریت کارت هوشمند سوخت.

مروری انتقادی بر آسیب‌شناسی های پژوهش در ایران

۱۰ آذر ۱۳۹۵ – دوره‌های یک‌ساله عموما فاقد پایان‌نامه و دوره‌های دو ساله دارای پایان‌نامه می‌باشد. در برخی کشور‌های تنها با گذراندن دوره کارشناسی ارشد دو ساله و ارائه پایان‌نامه است که می‌توان دوره دکتری (PhD) را شروع کرد. در بریتانیا دوره‌ کارشناسی ارشد خاصی با عنوان (Mphil) وجود دارد که در صورت طی آن، مدت زمان تحصیل دوره دکترا قدری …

[PDF]دریافت نشریه شماره 73 – موسسه تحقیقات گیاه پزشکی کشور

ﺳﺎل. ﻫﻔﺘﻢ. ، ﺷﻤﺎره. ﺳﻮم. ،. ﺧﺮداد. ﺎهﻣ. 139613961396. ﻧﺸﺮﯾﻪ ﺧﺒﺮي ﭘﮋوﻫﺸﯽ. -. ﻓﻨﺎوري. ﻣﻮﺳﺴﻪ ﺗﺤﻘﯿﻘﺎت. ﮔﯿﺎ. ﭘه. ﺰﺷﮑﯽ. ﮐﺸﻮر. ﮐﺎرﮔﺎه آﻣﻮزﺷﯽ. « ﻣﺪﯾﺮﯾﺖ ﺑﯿﻤﺎري. ﻫﺎي وﯾﺮوﺳﯽ ﮐﺎﻫﻮ. » ﺑﺎ ﺗﻮﺟﻪ ﺑﻪ. ﺧﺴﺎرت ﺑﯿﻤﺎري ….. ﻫـﺎي. ﭘﺎرازﯾﺘﻪ اﻗﺪام و درﺻﺪ ﭘﺎرازﯾﺘﯿﺴﻢ ﻣﺤﺎﺳﺒﻪ. ﮔﺮدﯾﺪ . ﻧﺘﺎﯾﺞ ﻧﺸﺎن داد ﮐﻪ ﺑﺎ ﺗﻮﺟﻪ ﺑﻪ زﻣﺎن ﻧﮕﻬﺪاري،. ﺑﯿﺸﺘﺮﯾﻦ. ﻣﯿﺰان ﺧﺮوج ﻻرو از ﺗﺨﻢ. ﻫﺎي ﺳﯿﺘﻮﺗﺮوﮔﺎ در دﻣﺎي. 12. درﺟﻪ و. ﺗﺎ ﻫﻔﺘﻪ ﭼﻬﺎرم در ﺑﯿﺸﺘﺮ ﺳﻨﯿﻦ ﺗﺨـﻢ. ﻫـﺎي.

[PDF]لعات و توسعه آموزش گزارش عملکرد مرکز مطا 29 سال تا …

گزارش. 4. ساله ارزیابی درونی گروه های بالینی. يكي از روشهاي مناسب براي ارتقا. ي. سطح آموزش در پزشكي ارزشيابي است. ارزشيابي مي. تواند توسط. خود افراد آموزش. دهنده و آموزش … يي ارزيابي خود را ارائه نمودند، و گروه هاي روانپزشكي،. پوست، داخلي و مغز و اعصاب در مرحله تدوين گزارش ارزشيابي دروني مي باشند. 0. 2. 4. 6. 8. 10. 12. 14.

[DOC]لف – بهداشت : 1. راهکارهای ارتقاء و توسعه کمی و کیفی خدمات …

مدیریت بحران در مراکز درمانی 9. راهکارهای افزايش اثربخشی در ارائه خدمات درمانی 10. راهکارهای استاندارد سازی منابع بیمارستانی (انسانی، تجهیزات، مالی، فیزیکی و …) 11. راهکارهای افزايش کارائی نظام نگهداشت تجهیزات پزشکی 12. نظام نظارت و ارزشیابی و ارزیابی مراکز درمانی 13. راهکارهای کاهش خطاهای پزشکی 14. راهکارهای توسعه نظام …

[PDF] کشور اهی اجرائی و مؤسسات سازمان اهی ژپوهشی اولویت 4931

مدیریت .1. مطالعه تطبیقی شیوه. های نهادینه سازی فرهنگ بازاریابی و. مشتری. مداری کارکنان. شعب در بانک. های معتبر دنیا .2. شناسایی مهارت. های موردنیاز برای ارتقا. ی …. ارائه الگوی عملیاتی برای ارزیابی و سنجش میزان. اثربخشی و کارایی واحدهای. ستادی بانک .61. بررسی میزان انطباق. بانک با اصول حاکمیت شرکتی و ارائۀ. راهکارهای …

[PDF]سال ششم – موسسه مطالعات بین المللی انرژی

راهبردي و راهكارها در حوزه انرژي بويژه در صنعت نفت و گاز. به منظور تسهيل ….. وي با اشاره به نهايی شدن نسخه نخست چشم انداز انرژی ايران و ارائه آن به معاونت برنامه ريزی و نظارت بر منابع هيدروکربوری وزارت نفت … رئيس موسسه مطالعات بين المللی انرژی گفت، به عنوان نمونه در طرح جامع انرژی هر ميزان تالش کرديم از مجموعه های مشاور خارجی.

صفحه اول – نمايش گزارش

بررسی چند سال اخیر سوابق زلزله در استان بوشهر و میزان خسارات وارده به تاسیسات شبکه¬های توزیع برق، از یک طرف و لزوم پایداری شبکه¬های توزیع برق در زمان بحران که … هدف از تعریف این پروژه تحقیقاتی شناسایی راهکارهای مدیریت تقاضا در سطح شبکه سراسری و رفع نیازهای شرایط کمبود تولید و همچنین رفع گلوگاه‌های امنیتی …

نمایش خلاق – کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خراسان …

پیشنهاد ئتاتر خلاق برای نوجوانان 17 تا 20 ساله در کانون و نگارش نمایشنامه توسط نوجوانان( احیاء کارگاه نمایشنامه نویسی نوجوانان در کانون که قبلا کتاب کار آن …… زمان حال روی می دهد وبداهه سازی در این نوع نمایش اهمیت خاصی دارد.(ریچ،1384،30) با نمایش خلاق آدمها رفتارهای خود رابه اختیار میگیرند و مهارت های مهار نفس را تقویت می کنند .

[PDF]بررسی موانع پژوهش از دیدگاه اساتید دانشگاه علوم پزشکی … – …

توسط F Ebrahimzadeh – ‏2016 – ‏بیان شده در 1 یافته – ‏مقالات مرتبط
۲۸ بهمن ۱۳۹۴ – ﻫﺎي ﺧﺎص ﻧﻈﯿﺮ اﻋﻀﺎي ﻫﯿﺄت ﻋﻠﻤﯽ داﻧﺸﮑﺪه ﭘﺰﺷﮑﯽ، اﻓـﺮاد. داراي ﮐﻤﯿﺖ ﺗﺪرﯾﺲ ﺑﺎﻻ و اﻓﺮاد داراي آﮔﺎﻫﯽ و ﻧﮕﺮش ﻧﺎﻣﻄﻠﻮب ﺑﺘﻮان اﻧﮕﯿﺰه اﯾﺸﺎن ﺟﻬﺖ اﻧﺠﺎم ﻓﻌﺎﻟﯿﺖ. ﻫﺎي ﭘﮋوﻫﺸﯽ را ﺗﻘﻮﯾﺖ ﮐﺮد .. واژه. ﻫﺎي ﮐﻠﯿﺪي …. 5،6،12 .) ﺑﺎ ﺗﻮﺟﻪ ﺗﻨﻮع ﻣﻮﺟﻮد در ﺗﻘﺴﯿﻢ ﺑﻨـﺪي ﻣﻮاﻧـﻊ ﭘـﮋوﻫﺶ در. ﻣﻄﺎﻟﻌﺎت ﻣﺸﺎﺑﻪ، در اﯾﻦ ﺗﺤﻘﯿﻖ ﺳﻌﯽ ﺷﺪه اﺳﺖ ﺗﺎ ﺑﺎ اﻟﻬﺎم ﮔﺮﻓﺘﻦ. از ﻣﺮاﺣﻞ اﻧﺠﺎم ﺗﺤﻘﯿﻖ در. داﻧﺸﮕﺎه. ﻫﺎي. ﻋﻠﻮم ﭘﺰﺷـﮑﯽ از ﺗﻘﺴـﯿﻢ. ﺑﻨﺪي ﻣﺘ.

پایان نامه رشته روانشناسی بررسی تاثیر سبک رهبری (رابطه …

۲۱ اسفند ۱۳۹۶ – سبک رهبری مدیریت یکی از عوامل مؤثر در افزایش میزان رضایت شغلی کارکنان پژوهشکده جهاد کشاورزی است. این پژوهش با ….. [2017-10-24]: پایان نامه رشته روانشناسی بررسی رابطه ویژگی های شخصیتی با رضایتمندی زناشویی در زنان متأهل 25 تا 30 سال شهر تهران دانلود پایان نامه آماده دانلود پایان نامه رشته روانشناسی.

[PDF]ی ﺖ ﻮ ﺶ ﻌﺎو آﻮز ﯽ دا ه ارش ﻤ د ﻮزه – معاونت آموزشی – دانشگاه علوم …

ﺳﺎﻟﻦ آزﻣﻮن ﺑﻪ. ﮐﻼس و ﺳﺎﻟﻦ. ﻫﻤﺎﯾﺶ ﺗﺎ ﭘﺎﯾﺎن ﺳﺎل. 96. در ﺣﺎل ﭘﯿﺸﺮﻓﺖ. 15. G21. ارﺗﻘﺎء ﺳﯿﺴﺘﻢ ﻣﺪﯾﺮﯾﺖ. اﻃﻼﻋﺎت. MIS. G21O3. : ارﺗﻘﺎء ﺳﯿﺴﺘﻢ. ﺳﻤﺎ در. اﺗﻮﻣﺎﺳﯿﻮن ﺗﺪرﯾﺲ و ﺣﻖ. اﻟﺘﺪرﯾﺲ. در. ﻣﻌﺎوﻧﺖ ﺑﻪ ﻣﯿﺰان. 100 …. 30. %. 70. %. ﻋﺪم وﺟﻮد اﻧﮕﯿﺰه و ﻋﺪم وﺟﻮد. راﻫﮑﺎرﻫﺎي ﮐﻨﺘﺮوﻟﯽ در اﻧﺠﺎم ارزﺷﯿﺎﺑﯽ. 5. اراﺋﻪ ﺑﺎزﺧﻮرد ارزﺷﯿﺎﺑﯽ ﺑﻪ اﺳﺎﺗﯿﺪ. 100. %. 100. %. 6. ﺗﻬﯿﻪ ﮔﺰارش ﺟﻬﺖ ارﺗﻘﺎء ﺳﺎﻟﯿﺎﻧﻪ و ارﺗﻘﺎء رﺗﺒﻪ. اﺳﺎﺗﯿﺪ. 100. %.

مرکز دانلود فایل نگارا | پاورپوینت عکاسی روایی (فرهنگ و …

پاورپوینت عکاسی روایی (فرهنگ و هنر نهم) – مرکز دانلود فایل نگارا.

بر رضایتمندی شغلی کارکنان پژوهشکده جهاد کشاورزی | …

۱۲ اسفند ۱۳۹۶ – سبک رهبری مدیریت یکی از عوامل مؤثر در افزایش میزان رضایت شغلی کارکنان پژوهشکده جهاد کشاورزی است. این پژوهش با …. [2017-10-24]: پایان نامه رشته روانشناسی بررسی رابطه ویژگی های شخصیتی با رضایتمندی زناشویی در زنان متأهل 25 تا 30 سال شهر تهران دانلود پایان نامه آماده دانلود پایان نامه رشته روانشناسی.

[PDF]دریافت به صورت PDF – مشاوران توسعه آینده

۲۷ تیر ۱۳۹۵ – APQC 2- ارزیابی بلوغ مدیریت دانش؛ معیارهای ارزیابی مدل … 4- نقش رسانه های اجتماعی در فرآیند مدیریت دانش مشتری )مطالعه موردی استارباکس( … 7- معرفی کنفرانس ها و همایش ها. 8- معرفی ابزارهای مدیریت دانش )قسمت2(. 9- معرفی کتاب: پیشرفت در مدیریت دانش؛ تجلیل از بیست سال پژوهش و اقدام. 3. 8. 12. 13. 16. 19.

[PDF]کلیک کنید برای دانلود فایل PDF – طرح جویشگر

ارســال، بارگــذاری، بارگیــری، فــروش و بازاریابــی محصــوالت، خدمــات یــا. محتــوا و برقــراری ارتبــاط بپــردازد. فهرســـــــــت. شماره یازدهم . سال دوم . مرداد ماه 1۳۹۶ . نشریه داخلی … در مــاه گذشــته طــرح جویشــگر 30 ماهــه شــد و بخــش اول از مدیریــت … شناســایی شــاخصها و معیارهــاي ارزیابــی میــزان تولیــد محتــوا، مراجــع. ذیربــط و روش …

آموزش در هزاره سوم – موضوعات پروپوزال و پایان نامه های رشته …

آموزش در هزاره سوم – موضوعات پروپوزال و پایان نامه های رشته علوم تربیتی – آموزش و ارائه روش های نوین یاددهی و یادگیری در مدارس. … افراد وجوانان. 101) پایان نامه جایگاه اوقات فراغت در مدیریت زمان نوجوانان و جوانان … 112) پایان نامه پیمایشی در سنجش میزان گرایش افراد به بزه کاری و عوامل موثر بر آن در بین نوجوانان کانون اصلاح و تربیت.

جامعه‌شناسی روز – بهسین

زمان: سه شنبه 30 آذرماه 1395 ساعت 8:30 تا 18 مکان: تهران، خیابان انقلاب، بین خیابان فلسطین و ولیعصر، نبش برادران مظفر جنوبی، تالار همایشهای پژوهشکده فرهنگ، هنر و معماری جهاد دانشگاهی https://goo.gl/gs5OYj افتتاح مجدد گروه جامعه شناسي روستايي و دعوت به شرکت در انتخابات اعضای شوراي مديريت گروه (شنبه 7 دی 1395 ساعت …

[PDF]نشریه مجازی داوطلبان سالمت قطب شمال غرب کشور – معاونت امور …

امــروزه میــزان مشــارکت مــردم در برنامــه دولــت هــا یکــی از شــاخص هــای مهــم در ارزیابــی میــزان توفیــق و … کلــي بهداشــت بــراي همــه تــا ســال 2000 میــالدي را بــه ….. بـود سـخنرانی خوبـی ارائـه دادم وشـیرین تریـن خاطـره بـرای مـن شـد . مهتاب رجبی. داوطلب سالمت پایگاه بهداشتی )چایپاره( دانشگاه علوم. پزشکی ارومیه. خاطره. 12.

[PDF]اینجا – سمینار دانشجویان داروسازی سراسر کشور

یک ! این نگرش. باید درطول زمان دانشجویی و. تحصیل در فرد. ایجاد شو .د. فرد باید به این. توانایی. دست یابد. که چگونه. برای. رسیدن به. هد. فش. ، ارائه. ی آن به دیگران … است که در سال. ٢٠٠٠. تأسیس شد. هدف. این شرکت. قراردادن. دارو. در. اختیار افراد نیازمندی است که. به. علت. سود نداشتن آن دارو برای. شرکت های دارویی، از دسترسی به داروی.

[PDF]تعیین اولویت های پژوهشی حوزه سلامت در استان اردبیل – مجله …

اﯾﻦ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ ﻣﻮﺟﺐ ﺗﻘﻮﯾـﺖ ﻫﻤﮑـﺎري ﻫـﺎي ﺑـﯿﻦ ﺑﺨﺸـﯽ،. ﻣﺸﺎرﮐﺖ ﺟﺎﻣﻌﻪ و ﺣﻀـﻮر ﺑﺨـﺶ ﺧﺼﻮﺻـﯽ در ﻓﺮآﯾﻨـﺪ. ﻣﺪﯾﺮﯾﺖ ﺑﺨﺶ ﺑﻬﺪاﺷﺖ و درﻣﺎن ﺧﻮاﻫﺪ. ﺷﺪ. » داﻧﺸـﮕﺎه. ﻋﻠﻮم ﭘﺰﺷﮑﯽ اردﺑﯿﻞ ﭘـﺮوژه اي را ﺑـﺎ ﻫﻤـﯿﻦ ﻋﻨـﻮان در. ﺳـﺎل. 1381. ﻃﺮاﺣـﯽ ﻧﻤـﻮد . ﺗـﺎ ﺿـﻤﻦ ﺗﺮﺳـﯿﻢ وﺿـﻌﯿﺖ. ﻣﻮﺟﻮد ﺳﻼﻣﺘﯽ در ﺟﺎﻣﻌـﻪ ﺷـﻬﺮي و روﺳـﺘﺎﯾﯽ اردﺑﯿـﻞ،. اوﻟﻮﯾﺖ ﻫـﺎي ﭘﮋوﻫﺸـﯽ در ﺣﯿﻄـﻪ ﺳـﻼﻣﺖ را ﺗﻌﯿـﯿﻦ ﺗـﺎ. ﺑﺮاﺳﺎس آن ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ رﯾﺰي و راﻫﮑﺎرﻫﺎي ﻣﺪاﺧﻠﻪ اي اراﯾﻪ.

پردیس فان

شما در حال مشاهده بخش فروشگاه اینترنتی سایت هستید ما در این سایت محصولات مفید آموزشی و کاربردی را هم به شما ارائه می کنیم . ما بهترین محصولات ….. مهارتهای گفتن وگوش دادن میباشد بکارگیری این مهارت ها درمفاهیم …. آموزش حرفه خیاطی و جدیدترین مدل های لباس برای افراد خوش لباس شامل 23 عدد سی دی است که این سی دی ها عبارتند از:

جلوه مهتاب

آموزش جامع تصویری کمانچه به زبان فارسی شما در حال مشاهده بخش فروشگاه اینترنتی سایت هستید ما در این سایت محصولات مفید آموزشی و کاربردی را هم به شما ارائه می کنیم . ما بهترین محصولات را برای رضایت شما گرد آورده ایم در این بخش محصول آموزش جامع تصویری کمانچه به زبان فارسی ارائه شده است جهت سفارش آموزش جامع تصویری …

فیلم: پارکور طنز در gta v / ویدیو کلیپ | پرشین ناز

▶ 1:21

۵ روز پیش
پارکور طنز در gta v –

فیلم: پیروزی استقلال تهران مقابل الهلال در لیگ قهرمانان آسیا …

▶ 2:13

۱ روز پیش
تیم آبی پوش ملی کشورمان در روز گذشته در چارچوب رقابت های لیگ قهرمانان آسیا به مصاف الهلال عربستان رفت. این دیدار به میزبانی تیم حریف صورت گرفت اما در نهایت آبی پوش های ملی کشورمان …

آموزش تصویری ساز درامز |سطح مقدماتی – اورجینال – ویستا …

۲ ساعت پیش – آموزش تصویری ساز درامز سطح مقدماتی – اورجینال قیمت: 15000 تومان در یادگیری ساز کلارینت حرفه ای شوید. آموزش جامع تصویری ساز کلارینت قابل اجرا در تمام DVD Player های خانگی و کامپیوترها توسط استاد: مسعود عظیمی فرآنچه در این مجموعه خواهید آموخت:معرفی ساز درامزگرم کردن دست ها و نحوه گرفتن…,آموزش …

فیلم: ارائه تبلیغ اینترنتی به مشتری با استفاده از …

▶ 0:10

۱ روز پیش
لینک دانلود: http://ampf.ir/fi/63994   آیدی تلگرام: @ampf_ir   دانلود پایان نامه ارشدداده کاوی، شخصی سازی تبلیغات اینترنتی با تکنیک داده کاوی، پایان نامه شخصی سازی تبلیغات …

تصاویر برای پروپوزال ارزیابی میزان مهارت مدیریت زمان در افراد 12 تا 30 ساله و ارائه راهکارهایی …

{“cb”:9,”cl”:9,”clt”:”n”,”cr”:15,”ct”:9,”id”:”BRWkfYBuzVPtVM:”,”oh”:193,”ou”:”http://webarchiver.ir/wp-content/uploads/2016/08/default3.jpg”,”ow”:209,”pt”:”پرسشنامه ارزیابی میزان مهارت مدیریت زمان در افراد ۱۲ تا ۳۰ ساله و …”,”rh”:”webarchiver.ir”,”rid”:”EvVv6pnukv93DM”,”rt”:0,”ru”:”http://webarchiver.ir/1397/01/29/%D9%BE%D8%B1%D8%B3%D8%B4%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87-%D8%A7%D8%B1%D8%B2%DB%8C%D8%A7%D8%A8%DB%8C-%D9%85%DB%8C%D8%B2%D8%A7%D9%86-%D9%85%D9%87%D8%A7%D8%B1%D8%AA-%D9%85%D8%AF%DB%8C%D8%B1%DB%8C%D8%AA-%D8%B2/”,”s”:””,”sc”:1,”st”:”وب آرشیو”,”th”:92,”tu”:”https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q\u003dtbn:ANd9GcRH2TLKWQAKWunjDrtis8rfevKGteWf_7W-M-5lbABSB9TBPMiw1SCk2g”,”tw”:100}

{“clt”:”n”,”id”:”kp8OkH1WdzKXaM:”,”oh”:400,”ou”:”http://saze20.ir/wp-content/uploads/2017/04/6-FileNab.jpg”,”ow”:500,”pt”:”پرسشنامه ارزیابی میزان مهارت مدیریت زمان در افراد ۱۲ تا ۳۰ ساله و …”,”rh”:”webarchiver.ir”,”rid”:”EvVv6pnukv93DM”,”rt”:0,”ru”:”http://webarchiver.ir/1397/01/29/%D9%BE%D8%B1%D8%B3%D8%B4%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87-%D8%A7%D8%B1%D8%B2%DB%8C%D8%A7%D8%A8%DB%8C-%D9%85%DB%8C%D8%B2%D8%A7%D9%86-%D9%85%D9%87%D8%A7%D8%B1%D8%AA-%D9%85%D8%AF%DB%8C%D8%B1%DB%8C%D8%AA-%D8%B2/”,”s”:””,”sc”:1,”st”:”وب آرشیو”,”th”:90,”tu”:”https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q\u003dtbn:ANd9GcTRSvx0IOMjYs1aX8vPz3NEl_58XQjBVhVdEzy_Qt0rDSYFtwI2T85grg”,”tw”:113}

{“clt”:”n”,”id”:”DJ8uW04Ms73edM:”,”oh”:240,”ou”:”http://filenab.com/Files/uploadCenter/2015-10-13-0-49-41-398.gif”,”ow”:120,”pt”:”پرسشنامه ارزیابی میزان مهارت مدیریت زمان در افراد ۱۲ تا ۳۰ ساله و …”,”rh”:”webarchiver.ir”,”rid”:”EvVv6pnukv93DM”,”rt”:0,”ru”:”http://webarchiver.ir/1397/01/29/%D9%BE%D8%B1%D8%B3%D8%B4%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87-%D8%A7%D8%B1%D8%B2%DB%8C%D8%A7%D8%A8%DB%8C-%D9%85%DB%8C%D8%B2%D8%A7%D9%86-%D9%85%D9%87%D8%A7%D8%B1%D8%AA-%D9%85%D8%AF%DB%8C%D8%B1%DB%8C%D8%AA-%D8%B2/”,”s”:””,”sc”:1,”st”:”وب آرشیو”,”th”:115,”tu”:”https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q\u003dtbn:ANd9GcR_90F6FKm_o6HkIlkwDmNuKsb2hMfvYv9jU4pAy6o09a9DVZrj6FE0ULU”,”tw”:57}

{“clt”:”n”,”id”:”b5Oh7fL2_UPAyM:”,”oh”:240,”ou”:”http://filenab.com/Files/uploadCenter/2015-10-13-0-46-59-51.gif”,”ow”:120,”pt”:”پرسشنامه ارزیابی میزان مهارت مدیریت زمان در افراد ۱۲ تا ۳۰ ساله و …”,”rh”:”webarchiver.ir”,”rid”:”EvVv6pnukv93DM”,”rt”:0,”ru”:”http://webarchiver.ir/1397/01/29/%D9%BE%D8%B1%D8%B3%D8%B4%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87-%D8%A7%D8%B1%D8%B2%DB%8C%D8%A7%D8%A8%DB%8C-%D9%85%DB%8C%D8%B2%D8%A7%D9%86-%D9%85%D9%87%D8%A7%D8%B1%D8%AA-%D9%85%D8%AF%DB%8C%D8%B1%DB%8C%D8%AA-%D8%B2/”,”s”:””,”sc”:1,”st”:”وب آرشیو”,”th”:115,”tu”:”https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q\u003dtbn:ANd9GcTgI3Fbt8Y1rDlA60GjPs-dbuSsfwDa1Zxra3d7v2RljsfigX25a5jVxxk”,”tw”:57}

تصاویر بیشتر برای پروپوزال ارزیابی میزان مهارت مدیریت زمان در افراد 12 تا 30 ساله و ارائه راهکارهایی برای تقویت آنگزارش تصاویراز بازخورد شما متشکریم. گزارش یک تصویر دیگرلطفاًً تصویر توهین آمیز را گزارش دهید. لغوتمام(function(){var a=document.querySelector(“#taw”),b=document.querySelector(“#topstuff”);if(a&&!a.clientHeight&&b&&!b.clientHeight)for(var c=document.querySelector(“#rso”).children,d=0;d

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *